Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Biednie to wygląda, ale czego się spodziewać po grze z WiiU :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio to widzę. Na konsoli Nintendo, wykorzystanie Padleta było dość istotnym elementem który uprzyjemniał rozgrywkę. Ciekawe jak to rozwiążą na PS4 - fajnie jakby zrobili użytek z tego przenośnego trupa (Vity), albo chociaż telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio to widzę. Na konsoli Nintendo, wykorzystanie Padleta było dość istotnym elementem który uprzyjemniał rozgrywkę. Ciekawe jak to rozwiążą na PS4 - fajnie jakby zrobili użytek z tego przenośnego trupa (Vity), albo chociaż telefonu...

 

Dupa tam, zwykly gimmick ktory szybko irytowal...

 

Przekleje z innego forum swoja dawna (choc dalej aktualna) opinie ktora wysmazylem po skonczeniu gry (tl;dr goraco polecam kazdemu fanu survival horrorow):

 

Wlasnie obejrzalem napisy koncowe, swietny tytul, bezapelacyjnie jeden z najlepszych dostepnych na Wii U.

 

Gierka na ok. 12-20h (zalezne od poziomu trudnosci oraz tego jak czesto giniemy), czuc przez prawie cala gre niepewnosc, stresik, czasem nawet strach, podczas starcia z horda zombiakow jak nam sie w polowie walki skonczy amunicja to takie dreszcze ten tytul z ciebie wyciagnie ze przypomnisz sobie czasy bycia lebkiem podczas ogladania horrorow.

 

Bardzo fajnie zrobione i zroznicowane (jak na teren urbanistyczny) lokacje, otwarte, ciasne (momentami wrecz klaustrofobiczne) i zawile, odziwo dostajemy tez sporo arsenalu do walki o swoje zycie (napisanie tutaj "do eksterminacji zombie" kompletnie nie pasuje smile.png ).

 

W gre trzeba grac bardzo powsciagliwie "slow and steady wins the race" - jeden z pierwszych tipow jaki czytamy w poradniku ocalonego - trzeba oszczedzac amunicje, jedzenie oraz apteczki poniewaz tutaj mamy survival pelna geba, zombiaki sa smiertelnie niebezpieczne a zapasy bardzo ograniczone, czasem trzeba spiac dupsko i uciekac zamiast walczyc, czasem jednak musisz na chwile stanac, policzyc amunicje i stwierdzic czy warto ryzykowac przjescie przez horde (przewaznie mozna ominac) aby wyczyscic teren i a nuz znajdziesz jakas skrytke lub "tajne" pomieszczenie gdzie bedzie nowa bron, czy chocby duzo zapasow.

 

Fabula jest srednia, nic specjalnego, tak samo postacie ktore nam pomagaja, jednak nie to jest trzonem tej gry.

 

Przez cala gre udalo mi sie ani razu nie zginac (choc byly baaaaardzo waskie sytuacje gdzie czasem ledwo zywy doczolgalem sie do skrytki) co tez obala wg mnie gadki ze jest to Dark Souls w swiecie zombie, uwazam ze gra jest o wiele bardziej uczciwa (i na tym samym poziomie) w swoim wyzwaniu od DSa, tutaj nie ma sytuacji ze idziesz sobie korytarzem i jeb dostajesz w leb strzala z dupy i spadasz w przepasc, tutaj dopoki gra sie zachowawczo, z glowa i planuje akcje oraz korzystanie z broni, mozna spokojnie sobie poradzic.

 

Oczywiscie nie brakowalo momentow "go in guns blazing", ale bylo ich kilka i dostarczaly mase mieszanych emocji (pozytywnych rzecz jasna), 4 czy 5 takich akcji sprawily mi wiecej radochy niz 6 godzin singla w nowym codzie smile.png

 

All in all, dawno nie gralem w gre ktora tak sprawnie by wachlowala moimi uczuciami, przewaznie gram w gry z poker facem, w tym przypadku jednak co 5 minut mialem inny grymas na gebie.

 

 

PS. Soundtrack w tej grze moze spowodowac kleksa.

Edytowane przez Julius Caesar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Soundtrack w tej grze moze spowodowac kleksa.

 

Moze chodziło o http://pl.urbandictionary.com/define.php?term=brown+note  ;)

 

W samą gierkę bym chetnie zagrał o ile to nie jest drugie Dead Island/ Dying Light a akcja nie jest nastawiona na...akcje, tylko więcej na skradanie się, unikanie konfrontacji.

 

@down

 

Dobrze Gajuszu, przeczytalem. Na yt pokazanej duzo jatki, to moze mylic.

