Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

small_1981634991.jpg

 

Pierwszy trailer już za tydzień. Chyba będzie trzeba sobie przypomnieć drugą część  :wub:

Edytowane przez michal71284

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po samochodach wnioskuje, że czas i klimat będzie nawiązywać do "Chłopców z ferajny", "Kasyna", "Blow", "Donie Brasco", itd. Cholera, byle tego nie spieprzyli... A będzie to coś niesamowitego. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wyjdzie z tego gra, która będzie nawet lepsza od poprzedniczek. Bynajmniej tak bym chciał, ale Mafie III tworzy już studio Hangar 13. Przed chwilą nawet luknąłem na Twittera i tam Daniel Vavra czyli główny twórca historii w poprzednich grach z serii Mafia, napisał, że nic nie wie o tworzeniu grze i nie współtworzy gry. Więc moim zdaniem może to być już po części trochę inna Mafia niż poprzedniczki. Oby nie była to papka splecionych historii dla niedzielnego gracza :).

 

BTW bardzo chciałbym też powrót Vita Scaletty ale to wszystko zależy już od Hangar 13 :). Czekam na trailer i zobaczę co z tego wyjdzie :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Bynajmniej tak bym chciał(...)

Masło maślane :p

 

Jaram się, jedna z lepszych serii, zwłaszcza dwójka byłe mega, gdzie zrezygnowano z otwartego świata i skupiono się na historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masło maślane :P

 

Nie masło maślane, tylko zaprzeczenie potwierdzenia :D

W sumie nie wiemy czy by chciał, czy nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram sie jak moj kochany Rzym za czasow tego nieudacznika Nerona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyneczki psychofanem nie jestem ( grałem siedzac na wyspach w zj... port na xboxa pierwszego ) , dwójka modelowy przykład liniowego sandboksu , bardzo spoko zakończeniaw tej serii są :)

Ale to nie ci sami kolesie robią łeee

Edit : Firma Take-Two przedstawiła oficjalnie nowe studio deweloperskie - Hangar 13. Na czele zespołu stoi Haden Blackman, weteran branży zajmujący się pisaniem scenariuszy w grach, takich jak Knights of the Old Republic :) No dobra jaram się :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie rozumie przesłania mojego poprzedniego wpisu proszę przeczytać go z dwa-trzy razy ;). Ale już skracam do jednego zdania, głównie na myśli mam, że Mafia III na pewno nie będzie taka sama jak poprzedniczki :).

Trzymam kciuki, żeby coś z tego było bo cała seria Mafii ma długie korzenie i długą tradycję :). I wspominiałem o tym też by nie była to po prostu papka, by można było się zachwycać ale jak przyjdzie co do czego to gra mi nie podejdzie ;).

 

@down: to temat o grze? :).

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, o co ci chodziło, za to tobie polecam zaznajomić się z definicją słowa "bynajmniej" ;) 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafiiiiiiiia . Akurat niedawno odświeżałem sobie dwójeczkę.

 

Oby miasto bardziej żyło, nienachalny sandbox, gdzie możemy ale nie musimy nic robić.

Przydałby się też jakiś fajny graficzny silnik, bo II mocno odstawała od bieżących topowych pozycji w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem tej serii. Jedynkę skończyłem chyba z dziesięć razy, dwójkę dwa razy na PC i poprawiłem jeszcze na PS3 jak dali w plusie.

Czekam jak na nic innego. Hype porównywalny do Wiedźmina :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oby miasto bardziej żyło, nienachalny sandbox, gdzie możemy ale nie musimy nic robić.

Nooo, największym minusem poprzednich części było puste miasto. Mam nadzieję, że wyciągnęli z tego wnioski i dopracowali ten aspekt do granic możliwości. Jedno jest pewne, takiej kaszany jak w L.A. Noire nie będzie.

BTW. Kiedy obstawiacie premierę? Na ten rok raczej nie ma szans, chociaż nie ukrywam, że po cichu liczę na jakąś niespodziankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW bardzo chciałbym też powrót Vita Scaletty ale to wszystko zależy już od Hangar 13 :).

Akurat Vito nie był zbyt głęboką postacią i ja trzymam kciuki, aby udało im się stworzyć głównego bohatera na miarę Tommy'ego Angelo z jedynki.

