Skocz do zawartości
BulletPOL

Crackdown 3

Rekomendowane odpowiedzi

crackdown3xboxone.png

 

Producent: Cloudgine

Wydawca: Microsoft Studios

Platforma: XBOX ONE

Data wydania: Grudzień 2015

 

NIECH AGENCI WKROCZĄ DO AKCJI

Przełomowy i naładowany mocą świat „Crackdown” powraca w oszałamiającym stylu z zupełnie nowym „Crackdown” na konsolę Xbox One. Nowa odsłona serii, przygotowana przez przez Dave’a Jonesa, twórcę pierwszej części, zaoferuje Ci niezrównane możliwości eksploracji, siania chaosu i destrukcji w trybie współpracy. Nieważne, czy wybierzesz tryb kampanii ze znajomymi, czy zupełnie nowy tryb rywalizacji „Crackdown” napędzany mocą Xbox Live – gry z otwartym światem już nigdy nie będą dla Ciebie takie same.

 

crackdown_making_good_progress_xbox_one_

 

W Crackdown gracze kierują Agentami, klonami o nadludzkich możliwościach stworzonych przez organizacje pilnujące porządku publicznego. Graczowi pozostawiona jest całkowita dowolność odnośnie podejmowania zadań i eliminacji gangów, zarówno dotycząca użytego sposobu jak i kolejności działań zmierzających do zniszczenia przestępczych syndykatów. Gracz może wyeliminować od razu głowę syndykatu lub niszczyć mniejszych szefów z celu osłabienia gangu, w celu ułatwienia ostatecznego zadania. Podczas wykonywania zadań postać gracza zwiększa swoje umiejętności stając się coraz potężniejszą. Gracze mogą również do woli korzystać z pojazdów dostępnych w grze.

 

Więcej informacji na temat Crackdown oraz nowy gameplay uzyskamy i zobaczymy na gamescomie.

 

Crackdown - XBOX ONE [E3 2014 Trailer]

https://www.youtube.com/watch?v=Tjb-uVCZ41Y

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce fajne było zbueranie orbów serio wkręcało rozwijanie tej postaci pod względem skoków np. + tutaj dojdzie destrukcja . Ta gra to taki czysty sandboks wprawdzie teraz mamy Just Cause ale bardzo mam fajne wspomnienia sprzed tych 9 lat bidajże także nie skreślam choć też nie wiem jak teraz podejdzie . No i oczywiście za projekt odpowiada ponownie Dave Jones twórca oryginalnego GTA i Lemingów :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi, że ktoś taki jak @pablos_PRO ma/miał Xboxa. Zielone braterstwo zawsze się wspiera. Po co exy, gdy na jesień wychodzą takie sztosy jak The Evil Within 2 czy Wolf 2? I to w 4K :banderas:

 

Poza tym ile osób na świecie czeka na Crackdown? Trzy? Z czego jedna to Phil Spencer :ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że chętnie by już anulowali, bo musi być straszny bałagan w produkcji tej gry, ale tak ciągną ten syf, żeby zły pr nie poszedł jak po scalebound czy fable legends. No i oczywiście tak jak brzydka lesbijka pisze, liczą się multiplatformy tej jesieni, Dishonored Death of outsider, evil within, wolf, south park. Końcówka ratuje kiepski do tej pory rok w kwestii gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiedzę po ocenach typowy "ex" Xboxa . nawet szkoda dysku by to ściągać z gamepassa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie... Fallout 76 ma 2,4... to jest na prawdę gorsze? Musi być wyjątkowo stolczyste, skoro nawet charyzma Terry'ego Crewsa tego nie uratowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pograłem trochę i po czytaniu wczoraj recenzji spodziewałem się słabej gry. A tu się okazało że gra jest bardzo dobra. Jestem fanem tej serii i może dlatego uważam że gra jest świetna albo uwielbiam średnie gry :) Jest dużo usprawnień względem poprzednich części, grafika dobra, jest humor i Terry :)

No gra jest specyficzna i może dlatego się nie podoba dzisiejszym "graczom", ja tam z chęcią ogram i będę bawił się dobrze a nawet lepiej niż w większości współczesnych mega hitów :P

 

Uważam że rozdzielenie trybu multi od singla jak w Crackdown 3 to genialna sprawa. Wygląda to jak dwie osobne gry z własnymi osiągnięciami. To powinien być standard w każdej grze. 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie słabizna/średniacki średniak/gra bbb , odświeżyć to ja mogę sobie wersje z 2005 czy Mercenaries w 4k . Ściągnąłem w piątek i dłużej koniec końców pograłem w Hellblade ( które też mnie swoją drogą rozczarowało , wróciłem do fut champions i tyle z miesięcznego passa heh ) .

Gierka przeszła piekło developerskie z konceptu rozwałki zostały nomen omen zgliszcza , można spróbować w tej formie passa i przypomnieć sobie ten klimacik jedynki ale ode mnie tylko tyle wątpię że kiedykolwiek to jeszcze odpale .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ja wypowiem się w tonie @helganin. Gram od piątku i o ile wizualnie gra nie powala to przyjemność jaką czerpię ze strzelania mogę śmiało porównać do Infamous/Sunset. Może mi się zaraz znudzi ale aktualnie ma to "coś" co ciągnie mnie do konsoli.

 

--- edyta ---

 

Gra skończona (jedna z niewielu w ostatnim czasie). Jeśli ktoś szuka "odstresowującego" tytułu do włączenia na godzinkę dziennie po przyjściu z pracy i dodatkowo nie odstraszy go strona wizualna to polecam spróbować.

Edytowane przez yogi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×