Skocz do zawartości
wili23

Gears Of War 4

Rekomendowane odpowiedzi

Chopy luzowac porty i ogladac nowy zwiastun gersow :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gears-4-xbox-one-holiday-2016.jpg

 

Producent: The Coalition

Wydawca: Microsoft Studios

Data wydania: Lipiec 2016

Strona internetowa: http://www.xbox.com/en-US/games/gears-of-war-4

 

Pierwsza odsłona legendarnego cyklu science-fiction, która stworzona została z myślą o konsoli Xbox One. Za produkcję tytułu odpowiada tym razem studio The Coalition (wcześniej Black Tusk), założone przez wieloletniego producenta serii Roda Fergussona.

 

Deweloper przejął pieczę nad serią od firmy Epic Games, która w 2014 roku sprzedała Microsoftowi prawa do marki. Gracze ponownie wcielą się w dysponujących futurystycznym uzbrojeniem żołnierzy walczących z agresywnymi obcymi. Poza kampanią dla jednego gracza, produkcja tradycyjnie posiada rozbudowany tryb zabawy wieloosobowej.

 

gears4wallpaper.jpg gears4wallpaper.jpg gears4wallpaper_a_kopia.jpg gears4wallpaper_bridge.jpg gears_of_war_4_by_vgwallpapers_d8yivxj.j

 

Gears of War 4 był jedną z najbardziej oczekiwanych gier, które zostały zapowiedziane na E3. Podczas targów mieliśmy okazję obejrzeć trailer (gameplay) prezentujący nowych bohaterów i przeciwników.

 

Dzisiaj pojawił się ten sam trailer ale w jakości 4K.

 

Gears Of War 4 (Gears4) Gameplay E3 2015 in UltraHD 4K EXCLUSIVE XboxOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer z E3 ze względu na słabą jakość niespecjalnie robił wrażenie, ale tutaj miażdży jaja i to konkretnie, jestem ciekaw jak to będzie wyglądać w innej scenerii np. za dnia. :biggrin:

Edytowane przez BulletPOL
Wymoderowano ze względu na przeniesienie postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu miażdży jaja, grafika specjalnie wrażenia nie robi, zobaczymy jak będzie gameplay za dnia, może wtedy będą jakieś fajerwerki. Klimat owszem spoko ale na upartego wygląda czasami jak wersja z x360.

Mam nadzieje że pojawi się Marcus, z fantastycznie położonym głosem, jak to miało miejsce w w poprzednich częściach. Bez niego nie ma tego czegoś :-D

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu miażdży jaja, grafika specjalnie wrażenia nie robi, zobaczymy jak będzie gameplay za dnia, może wtedy będą jakieś fajerwerki. Klimat owszem spoko ale na upartego wygląda czasami jak wersja z x360.

 

Czekałem na taki komentarz, zastanawiałem się tylko który to napisze :laugh:

Akcja w tym gameplayu rozgrywa się w nocy więc zbyt wiele nie zobaczymy, z pewnością są dużo lepsze tekstury niż w przypadku X360 a od 0:50  można też zauważyć zaawansowane efekty cząsteczek jak roślinność, wiatr a dalszych scenach świetne oświetlenie, błyski oraz grzmoty wyglądają bardzo efektownie, poza tym modele postaci, broni oraz tego potwora w 5:30 są genialne. Najgorzej wyglądają chyba te kokony.

 

No cóż, nie każdemu może się podobać, ale w sumie, niech będzie, to wygląda jak gra z X360 :rofl:

Edytowane przez BulletPOL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bym sobie zagrał w gears of war 4 :) Kiedyś xbox jak dwie poprzednie konsole stanie u mnie nie ma bata :) Nakrecacie tym wàtkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X360? OMG... Aż się boje to skomentować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W branży przyzwyczailiśmy się do sporych obsuw, jeśli chodzi o wyznaczone daty premier nowych gier. Często okazuje się, że dany tytuł opóźniany jest nie jeden raz, ale nawet dwu- lub trzykrotnie. Inaczej ma być z Gears of War 4.

W trakcie wczorajszej transmisji na żywo, w której wystąpili pracownicy Microsoftu, ujawniono, że w przypadku Gears of War 4 zmienił się termin premiery. Ze "Świąt 2016", a więc samej końcówki roku premierę przeniesiono na "Jesień 2016", co może oznaczać, że w ten tytuł zagramy wcześniej ; być może już we wrześniu, październiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12832540_1072420819498167_90169923515477


Naostrzcie Lancery, nadchodzi beta Gears of War 4! Posiadacze Gears of War: Ultimate Edition, którzy aktywowali już grę na swoich konsolach, zagrają w betę już 18 kwietnia. Pozostali Goldowicze dołączą do nich 25 kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w tej części uda mi się zdobyć fraga w TDM.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w tej części uda mi się zdobyć fraga w TDM.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

 

Myślę, że jak połączymy siły to razem kogoś zabijemy :D

 

Lubię w sumie Gearsy za singla, ale w multi to ciężki oklep dostawałem. Czy rushowałem, kampiłem czy udawałam tajniaka za osłonami zawsze padałem na cycki. Nie wiem po prostu jak w to się gra. :wallbash:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwując filmy z bety można zauważyć, że mapy większe, a i lanca mocniejsza, więc jeśli ktoś gnasha nie ogarnia to nie wszystko stracone  ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w GeoW nie ogarniam poruszania się postacią. RE4/5 jest bardziej intuicyjne

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kodzik nawet nie zauważyłem , instalujemy :)

No jest całkiem orzyjemnie , wprawdzie wolałbym mroczniejszą stylistykę rodem z pierwszych dwóch części szczególnie po soulsach , ale gra jest szybka jak diabli skillowcy jak zwykle na xboksie będą zadowoleni chyba :) Na bety zazwyczaj tylko rzucam okiem a tutaj i tak biorę dla singla i splita :) No i widzę że znów jest patent z 5 meczykami określającymi skill :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna ta beta, płynna animacja postaci, gnasher ładnie wchodzi, granaty mocne jak cholera, jedynie nad grafiką mogliby jeszcze trochę popracować. Jak dojdzie do tego kampania oraz horda to będzie niezły hicior.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna ta beta, płynna animacja postaci, gnasher ładnie wchodzi, granaty mocne jak cholera, jedynie nad grafiką mogliby jeszcze trochę popracować. Jak dojdzie do tego kampania oraz horda to będzie niezły hicior.

Jeśli chodzi o grafę to mówili, że to wczesna wersja kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już ta otwarta beta?

jak tak to poproszę linka bym sobie puścił ściąganie i jak wrócę z roboty już czasu nie tracił.

ale patrzyłem w sklepiku i na razie nie mogę się dokopać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kill napisał:

 

 

Fajnie to wygląda.

 

A graficznie jak zacnie :1_grinning: 

Ehhh jak pierwszy raz odpaliłem Halo 5 Single (1 moje halo w jakie grałem :P) to grafa mną pozamiatała, teraz TO!!

 

I ja się pytam gdzie te 30% więcej mocy w PS4, widzę, że tylko fanboje (nawet tu na forum) nie posiadający XboxOne pierniczą o słąbej grafie i w ogóle :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digus pomyśl, co będzie ta gra na slimie albo scorpio wyprawiała. :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Digus pomyśl, co będzie ta gra na slimie albo scorpio wyprawiała. :1_grinning:

No hooy wielki na Slimie ale na Scorpio... Hmmm ;) sam wezmę Scorpio na premiere chyba a XboxOne opitole...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×