Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No poziom graficzny jest taki se ale mało survivalów więc człowiek dostaje małpiego rozumu jak coś w tych klimatach wychodzi i do tego jeszcze jutro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giereczkę już można pobierać z PSS :D jak ktoś cierpi na bezsenność :P Rozmiar 20.7 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewaliście po porcie z WiiU :) W dodatku za 79zł :P
Osobiście poczekam aż będzie w Plusie, bo pewnie tam trafi prędzej czy później :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystkim niezdrowo napalonym na tą gierkę radzę się trochę wstrzymać, pierwsze opinie z GAF'a mówią o fatalnym porcie. Problemy z framerate'm, brakujące efekty, zawiechy itp. Nic dziwnego że nie było żadnego marketingu jak port przygotowywał woźny Czesław po godzinach. Nie tykam tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewaliście po porcie z WiiU :) W dodatku za 79zł :P

Osobiście poczekam aż będzie w Plusie, bo pewnie tam trafi prędzej czy później :biggrin:

Raczej w to wątpię ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem dosłownie chwileczkę i może graficznie FAKT nie porywa, to czuje się klimat :D tu coś zbieramy, tu coś montujemy itp. typowy survival...

 

Wypowiem się więcej później ale ja tam nie żałuję tych wydanych pieniędzy :) I niech sobie mówią co chcą SPECJALIŚCI, PRO gracze z jakichś GAFów czy czego tam...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę coś o grze ale ściągam juz 14 godzin i końca nie widać . Mam iternet DL 80Mb. Odechcialo mi sie juz grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigy nie miałem problemu z pobieraniem. Ostatnio pobierałem everybodys gone to._. I teraz zombi. I nie ma roznicy w pobieraniu, czy to w trybie czuwania czy normalnie. Jest Slowdownlad. Na psn pokazywalo chyba 22Gb. Przy ściąganiu pokazuje 10Gb. Mam juz 9 Gb i zostalo 3 godziny "tylko".

Edytowane przez lukas6660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh miałem to samo..te 20gb ściągało się około 18h...ale w końcu sie sciagnelo, pogralem z dobra godzinę i...jest klimat przez duże K..graficznie ssie pauke (chociaż i tak myślałem że będzie gorzej)..ale poczuciem strachu, zaszczucia itp zdecydowanie nadrabia..dla wszystkich zombiefili chyba pozycja obowiązkową

Edytowane przez pony o)))
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat jak należy, tego mi było trzeba. I grafika też jest niczego sobie  :)

 

Spoko opcja, że można umieścić logo na kiju krykietowym, np. punx not dead, pin up lub flage GB 

 

Btw na Xbone pobieranie trwa ok 3h, jus sayin

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, obiecałem to napiszę parę słów.

Jak lubicie zombie, to nie ma co się zastanawiać. Takie luźne połączenie Dying Light i Residenta (mniej więcej tak to odbieram).

Polecam ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tego nie dają w pudełku bo chętnie bym ograł i później odsprzedał. Gra to ponoć najczystrzej wody survival.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tego nie dają w pudełku bo chętnie bym ograł i później odsprzedał. Gra to ponoć najczystrzej wody survival.

 

No daje radę jako survival... Wiesz to nie Dying Light :p Tutaj 3 czy 4 Zombi to już śmiertelne niebezpieczeństwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No daje radę jako survival... Wiesz to nie Dying Light :P Tutaj 3 czy 4 Zombi to już śmiertelne niebezpieczeństwo...

Właśnie takie gry do mnie dużo bardziej przemawiają niż blockbustery dla wszystkich. Tutaj skupili się na jednym aspekcie czyli survivalu i jak się czyta to wyszło im to bardzo dobrze. Mam teraz wydatek na mad maxa i niestety muszę spacować ten tytuł a korci że hoho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na WiiU też ta gra była mocno promowana, więc nie powiedziałbym że to mała produkcja. Bo jeszcze jakiś fachowiec powie, że to indyk...

Po prostu port jest do dupy i to wygląda jak indyk XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na WiiU też ta gra była mocno promowana, więc nie powiedziałbym że to mała produkcja. Bo jeszcze jakiś fachowiec powie, że to indyk...

Po prostu port jest do dupy i to wygląda jak indyk XD

 

Patricko port może i średni, graficznie nie powala :(

 

Ale do jasnej ;) NAPRAWDĘ przyjemnie się w to gra, ten klimat, albo adrenalina jak gonią Ciebie 3 czy 4 Zombiaki (w innych grach skopał byś im tyłki a tu cóż twoje ryzyko :P SPORE ryzyko), i pytanie czy strzelać a pocisków na początku też nie ma jakoś MEGA dużo i czy w ogóle strzelać?? Bo w końcu wystrzał wabi inne Zombi....

 

No dla m,nie kwintesencja zombi apokalipsy survivalu... Szkoda tylko, że ostatnio żyłem 36 minut :P hahahaha ;)

Ale już "idę po siebie" bo teraz jako inny ocalony muszę ubić tamtego mnie który jest Zombiakiem, bo w plecaku masę fajnych fantów :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się brać Zombi bo dobra cena jest czy RE 0, jestem fanem Residenta bardziej ale remake już tak nie powala jak kiedyś wersja na PSX. Trzy dyszki to dobra cena chyba, jak sądzicie brać ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zombi cos nowego, re cos co znasz.

 

nie wiem kurcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra dlatego chyba kupię, lubie survival horrory te w starym stylu. W porównaniu do Outlast, Amenstii czy Condemned jak ta gra wypada pod względem klimatu ? Condemned obie części były świetne wdg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o klimat to Zombi jest moim zdaniem fenomenalne, efekt zaszczucia, niepewnosci - jak ktos lubi takie klimaty to powinien brac i sie nie zastanawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kupię w takim razie, to coś w stylu Condemned :D Pudełka się nie opłaca taka cena to rewelka wdg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×