Skocz do zawartości
wili23

Gears Of War 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, ja boxa standardowego za 215zł, dlatego jak do tego są jeszcze poprzednie gry, w tym 2 które nie grałem to moja :axk28y: się ucieszy :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam ale się nie zastanawiałem czy jest to w podstawce GoW4 ;)

Tam jest 1,2,3 i Judgement.

GoW jest w sumie 5 części ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zawieje ziarno wątpliwości ;) bo w sumie zwatpilem czy w tych gryosach jest ta 1,2,3....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja rozwieję bo się zalogowałem na konto z GoW4.

W cyfrowerj wersji standardowej nie ma poprzednich części ;)

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SephiroT napisał:

...a ja rozwieję bo się zalogowałem na konto z GoW4.

W cyfrowerj wersji standardowej nie ma poprzednich części ;)

 

eeeee ;( (moja cebula liczyła, że jest :P)

 

A po zmianie regionu można grać wcześniej??

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły kody. Jednak są nawet w standardowej wersji. Trzeba było odpalić grę :1_grinning: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SephiroT napisał:

Przyszły kody. Jednak są nawet w standardowej wersji. Trzeba było odpalić grę :1_grinning: 

 

12 godzin temu, wili23 napisał:

Póki, co tez nic nie dostałem a mam ultimke.

 

A Wili nie dostanie nic za karę bo się panoszy niemiaszek na forum PL oooo :24_stuck_out_tongue:  ;)

Trzeba było kupić po cebuli jak człowiek to byś miał, a tak masz karę :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, wojcik_dan napisał:

Czy ktoś wie czy kod z nvidia na Gears of War 4 będzie normlanie działał na Xboxa? Bo chciałem przycebulić.

 

Nvidia dawała o ile pamiętam kody PC-owe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Nvidia dawała o ile pamiętam kody PC-owe...

No niby by tak wychodziło ale piszą że dodaje się go w sklepie microsoft i jak jest to samo konto to jest i na xboxa i na pc. Ja mam to samo konto i na win 10 jak i na Xboxie ale to konto też dziele z bratem i nie wiem czy to będzie chulać tak samo jak kod wklepany bezpośrednio w sklepie na X1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. To jest gra play anywhere którą można przycebulić we trójkę.

2x xbone + 1x PC

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrane z MM, kody na poprzednie części w środku. Tylko teraz ściągnąć patcha na tym moim pieprzonym łączu ... 

 

R3K7iru.jpg

 

Ale będzie grane na taborecie i małym monitorku, cały czas zgarbiony :banderas:

Edytowane przez Kisiel-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Panowie wrażenia z gry?

Ja nie mam XO i posiłkuję się tylko YT a jak wiadomo odczucia są często mylne... :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 1 Akt na PC. Obłęd graficzny, to na pewno. Ciężko nawet znaleźć jakąś grę żeby mieć punkt odniesienia. Chyba nowy TR byłby najbliżej. Nawet nie chce sobie wyobrażać jak to wygląda w 4K i HDR...

 

Gameplayowo mi bardzo siadło. Na pewno nie można powiedzieć, że fabularnie to jest jakiś na siłę wsadzony dodatek do multi. Gra ma na siebie pomysł i nawet mnie zaciekawiła, a to prawdziwa rzadkość ;)

Bronie, strzelanie, wrogowie, wszystko na najwyższym poziomie. No i rozpierducha czasami taka, że wgniata w fotel. Ale to już znak rozpoznawczy serii, więc nie mogło być inaczej.

 

W multi zagrałem tylko jeden meczyk. Z tego co zauważyłem, to najpierw musimy rozegrać 5 meczy, na podstawie których gra przydzieli nas do odpowiedniego Tiera jeśli chodzi o umiejętności. Pełno customizacyjnych gówienek, skinów, są skrzynie podobne do tych z BO3. Jest co robić.

 

Grubas.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kill napisał:

Zagrałem 1 Akt na PC. Obłęd graficzny, to na pewno. Ciężko nawet znaleźć jakąś grę żeby mieć punkt odniesienia. Chyba nowy TR byłby najbliżej. Nawet nie chce sobie wyobrażać jak to wygląda w 4K i HDR...

 

Dla mnie najładniejsze ostatnimi czasy gry to Wiesiek 3 i Division, na ultra i z DSR na 1440p piknie wyglądały :fsg: ROTR według mnie trzyma poziom graficzny pierwszego TRa (któy do tej pory jest ładna gierą)

 

Na jakiej czułości gracie? Pograłem 2h kampanię i coś ciężko mi się celuje :263g3sw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kisiel-PL napisał:

 

Dla mnie najładniejsze ostatnimi czasy gry to Wiesiek 3 i Division, na ultra i z DSR na 1440p piknie wyglądały :fsg: ROTR według mnie trzyma poziom graficzny pierwszego TRa (któy do tej pory jest ładna gierą)

 

Na jakiej czułości gracie? Pograłem 2h kampanię i coś ciężko mi się celuje :263g3sw:

 

Pany tylko nie mieszajcie :24_stuck_out_tongue: Bo w jednym wątku o PC/XBOX mówimy i już człek baranieje :24_stuck_out_tongue:

 

CZUŁOŚĆ na czym?? (PC / XBOX)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kisiel-PL napisał:

Z myszką sobie radzę, if you know what i mean eGznCXN.png

 

yyyy Jes i dont :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym akcie dla mnie gearsowy zawód... szczelanie do maszyn bez gearsowego mięsa I flakow zamiast tego jakieś pioruny z anusa... co to ma być??!! Oby się rozkrecilo gdyż póki co mam przed galami najsłabsze gerasy a klimat podupadl niemiłosiernie... 

 

Nie jestem fanem niepotrzebnej brutalności I gore w grach ale ta seria w dużej mierze na tym polega a walka z robocikami jakoś tu nie pasi...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×