Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

Plants Vs Zombies: Garden Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

 

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 Kontynuacja ciekawej wieloosobowej strzelanki należącej do uniwersum Plants vs. Zombies. W produkcji stworzonej przez studio PopCap kierujemy roślinami walczącymi z nacierającymi, zabawnymi zombiakami. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od jakiegoś czasu jest w EAA. Może ktoś grał u zielonych.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Astarot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba kupię EA Access i sam sprawdzę :)

W jedynkę trochę pograłem a dwójka ma nawet niezłe oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jedynak w ogóle nie podeszła, więc nie widziałem powodu do ściągnięcia triala. Daj znać czy warto. Chociaż w napływie gier które chcę ograć PvZ ma praktycznie zerowy priorytet :)

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że w dwójce jest duży chaos na ekranie i pogorszyli kilka aspektów z jedynki. Jedynka była bardzie przystępna. Jutro ściągnę to napisze co i jak :)

Mi tam jedynka się podobała choc nie lubię gier multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dwójką jest ten chaos bo za dużo lata zombi czy roślinek kierowanych przez AI. Tak jakby każdy wysyłał co chwila ze 3 sztuki.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Levelowanie zrobili wreszcie w normalny sposób. Mapka startowa jest fajna. Fajniejsze klasy. Muzyka :)

To samo co w 1. Za dużo postacie wytrzymują i zanim ją zabijemy to ktoś inny to zrobi bo my np mamy przeładowanie.

Cieszę się że jest EA Access bo można sobie sprawdzić grę przez 10h :P dzięki sony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tytuł na plus. Rozbudowali praktycznie każdy aspekt jedynki. Jest więcej skinów, więcej postaci, osoby HUB w którym się spawnisz. Co prawda słyszę opinie że balans mógłby być ciut lepszy (róża ma pociski samonaprowadzające i zadają sporo obrażeń, jak na takie ułatwienie). Generalnie dawno nie widziałem shootera z taką ilością contentu na premierze. Aż dziw bierze że wydali to pod marką EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka super jeśli chodzi o różnorodność i ilość contentu, jednak w mojej ocenie straszny jest tutaj balans postaci szczególnie tych nowych. Róża zadaje ogromne obrażenia i taki imp nie ma z nią żadnych szans. Widać zresztą to po rozgrywkach. Grałem już kilkanaście meczy i praktycznie 90% rozgrywek wygrywają rośliny. Drużyny cały czas te same a przy zmianach stron od razu czuć różnicę. Z roślin róża i kukurydza są strasznie silne. Z zombie - imp to jakieś nieporozumienie.

 

Pogram więcej to rozwinę wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka super jeśli chodzi o różnorodność i ilość contentu, jednak w mojej ocenie straszny jest tutaj balans postaci szczególnie tych nowych. Róża zadaje ogromne obrażenia i taki imp nie ma z nią żadnych szans. Widać zresztą to po rozgrywkach. Grałem już kilkanaście meczy i praktycznie 90% rozgrywek wygrywają rośliny. Drużyny cały czas te same a przy zmianach stron od razu czuć różnicę. Z roślin róża i kukurydza są strasznie silne. Z zombie - imp to jakieś nieporozumienie.

 

Pogram więcej to rozwinę wypowiedź.

 Tutaj niestety masz racje. Róża zabija impa 5 atakami, a w magazynku ma min. 20 naboi. Czuć że jest mocniejsza od reszty postaci. Jeśli chodzi o impa, to mam wrażenie że potrzeba konkretnego skina do niego, by stał się grywalny. Ale jeśli chodzi o szanse między roślinami a zombiakami to są stosunkowo wyrównane. Ale mówię tylko i wyłącznie o trybie Rush, który w tej części nazywa się jakoś inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spotkałem się z wieloma opiniami że to gra głównie dla dzieci. Jak jest Waszym zdaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś obliczył ile trzeba cisnąć, aby otworzyć wszystkie paczki z dodatkowymi postaciami? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na coin glitch? Dziś ostatnia szansa, jutro patch :).

PSN: aadeo_

Jeatem dostępny dziś przez cały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×