Skocz do zawartości
Tomi915

Super Exploding ZOO

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że gierka była darmowa w Plusie, a i Platynka nie za trudna do wbicia - pewnie kilka osób będzie szukać info o niej i pomocy przy trofikach. Proszę Admina o wstawienie tego tematu wraz z lista pucharków. Dziękuję.

 

Szukam kogoś ogarniętego w tej grze (ja nieco po filmikach na YT wiem co i jak w tych trophy) do pomocy przy 2 trofikach online, dosłownie parę minut. Rollin i What Does This Switch Do? Ah..... Tylko ich mi brakuje do Platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@DOMIN@TOR looknij na PW

 

Platyna zaliczona. Gierka dla łowców Platynek, ale nie tylko. Była przez miesiąc w darmowym Plusie. Pobrałem niemal w ostatniej chwili. Zagrałem z nudy myśląc, że to jakieś pokemony czy inne cuda. Po chwili zaczęła wciągać, zmuszać do myślenia, refleksu i kombinowania, ba, raz nawet odwiedzałem YT, bo za cholerę nie mogłem "przejść" lvl. Do Platyny KONIECZNY jest online. Mnie z chyba 5 pucharków za tryb sieciowy "samo i przypadkiem" wpadły 3, do 2 szukałam tutaj pomocy  Od jakiegoś czasu jest patch poprawiający błędy ale i tak cuda się zdarzają. Znaczy raz zrobiliśmy DOKŁADNIE co trzeba i pucharek ROLLING nie wpadł, po chwili powtórka i już wpadł. Może przypadek ale warto wspomnieć dla potomnych. Ja nieco inaczej oceniam skalę trudności Platynek w grze, np. tutaj miało być 2, ale dałem 3, bo szukanie kogoś do pomocy online to dla mnie też jakiś tam wyznacznik "trudności". Często kłopotliwy, czasochłonny...Nie wszyscy mamy dziesiątki znajomych na PSN zawsze będących online, także znajomość języka ENG nie zawsze wystarcza, żeby na zagranicznych forach się ustawiać do pomocy, a potem przez HS rozmawiać 

 

Ocena funu gry 3/10

Ocena trudności  3/10

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, Gra ktoś jescze w to i ma chęc, pomoc przy trofikach Online ? Bez ustawki graniczy z cudem wbicie trofików online.

Jakby co proszę pisac na PSN Vejron_PL - służę także pomocą.

Ps - nie wiem ile jest trofików online ale nie mam żadnego. Każda pomoc się przyda.

Dzieki. Pozdrawiam.

Ps juz nie aktualne, platyną na koncie :) dzięki Javon za pomoc !

Edytowane przez Vejron_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×