Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli piosenka pod koniec dobrana pod miasto, to akcja będzie się dziać w Nowym Orleanie :P Mnie się nawet podoba ten trailer tylko jakoś wojna w Wietnamie wywołuje u mnie awersję, bo to zwykła rzeź i ludobójstwo na cywilach wietnamskich była, no ale politykę odstawmy na bok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Orlean idzie poznać po moście .... Średnio dla mnie ja tam jestem ze starej szkoły ( i mam rasowego Sycylijczyka w rodzinie :) ) "drake" w roli głòwnej w grze o mafii plus dupencja z Afro tss. Skoro polygonowi przeszjadzał biały Wiesiek to ja ponarzekam na czarnà mafię , o ! Ciekaw jestem opini fanòw , zwłaszca jedynki .

Edit: a muzyka faktycznie zacna , tym bardziej mnie bolà hmm bohaterowie wczoraj akurat Infiltracja leciała z tym kawałkiem .... Czarnych tam było od liku ...

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest !!

https://www.youtube.com/watch?t=11&v=2HMxHfIxQfc

 

Cienizna, tyle hype'u i samo CGI.... 

 

Klasyka na zasadzie robimy mafie, jeszcze nic nie mamy ale chętnie pokażemy wam CGI zrobione przez firmę zewnętrzną które na w zasadzie może nie mieć nic wspólnego z ostatecznym produktem.

 

ale jęczysz... to jest trailer, do tego pierwszy. pokazali klimat, bohatera, kilka wskazówek odnośnie lokacji i czasu, zajebistą muzykę. co z tego że CGI? to jakaś nowość? :)

 

poza tym gra wychodzi w przyszłym roku. naprawdę sądzisz że "nic nie mają"?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten? No coś Ty...według mnie ten koleś który ginie to Vito...ja wiem, że ma ryj obity, ale serio nikt oprócz mnie nie widzi podobieństwa? :P

 

PS. Może mam jakiś problem z rozpoznawaniem twarzy i wszyscy Włosi wyglądają dla mnie tak samo ^^

 

Edit: No tak koleś mówi do niego po imieniu i zwraca się per Tommy, więc raczej jednak mam powyższy problem :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vito z 2 części :)

vito.png

na bank on :)

 

Vitto.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajny, natomiast gameplay mnie odtrącił. Te jazdy autami i samochód bohatera jako taran to lekka kpina...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzi mi się podobna sytuacja co z max paynem 3. Gra będzie się różnić od poprzednich części, ale mimo tego i tak będzie dobra ;) Czas pokaże.

Edytowane przez Kisiel-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś cała ta ekipa wizualnie nie trzyma mafijnego klimatu ...nawet siwy Vito (szczególnie na oddaleniu kamery) wygląda jak znudzony życiem księgowy na emeryturze, a nie jak prawdziwy włoski mafioso. Nie czuję klimatu po tym trailerze, a po obejrzeniu wycinków z gameplay'a również jestem sceptyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra...pokazali trailer który nic nie pokazuje. Trudno mnie się jarać no chyba, że zacznę sobie wyobrażać co mogłoby być w tej grze. 

Oby tym razem było co robić w tej grze poza główną misją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra...pokazali trailer który nic nie pokazuje. Trudno mnie się jarać no chyba, że zacznę sobie wyobrażać co mogłoby być w tej grze.

Oby tym razem było co robić w tej grze poza główną misją.

Przecież już pojawił się gameplay..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra...pokazali trailer który nic nie pokazuje. Trudno mnie się jarać no chyba, że zacznę sobie wyobrażać co mogłoby być w tej grze. 

Oby tym razem było co robić w tej grze poza główną misją.

 

następny mękol, żeby tylko jęczeć wszem i wobec :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay strasznie słaby, bohater nie dość że murzyn to młot, widać że mechanizmy i animacje są chyba takie jak w dwójce ... graficznie wygląda to słabo :sad:

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor skóry wpływa na rozgrywkę ?

 

Rozgrywka wygląda jak rodem wzięta z chociażby XCOM: Declassified .

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor skóry wpływa na rozgrywkę ?

 

Rozgrywka wygląda jak rodem wzięta z chociażby XCOM: Declassified .

Amerykańcom tak, wystarczy sobie przypomnieć jak płakali, że w Wiedźminie nie ma żadnego Mudżina, 2/10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może bardziej ma wpływ na odbiór rozgrywki, mnie to trochę razi. Wychowałem się "Ojcu chrzestnym" a tam Murzyn to co najwyżej mógł dragi sprzedawać :P Ja tam czekam jedynkę i dwójkę uwielbiam. Za samą muzę z trailera i postać Vito zagram z pewnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w czasach gdzie Bubba poszedł na wojnę żeby walczyć o wolność. To i ktoś afro może być gangsta za czasów prohibicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jęczysz... to jest trailer, do tego pierwszy. pokazali klimat, bohatera, kilka wskazówek odnośnie lokacji i czasu, zajebistą muzykę. co z tego że CGI? to jakaś nowość? :)

 

poza tym gra wychodzi w przyszłym roku. naprawdę sądzisz że "nic nie mają"?..

Tylko że trailer cgi ma się ni jak do stanu faktycznego bo to że klimat będzie dobry to pewnik. Jak się robi wielki come back to powinno się mieć przygotowany ciekawy fragment gampelay'u, ba może nawet całą jedną misję by pokazali, a nie jakieś 5 sekundowe snippety, to mafia więc liczyłem na jakiś tłusty fragment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że trailer cgi ma się ni jak do stanu faktycznego bo to że klimat będzie dobry to pewnik. Jak się robi wielki come back to powinno się mieć przygotowany ciekawy fragment gampelay'u, ba może nawet całą jedną misję by pokazali, a nie jakieś 5 sekundowe snippety, to mafia więc liczyłem na jakiś tłusty fragment.

O ile pamiętam to przy drugiej odsłonie też niewiele pokazywali. Przed premierą dopiero był dłuższy fragment rozgrywki. 

 

Jak dla mnie to ten kolo jest posturą i wyglądem bardzo podobny do Salvatore Esposito z serialu Gomorra. Tam mi się podobała postać, zobaczymy jak tutaj będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w czasach gdzie Bubba poszedł na wojnę żeby walczyć o wolność. To i ktoś afro może być gangsta za czasów prohibicji.

 

Prohibicja była od 1920 do 1933 :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×