 

Mówcie co chcecie, ale "jedynka" miała lepszą historię, ciekawsze misje i głównego bohatera oraz ogólnie lepszy klimat (tą grą się po prostu żyło) - w skrócie: pierwszą część się pamięta przez lata. Po dziś dzień mam przed oczami chociażby zakończenie gry i scenę z kroplami krwi kapiącej na banknoty...

 

No i do tego wszystkiego jeszcze ta muzyka:

 

PS. Ach, te wspomnienia...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, pierwsza część to dla mnie jedna z tych niewielu gier, które są naprawdę ponadczasowe, a co najważniejsze klimatem i fabułą nie ustępują dobrym książkom. Świetne postacie, świetna historia, świetnie przemyślane misje, no i ten finał, który do tej pory wywołuje we mnie emocje (zresztą nie tylko on, bo genialnych scen było co najmniej kilka). Dwójka to już kompletnie inna gra nie mająca nawet startu do poziomu pierwszej części i mam nadzieję, że twórcy trójki zainspirują się historią z oryginału.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była dla mnie świetną grą, wręcz jedną z najlepszych w jakie dane mi było grać na PC.

Pamiętam że fabuła zassała mnie jak bagno.

Co do dwójki miałem wielkie oczekiwania ale przeszedłem około pół gry i skapitulowałem. Za czasów PS3 chciałem dwójce dać kolejną szansę ale jakoś zawsze było coś innego do ogrania.

Ogólnie uwielbiam klimaty gangsterskie w książkach, filmach czy grach więc na nową Mafię czekam z niecierpliwością.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się 2 bardzo podobała i 3 na pewno kiedyś kupię .

Tak sobie myślę że dobrze było by ograć tą 1, nigdy nie było okazji bo na PC nie gram .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna seria, wiec tylko cieszyc sie z kontynuacji. Z mojej strony dodam, ze chcialbym by fabula byla liniowa, zamiast 5 zakonczen, chce jedna, dobrze skrojona historie, jak jak u poprzednikow. Mam nadzieje, ze tworcy nie pojda za jakimis glupimi tredami i nie dadza jakis rozwiazan na sile. Dla mnie Mafia to przede wszystkim mocna historia i klimat. Trzymam kciuki :)

 

Swoja drogą przydalaby sie jeszcze kontynuacja L.A. Noire

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w jedynkę jakoś nigdy nie miałem okazji grać, czego bardzo żałuję, ale dwójka wciągnęła mnie niesamowicie i na trójkę czekam z wywalonym jęzorem. Mafia (w moim przypadku 2) to jedna z tych gier, które człowiek wymienia na bezdechu w zbiorze swoich ulubionych tytułów wszechczasów pomimo jej niedoskonałości. Jaram się jak zapowiedzią Fallouta 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że na Gamesconie pokażą nam więcej niż trailer. Na premierę w 2015 roku nie ma co liczyć ale mam nadzieję że w Mafie pogramy na początku 2016 roku, a plotki czy domysły żebyśmy mieli zagrać 3 bohaterami tak jak GTA V mam nadzieję, że się nie sprawdzą, bo nie spodobało mi się to jakoś nie mogłem wczuć się żadnego bohatera.

Edytowane przez kuba81117

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia II mi bardzo weszła ze względu na klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest !!

 

Cienizna, tyle hype'u i samo CGI.... 

 

Klasyka na zasadzie robimy mafie, jeszcze nic nie mamy ale chętnie pokażemy wam CGI zrobione przez firmę zewnętrzną które na w zasadzie może nie mieć nic wspólnego z ostatecznym produktem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio weteran wojenny? Znowu...

 

Czy ja dobrze widzę Vito z dwójki na tylnej kanapie? I co to za miasto w tle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie extra :D ale  nie podoba mi się taktowanie polskich graczy przez twórców: opisy trailerów we wszystkich, poza polskim są w ojczystych językach, Niemcy mają nawet lektora zamiast napisów w filmiku... nie ładnie IMO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie martwi bambus, żadnen murzyn nigdy nie miał by wstępu w szeregii włoskiej mafii ... natomiast trailer jest bardzo klimatyczny, świetny okres 68 - doskonała muza, weteran wojny w wietnamie, nawet te bagna takie jak Luizjana mi robią, pytanie tylko co z Vito? czy to on jest tym siwym gościem? czy będzie faktycznie śladem GTA5 -3 grywalnych bohaterów? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×