Skocz do zawartości
Emir

Dead Space

Rekomendowane odpowiedzi

w pewnym magazynie zajmujacym sie ps3 jest recenzja dedspejsa.91/100.redaktorek napisal,ze jest lepszy niz re4,uwazany przez wiele osob za najlepsza gre z tego gatunku.i dopuszczaja mozliwosc,ze moze byc nawet lepszy niz re5...

No to niezle, a ja myślałem że niema nic lepszego od RE4. Jśli to co mówisz będzie prawdą to szykuje się niezły chicior! Napewno będe naginał w tą giere w dniu premoery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem opinię gościa testującego beta wersję i ogólnie jest ok , ale zraziły go monotonne i powtarzające się lokacje jednym słowem , nudne ,poza tym znikoma ilość zagadek logicznych jak już są to niezwykle proste , podsumowując biegamy w kosmosie i nawalamy w przebrzydłe monstra , ja tego nie kupuję ,podejrzewam że mega miodnego Residenta 4 na 100 % nie przebije a piąta część zmiecie Dead Space z powierzchni ziemi i śmiesznym jest stwierdzenie że ta gierka będzie bardziej grywalnym tytułem od produktu Capcomu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem opinię gościa testującego beta wersję i ogólnie jest ok , ale zraziły go monotonne i powtarzające się lokacje jednym słowem , nudne ,poza tym znikoma ilość zagadek logicznych jak już są to niezwykle proste , podsumowując biegamy w kosmosie i nawalamy w przebrzydłe monstra , ja tego nie kupuję ,podejrzewam że mega miodnego Residenta 4 na 100 % nie przebije a piąta część zmiecie Dead Space z powierzchni ziemi i śmiesznym jest stwierdzenie że ta gierka będzie bardziej grywalnym tytułem od produktu Capcomu ,pozdrawiam.

to jest kwestia gustu,w koncu ktos moglby napisac,ze re4 to tylko bieganie w Hiszpanii i nawalanie w przebrzydlych Ganados dlatego nie ma sensu pisac,ze takie stwierdzenie jest smieszne-dla redaktora to jest czysty fakt.pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest kwestia gustu,w koncu ktos moglby napisac,ze re4 to tylko bieganie w Hiszpanii i nawalanie w przebrzydlych Ganados dlatego nie ma sensu pisac,ze takie stwierdzenie jest smieszne-dla redaktora to jest czysty fakt.pzdr.

Dokładnie, to samo miałem napisac.

Dobrze, że w RE4 nie biegał po takich samych lokacjach i miał pełno zagadek.

Dead Space dosał też 90% od Neo+ i wychwalają tę grę pod niebiosa. Nie bójmy się tego stwierdzenia, ale EA zrobiło najlepszą grę od x lat. Zachwycają się wszystkim w tej grze. Klimatem, grafiką, animacją, a przede wszystkim fabułą. Gra jest zrealizowana z filmowym rozmachem i prawdopodobnie, to RE5 nie ma z tą grą szans, bo DS w porównaniu do 4 i 5? części RE posiada fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest kwestia gustu,w koncu ktos moglby napisac,ze re4 to tylko bieganie w Hiszpanii i nawalanie w przebrzydlych Ganados dlatego nie ma sensu pisac,ze takie stwierdzenie jest smieszne-dla redaktora to jest czysty fakt.pzdr.

W sumie masz rację , wszystko to rzecz gustu , ale gość który stwierdził że Dead Space przebije RE 4 lub 5 ma gust skierowany właśnie w klimat jaki posiada Dead Space a myślę że Resident to trochę inna bajka , dlatego nie ma co się sugerować opinią tego gościa po prostu trzeba samemu sprawdzić to w praniu , ja również nie jestem obiektywny , dlatego że jestem maniakalnym fanem gier z serii Resident Evil , dlatego moją opinią również niech nikt się nie sugeruje , dlatego przed kupnem pełnej wersji dobrze było by samemu przetestować demko , miejmy nadzieję że się pokaże , fajnie odpisać komuś na poziomie , pozdrawiam i idę spać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, to samo miałem napisac.

Dobrze, że w RE4 nie biegał po takich samych lokacjach i miał pełno zagadek.

Dead Space dosał też 90% od Neo+ i wychwalają tę grę pod niebiosa. Nie bójmy się tego stwierdzenia, ale EA zrobiło najlepszą grę od x lat. Zachwycają się wszystkim w tej grze. Klimatem, grafiką, animacją, a przede wszystkim fabułą. Gra jest zrealizowana z filmowym rozmachem i prawdopodobnie, to RE5 nie ma z tą grą szans, bo DS w porównaniu do 4 i 5? części RE posiada fabułę.

