Skocz do zawartości
szycha_dot1

Pad/nakładka dla telefonu z androidem

Rekomendowane odpowiedzi

Kabel OTG + normalny pad. Dla mnie najlepsze rozwiązanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działał. Ja do swojego tabletu Dualshocka 4 podłączam po Bluetooth i działa ok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz chyba roota nie? Bo ostatnio jak szukałem sposobów na sparowanie bezprzewodowo pada z tabletem to jedynie z rootem jest możliwość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel OTG wraz z padem od ps4 dają radę. Zaopatrzyłem się w emulator FPSe i póki co jest bardzo ok. Nie mogę tylko na stałe przypisać przycisków co jest trochę frustrujące. Muszę to robić za każdym razem gdy odpalam kolejny tytuł ;(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś używa czegoś takiego lub jest w stanie coś polecić? Warto?

 

Ja też jestem ciekawy czy KTOŚ MA te mocowanie co telefon się BEZPOŚREDNIO bo pada mocuje:

 

 

sp1431_10-ds1-670x670-constrain.jpg

 

Bo wygląda na MEGA komfortowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te mocowanie, używałem i rzeczywiście jest całkiem komfortowo.

Jedyny minus to że wiadomo jaki rozmiar ma ekran telefonu więc trzeba pad trzymać blisko twarzy.

Używałem tego sporo, ale przeniosłem się na PS Vita PS TV bo na wifi mimo wszystko od czasu do czasu coś chrupnęło czy nawet zerwało połączenie.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeślesz na PW link do tego mocowania? albo chociaż napisz tutaj nazwę tego cudeńka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na moim One Plus One nie ma takiego remote play jak na xperiach.  Taka aplikacja + ten uchwyt to pewnie świetna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tylko w przypadku pewnych gier, granie online szczególnie w strzelanki raczej odpada, poza tym można grać we wszystko.

Druga sprawa to, że trzeba mieć dobrze skonfigurowany router, chociaż nawet wtedy od czasu do czasu coś przytnie, wifi idealne do takich rzeczy nigdy nie będzie.

Jeśli chodzi o One Plus One i remote play:

Filmik z końcówki zeszłego roku więc możliwe, że jest to już naprawione, ale warto spróbować.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... bardzo interesujące, jak wrócę do domu to sprawdzę i napiszę czy działa.

Edit: apka teoretycznie działa, natomiast kilka sekund po połączeniu smartfona z dualshockiem aplikacja wywala =/

Edytowane przez Teynar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, uzywam nakładki na pada od ps3 i gram w gierki na androida ale najważniejszą opcja jest remote play z ps4 co jest ważne nie gram na xperii tylko na Samsungu S2 i sprawuje się to świetnie z tym że router musi mieć działać w 5GhZ. W razie pytań prosze pytać postaram się pomóc. Ps1 w sumie to router nie musi działać w 5GhZ ale wtedy będzie zrywać i lagowac, a w sieci 5 GhZ raz na 20 min może pojawić się delikatny lag ale generalnie gra się praktycznie bez żadnego opóźnienia. Także jak ktoś wcześniej pisał że zrywa połączenie itp to niestety ale musi zmienic router bo zwykły 2,4GhZ zawsze będzie lagowal i zrywał bez względu na to jak go nie ustawimy. Pozdrawiam

Edytowane przez kazmisz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy o tym nie pomyślałem, dobrze wiedzieć że jest jakaś alternatywa.

Mimo wszystko granie na monitorze przez PS TV jest na tyle bardziej komfortowe że raczej do grania na telefonie nigdy nie wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywista sprawa że lepiej pograć na dużym ekranie, ale w moim przypadku opcja się sprawdza, kiedy np. dziewczyna ogląda jakieś mam talent, albo jakiś serial, a ja bym w coś zagrał, wtedy, odpalam remote play i po problemie. Ogólnie uchwyt fajnie się sprawdza też przy emulatorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×