Skocz do zawartości
wili23

Wspólne granie (ONLINE)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w opisie, ten temat jest poświęcony wspólnemu graniu i ustawkach do rożnych gier oraz osiągnięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczę obecnie AC Unity i potrzebuję pomocy przy 2 osiągnięciach w misjach coop. Jeśli ktoś ma ochotę pograć, a przy okazji pomóc to zapraszam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że skończyłem właśnie singla w Tomb Raider potrzebowałbym pomocy przy osiągnięciach z tego co stanowi wisienkę na torcie tej wspaniałej pozycji, czyli multiplayera. Jeśli ktoś z Was ma chwilę czasu i ochotę to niech napisze na forum lub prywatnie, jakoś się ustawimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Was ma ochotę pograć w GTA Online to zapraszam, płyta właśnie przyszła, czas rozpocząć gangsterkę.

 

Widzę, że zdominowałem ten wątek  :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid ja sie wlasnie przesiadlem na zielonych a tez lubie wbijac calaki wiec mozna cos podzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miło  ;) . Teraz mam na tapecie Far Cry 4 i GTA V. Jeśli chcesz pograć w którąś z nich to zapraszam, zwłaszcza w tą drugą, potrzeba nam 4 do napadów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gta raczej nie moj klimat ale far cry bede ogrywal na bank. Ogolnie to zostalo kilka gierek z ps4 i musze je jakos pozamieniac. Na dysku mam assasiny, nigdy mnie do tych tytulow nie ciagnelo ale moze dam im szanse:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ostatnie kilka dni byłem bardzo zajęty, do tego jeszcze pożegnałem bliską mi osobę.

W przyszłym tygodniu powinienem mieć trochę więcej czasu więc może uda się w coś razem pograć, mam zamiar kupić w końcu FH2 to może uda się stworzyć jakiś forumowy klub ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał już fh2 to zbierzemy większą ekipę (może) i coś wspólnie pośmigamy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W przyszłym tygodniu powinienem mieć trochę więcej czasu więc może uda się w coś razem pograć, mam zamiar kupić w końcu FH2 to może uda się stworzyć jakiś forumowy klub ;)

 

To ty nie masz FH2... Dziwne.  :blink:

 

1hcawg.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty nie masz FH2... Dziwne.  :blink:

 

Może demo ogrywał i wystarczy.

Albo już ma, bo post jest z 2 sierpnia :)

Albo 2: gra sobie wybiera naszych znajomych, ostatnio goniłem Killa, a nie chwalił się, że ma i gra.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie, ale nie mam gyrosow. Póki co, sunset, ryse, horizon 2, dead Rising 3 I ea access.

Kasy idzie jak woda :-D na dwie konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda, szukam dalej ;)

Właśnie dziś zakupiłem, jak ogarnę trochę multi to się odezwę :-D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Git gut. Ja gram w sumie codziennie wieczorami, będziesz miał ochotę na multi, to wbijaj do grupy, miejsce zawsze jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z kumplem męczymy TDM ale możemy też coś innego. HS mamy, także rozmowa się kręci ;) może uda się jeszcze 4 nagrać to będziemy mieli pełną drużynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co rozegrałem parę meczyków i padaka:D.Muszę się przestawić z titanfalla(tam wszystko szybciej itd),tutaj obroty kamerą,bieganie...trzeba poćwiczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się przejmujesz :) my praktycznie co mecz mamy wpierdul :) fun z gry jest ważniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem Gearsy w bundlu, pogralbym. Albo w World of Tanks. Gracie ? Ta wersja na XBone bije podobno nawet ta z PC. No i od czwartku Forza 6. Moj gamertag na Xbox Live to BedzieDym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w ekipie w Titanfalla. Zapewne każdy go ma, więc im więcej osób tym lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×