Podejrzewam że Dead Space musi mieć bardzo głęboką fabułę , apropo w 5 części RE jeszcze bardzo mało wiadomo o fabule , chyba że masz jakieś lewe informacje z Capcomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno fabule ma calkiem niezla,deadspace znaczy.badz co badz oprocz gry jest jeszcze komiks oraz film animowany,wszystko jest ze soba powiazane.a odnosnie rezydenta-ja gralem w re2,re:outbreak(nienajlepszy) oraz re4.czesc druga strasznie mi sie podobala,bylo sporo momentow w ktorych serduszko pukalo i to bynajmniej nie w rytmie cza-cza.lub cha-cha.re4-w moim przekonaniu-byl swietna gra,ale jednak nie straszyl...a cytujac sprzedawce w Gamie,ktory juz w to gral(mniemam,ze chodzilo o bete):"it'll scare the shit out of ya" i na to wlasnie licze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam że mega miodnego Residenta 4 na 100 % nie przebije a piąta część zmiecie Dead Space z powierzchni ziemi i śmiesznym jest stwierdzenie że ta gierka będzie bardziej grywalnym tytułem od produktu Capcomu .

Buahahahahaha! Bo się udławię! Mega miodny? Dobre sobie...

A ja uważam że śmiesznym je4st stwierdzenie iż jedna gra której nie ma zmiecie drugą grę której nie ma....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Buahahahahaha! Bo się udławię! Mega miodny? Dobre sobie...

A ja uważam że śmiesznym je4st stwierdzenie iż jedna gra której nie ma zmiecie drugą grę której nie ma....

Kiedyś ci napiszę: '' A nie mówiłem '' a ty przyznasz mi rację , poza tym przykładowo jakby teraz w sklepie ktoś wyłożył 2 płytki , Dead Space i Resident 5 na półki sklepowe i weszło by 100 graczy to jak myślisz na którą grę by się rzucili ? , oczywiście że na Residenta 5 , na pewno zaprzeczysz , ale uwierz mi mylisz się , a poza tym chyba nie grałeś w RE4 bo nie wiesz o czym napisałeś ,zresztą porównaj oceny RE4 przeważnie 9,5/10 a Dead Space 8,7/10 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś ci napiszę: '' A nie mówiłem '' a ty przyznasz mi rację , poza tym przykładowo jakby teraz w sklepie ktoś wyłożył 2 płytki , Dead Space i Resident 5 na półki sklepowe i weszło by 100 graczy to jak myślisz na którą grę by się rzucili ? , oczywiście że na Residenta 5 , na pewno zaprzeczysz , ale uwierz mi mylisz się , a poza tym chyba nie grałeś w RE4 bo nie wiesz o czym napisałeś .

Gorzej będzie dla ciebie, jak to on napisze: a nie mówiłem. Więc daruj sobie takie osądy, do czasu premiery jednego i drugiego tytułu. Ja gdybym wszedł do tego sklepu, to wziąłbym DS. Dla mnie RE skończyło się na 3 części.

Poza tym patrząc, na obecną kondycję japońskich firm produkujących na tę generację konsol, musisz miec nielada kredyt zaufania do nich, że wierzysz tak bezgranicznie w ich możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gorzej będzie dla ciebie, jak to on napisze: a nie mówiłem. Więc daruj sobie takie osądy, do czasu premiery jednego i drugiego tytułu. Ja gdybym wszedł do tego sklepu, to wziąłbym DS. Dla mnie RE skończyło się na 3 części.

Poza tym patrząc, na obecną kondycję japońskich firm produkujących na tę generację konsol, musisz miec nielada kredyt zaufania do nich, że wierzysz tak bezgranicznie w ich możliwości.

Dla niektórych to właśnie 4 była przełomem , dobra skończmy z tym Residentem ,po co się spierać a poza tym powoli temat się przekwalifikuje i trzeba będzie w tytule zmienić Dead Space na RE 4 ,5 , odezwę się po premierze RE 5 i albo ja ci przyznam rację albo ty mi , pozdrawiam cię serdecznie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie są to dwa różne produkty i niema co się przekrzykiwać który będzie lepszy, dopóki nie wyjdą moim zdaniem DS ze swym klimatem s/f może przegrać z RE5, nie wszyscy lubią biegać bo zimnych ciemnych lokacjach.

Wszystko oczywiście to kwestia gustu, ja sięgnę bankowo po RE5, klimaty s/f mi nie siedzą, dodatkowo po trailerach widzę który produkt jest lepszy/ładniejszy/grywalniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie są to dwa różne produkty i niema co się przekrzykiwać który będzie lepszy, dopóki nie wyjdą moim zdaniem DS ze swym klimatem s/f może przegrać z RE5, nie wszyscy lubią biegać bo zimnych ciemnych lokacjach.

Wszystko oczywiście to kwestia gustu, ja sięgnę bankowo po RE5, klimaty s/f mi nie siedzą, dodatkowo po trailerach widzę który produkt jest lepszy/ładniejszy/grywalniejszy.