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj co napisalem a bedziesz mial swoja odpowiedz odnosnie akcji a skradania sie/unikania konfrontacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy 3 horrory na PS4 w okresie sierpień-wrzesień, każdy o zupełnie innych założeniach i klimacie. Biorę wszystkie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy 3 horrory na PS4 w okresie sierpień-wrzesień, każdy o zupełnie innych założeniach i klimacie. Biorę wszystkie! :biggrin:

 

Z ciekawości, a jakie 3??

NIE trawię horrorów jako gier :P ale ZOMBIE wciągnę (choć jak znam, życie kupię a za 2 - 3 miechy do PLUSA dadzą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, a jakie 3??

NIE trawię horrorów jako gier :P ale ZOMBIE wciągnę (choć jak znam, życie kupię a za 2 - 3 miechy do PLUSA dadzą)

 

Poza Zombiakami jeszcze Until Dawn (interaktywny horror klasy B ), i SOMA (goście od Amnesii/ Penumbry, klimaty sci-fi i zabawa z fizyką).

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewien że gra nie będzie po pełnej cenie, choćby dlatego że z gry będzie wycięty tryb multi. Podejrzewam że będzie w podobnej cenie jak God of war remastered.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewien że gra nie będzie po pełnej cenie, choćby dlatego że z gry będzie wycięty tryb multi. Podejrzewam że będzie w podobnej cenie jak God of war remastered.

Ubisoft...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze nie bylo multiplayera zadnego, byla po prostu funkcja online ze zabity gracz ma szanse pojawic sie w twojej grze jako zombie [kierowane przez AI], wyciecie czegos takiego raczej nie obniza wartosci gry, szczegolnie ze sama zawartosc zostaje poszerzona o nowe bronie, efekty i mozliwe ze cos jeszcze.

 

Takze nie zdziwilbym sie gdyby chcieli pelna cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze nie bylo multiplayera zadnego, byla po prostu funkcja online ze zabity gracz ma szanse pojawic sie w twojej grze jako zombie [kierowane przez AI], wyciecie czegos takiego raczej nie obniza wartosci gry, szczegolnie ze sama zawartosc zostaje poszerzona o nowe bronie, efekty i mozliwe ze cos jeszcze.

 

Takze nie zdziwilbym sie gdyby chcieli pelna cene.

 

No multi co-op byłby przedni :D

 

A co do tego filmu trailera to mnie on przekonuje :P Liczy się "miodność" gry a nie TYLKO grafa :P

Nawet jak ma to być jakiś kotlet z WiiU, to czemu nie jeżeli będzie dobrą grą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuje uzytkownika z innego forum:

 

Gra na PSN AU kosztuje 25 AUD, co w przeliczeniu daje ~70 zł. Jestem pozytywnie zaskoczony tą ceną smile.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas pewnie magiczne "1" pojawi się jeszcze z przodu, jako trzecia cyfra ^_^

Jesteśmy zbyt bogatym krajem, żeby takie bieda sumki płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas pewnie magiczne "1" pojawi się jeszcze z przodu, jako trzecia cyfra ^_^

Jesteśmy zbyt bogatym krajem, żeby takie bieda sumki płacić.

 

Gra jest tego zupelnie warta, sam ja przeszedlem na wii u ale jakby kosztowala 70-100 to chetnie lykne i przejde ponownie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łykam grę! :)

 

Ja tyż na premierę a co! Kto bogatemu zabroni :) Zapowiada się przyjemny kąsek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest tego zupelnie warta, sam ja przeszedlem na wii u.

O widzę jest ktoś kto grę ograł na wii u. Mam pytanie czy jest tam dużo tekstu i jakiejś zawiłej historii bo z braku napisów pl chciałem olać grę ale to jednak gra o zombii które uwielbiam i interesuje mnie jak to jest tam z tekstem w grze czy jest go dużo czy po prostu jest to gra idź z punktu a do b przeżyj, wybij itp.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie stoi fabułą, masz glos w "radiu" ktory ci mniej wiecej mowi co i jak, daje polecenia i ... tyle.

 

Jest w tle oczywiscie historia, ale nie za duzo i w ogole nie jest warta zachodu.

 

Zombi to przede wszystkim klimat, zaszczucie i walka o przetrwanie.

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam się coś pompuje postać? Jest jakieś levelowanie że jesteśmy mocniejsi? I na czym polega jeśli jest?

 

 Tu godzinny gameplay z ps4 wygląda ok. Ważne że jest czysty survival

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie ma, w grze liczy sie tylko spryt gracza oraz umiejetne zarzadzanie tym co znajdziesz.

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×