Skocz do zawartości
pablos_83

Gamescom 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Sony nie nadąży z remasterowaniem.... ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miała być reklama Windows 10?

A gdzie nowy dashboard? :dry:

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż jaka była konferencja każdy widział, miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle. Z mega wielkich zapowiedzi o najlepszym evencie ever wyszła przyzwoita reklama nadchodzących tytułów. Z wielkich exclusiwów które pokazali na początku w zasadzie ciekawi mnie tylko QB które i tak zostało pokazane w mega niefortunny sposób i na tym fragmencie wyglądało trochę jak generic shooter, crackdown i scalebound nawet nie będę komentował. Najlepsze wrażenie zrobiły na mnie gry o których już wszystko w zasadzie wiemy czyli Forza i Tomb (ale wiadomo tomb będzie "u nas" w przyszłym roku, a jak nie będzie mi się chciało czekać to ogram na PC) Generalnie jak na konferencję po której miały wszystkim majty pospadać to trochę mało.

 

tn_1235245586270.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mega wielkich zapowiedzi o najlepszym evencie ever

 

Pokaz te zapowiedzi o najlepszym evencie ever. Ja jedynie kojarze obrazek ktory mowi aby przygotowac sie na najlepszy lineup Xboxa [czyli nomen omen reklamowanie tego lineupu o ktorym wiemy], i... i jest, jest zayebisty. Koncowka tego roku gniecie, zapowiedzi na przyszly rowniez syte, oraz pojawily sie piesni troche dalszej przyszlosci [recore/crackdown, wspomnienie o gearsach 4 oraz zapowiedz Halo Wars 2] ktore przewaznie sa glownym trzonem konferencji Sony.

 

Konferencja byla swietna, znacznie lepsza niz to co Sony produkuje od kilku lat (w tym roku niestety nie mieli co juz pokazac, co tylko pokazuje jak bardzo ich gry sa zdatne do pokazow w obecnej fazie developingu), czyli zapowiedzi z kilkuletnim wyprzedzeniem 2 moze 3 gier (pamietacie jeszcze Deep Down? Ja tez nie xD).

Edytowane przez Julius Caesar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka konferencja XO!

Brawa za konferencje sony była świetna :-D

G2 / SwiftKey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem konfę EA i kurcze...słabizna. Pokazali 2 gameplaye, czyli Mirrors Edge i Star Warsy. Były fajne, w ME pokładam spore nadzieje, bo dla mnie to była wspaniała gra.

Star Warsy to będzie festyn patchy, dlc, premium i dojenia z każdej złotówki, także pomimo że fajnie wygląda na trailerach, to w rzeczywistości sprowadzi się to pewnie do tego samego co i BF, czyli burdel i chaos na mapie i nic poza tym.

 

Chciałbym jeszcze słowo powiedzieć o prezentacji NFS'a...cały czas miałem wrażenie "co ja kierwa oglądam, jakiś film dla pozerów z hamburgerolandii czy jak?".

Zero jakiegokolwiek gameplaya, jakieś dziwne postaci, live action ujęcia, które nie wiem co miały na celu, ale gęby tych ludzi mnie tylko masakrycznie irytowały.

Czy naprawdę każda samochodówka od nich musi być okraszona jakąś pseudo fabułą i debilnymi postaciami? Nie można zrobić kwintesencji ścigania się po ulicy?
Za pierwszym, drugim czy trzecim razem to może było fajne, ale za 101 już nudzi i wręcz irytuje... Toć to samochodówka, po kiego uja mi fabuła do tego...

Ok, może być, ale niech to przynajmniej ma jakiś sens, a nie na zasadzie "musimy zaimponować kolejnemu pozerowi".

Kupi się jak będzie w przecenie za 70zł. Jestem ciekaw co tym razem spartolą w samej grze.

 

Jeśli chodzi o Star Warsy to tak jak już pisałem wyżej. Fajnie wygląda na prezentacji, a w rzeczywistości? Każdy się może domyślić.

Wiem, że to też nie ma nic wspólnego z grą, ale ta prezenterka od Star Warsów, ja yebie, skąd oni ją wytrzasnęli...widzę zatrudnić kogoś sensownego do prezentowania z płynnym angielskim jest ciężko.

 

Reszty nie komentuje, bo shity pokroju simsów czy setnej fify nie wiem kogo jarają, ale na pewno nie mnie.

Tańczące stado małp podczas prezentacji Simsów wywołało u mnie pusty śmiech i ruch dłoni w kierunku czoła.

 

Wiem, że narzekam, ale kurde. Mają jedną czy dwie prezentacje tego kalibru w roku, to byłoby fajnie przygotować coś sensownego.

A oglądając to wszystko miałem wrażenie, że ktoś to dosłownie wczoraj zaplanował i wziął jakieś przybłędy, dali im kartki i kazali się nauczyć na pamięć tekstu.

Kolesiowi jak wczoraj prompter zgasł podczas konfy to pewnie się zesrał, bo przecież powiedzieć coś od siebie to już wymaga trochę intelektu...

 

Ogólnie GamesCom w tym roku bardzo słaby, parę jaskółek wiosny nie czyni. Myślę, że w zeszłym roku było znacznie lepiej.

Za mało mięsa, a za dużo kolejnych pustych zapowiedzi, trailerów, srania w banie, itd. No nic, wracam pluć jadem gdzie indziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak Sony zdecydowalo sie na czynny udzial na targach! W spoilerze szczegoly.

Wiedzialem ze jednak sa #4theplayers

 

11800270_917295021669295_402703146756152

Edytowane przez Julius Caesar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, od EA jest jeszcze Unravel, to może być bardzo przyjemna gra, choć wiadomo, że nie pokroju największych przebojów AAA, tylko na poziomie Little Big Planet. Jestem ciekawy co z tego wyjdzie, zapowiada się całkiem dobrze. Nie do końca ufam EA (o ile w ogóle), więc lepiej zaczekać do pierwszych recenzji, ale może w końcu doczekamy się sympatycznej gry od Elektroników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak Sony zdecydowalo sie na czynny udzial na targach! W spoilerze szczegoly.

Wiedzialem ze jednak sa #4theplayers

 

11800270_917295021669295_402703146756152

 

W tym wypadku #4thehungryplayers  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zaciekawiło "Recore" i na to czekam. Warto wspomnieć że za produkcją stoją ludzie którzy współpracowali przy takich grach jak MegaMan, Dead Rising, Onimusha i Metroid Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×