I oto chodzi , nie powinno się gier mniej więcej z tej samej półki porównywać która gorsza bo to tak jak napisałeś ,kwestia gustu , teraz to zrozumiałem , szacuneczek za obiektywną mądrość , serdeczne pozdrowionka i już przestaje truć z tym Residentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś ci napiszę: '' A nie mówiłem '' a ty przyznasz mi rację , poza tym przykładowo jakby teraz w sklepie ktoś wyłożył 2 płytki , Dead Space i Resident 5 na półki sklepowe i weszło by 100 graczy to jak myślisz na którą grę by się rzucili ? , oczywiście że na Residenta 5 , na pewno zaprzeczysz , ale uwierz mi mylisz się , a poza tym chyba nie grałeś w RE4 bo nie wiesz o czym napisałeś ,zresztą porównaj oceny RE4 przeważnie 9,5/10 a Dead Space 8,7/10 .

Pożyjemy zobaczymy. Nie mędrkuj na zapas bo się możesz przeliczyć.

Rzucili by się na obie? Chociaż nie! Pewno na te puste pudełka z wyimaginowanym RE5.

Grałem - zabawne przez pierwsze 10 minut jak każdy inny RE. Popatrzyłem, pośmiałem się i odpaliłem Silent Hill 2.

No nie... Z tymi ocenami to przesadziłeś Myślałem że mam okazję pogadać z kimś poważnym...

odezwę się po premierze RE 5 i albo ja ci przyznam rację albo ty mi , pozdrawiam cię serdecznie .

Amen! Szykuj kwiaty na przeprosiny

Peace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pożyjemy zobaczymy. Nie mędrkuj na zapas bo się możesz przeliczyć.

Rzucili by się na obie? Chociaż nie! Pewno na te puste pudełka z wyimaginowanym RE5.

Grałem - zabawne przez pierwsze 10 minut jak każdy inny RE. Popatrzyłem, pośmiałem się i odpaliłem Silent Hill 2.

No nie... Z tymi ocenami to przesadziłeś Myślałem że mam okazję pogadać z kimś poważnym...

Amen! Szykuj kwiaty na przeprosiny

Peace!

Ja lubię Żywca ale Lech też może być , zapisz sobie.

Peace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapisz sobie.

Peace!

Zapamiętam - nie martw się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pożyjemy zobaczymy. Nie mędrkuj na zapas bo się możesz przeliczyć.

Rzucili by się na obie? Chociaż nie! Pewno na te puste pudełka z wyimaginowanym RE5.

Grałem - zabawne przez pierwsze 10 minut jak każdy inny RE. Popatrzyłem, pośmiałem się i odpaliłem Silent Hill 2.

No nie... Z tymi ocenami to przesadziłeś Myślałem że mam okazję pogadać z kimś poważnym...

Amen! Szykuj kwiaty na przeprosiny

Peace!

Sprawdz sam: http://www.gamerankings.com/htmlpages2/535...dent%20evil%204

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/943...?q=dead%20space

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie RE4 tez jakoś nie urzekł. Fajna gierka , ale zupełnie straciła mrok i klimat poprzedniczek. Pokładam tutaj nadzieję w DS.

Jakkolwiek, RE5 kupię także

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś to ja nie mogę pojąć,jak można porównywać ocenę gry tej generacji, z poprzednią To jest bez sensu,bo w okresach odpowiadających danym grą, bierze się pod uwagę inne aspekty.Także to,że RE4 miałe ocenę wyższą od Dead Space,które to dopiero wychodzi,nie oznacza że jest grą lepszą.Przecież,raczej nie inaczej Podobnie byłoby,jakby to dopiero teraz ktoś miał oceniać RE,kiedy to na rynku są już konsole Next-gen,ocena byłaby napewno niższa,Dlatego jak ktoś chce robić takie porównania,to z sensem-genracja vs generacja, a nie- generacja vs nex-gen bo to czyste szaleństwo

RE4 swego czasu miałe klimat, tak samo teraz jest z Dead Space.Ba,śmiem nawet stwierdzić,że ma lepszy klimat a to za sprawą dzwięku w 5.1(nie pamiętam,czy RE dawał możliwość),jak i wiadomo-lepszej grafiki.Te dwa czynniki w dużym stopniu przekładają się na klimat,do tego w przypadku DS,twórcy inspirowali się filmem Obcy 1:ósmy pasażer Nostromo,więc jakby nie patrzeć mamy wręcz wymarzony klimat do gry typu, Survival-Horror.

Pozdrawiam

P.S. Ja jestem bardzo nakręcony na Dead Space,tyle że wersję z US(nie trawię Europejskiego voice acting'u w tego typu grach),Amerykanie według mnie podkładają najlepsze głosy do postaci w grach.Przynajmniej takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupiłem to na psstore USA najlepsza Castlewania wypas , musisz zrozumieć że stare gierki mogą być lepsze od nowych mimo kiepskiej grafiki , ale liczy się grywalność.

Ale czy jest sens je ze sobą porównywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale czy jest sens je ze sobą porównywać?

Po prostu chciałem pokazać że stara gierka potrafi być bardziej grywalna , np.Silent Hill 1 , nowsze jej nie dorównały , kończę dyskusję na ten temat bo widzę że niektórzy dopiero niedawno zaczęli przygodę z konsolami i pierwszą ich konsolą jest PS3 i myślą że czym nowsza gra tym lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×