Skocz do zawartości
kovacs

The Technomancer

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jestem ciekaw co im z tego wyjdzie. Wygląda jak RAGE w ujęciu TPP. Oby tylko gra była rozbudowana i myślę, że daleko zajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem ciekaw co im z tego wyjdzie. Wygląda jak RAGE w ujęciu TPP. Oby tylko gra była rozbudowana i myślę, że daleko zajdzie :)

 

Grałem w poprzednie produkcje tego studia. Ostatnią przeszedłem. Niestety ich gry ciekawie wyglądają na trailerach, natomiast gameplay to dość poważne drewno. Ale trzymam za nich kciuki bo mają dobre pomysły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No drewnem już tutaj zalatuje, więc pewnie będzie to samo.

Przeżyje drewno jeśli cała reszta będzie dopracowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 30 minut z gry:

 

Ogólnie gra zbiera średnie recki, głównie ludzie narzekają na ślimacze tempo oraz na sporą ilość bugów.
W sumie nie są to jakieś gamebrakery, ale może poprawią to i owo w patchach.
Mimo wszystko zapowiada się solidny średniak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specyficzne są te gry od Spiders , Bound of Flame technikalia drewno ale przeszedłem bez problemu bo fajne były pomysły i dialogi tutaj widzę może być podobnie , chciałem dziś wziąć do przejścia ale nikt tego w moich sklepach zaufanych nie zamówił nawet , cyfry za tą cene się boję :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie że brakuje ten grze kampanii informacyjnej od ubisoftu wtedy była by wszędzie dostępna, bardzo chętnie zapoznam się z tym tytułem za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mars: War Logs był całkiem przyjemnym średniakiem który dobrze wspominam, więc zainwestowałem i kupiłem The Technomancera. Na razie pograłem jakieś 2 godzinki i muszę powiedzieć że walki nawet na normalnym poziomie trudności potrafią być wymagające. Gry Pająków nie są może tytułami AAA, widać czasem budżetowość ich tytułów, ale uważam że warto zainwestować jeżeli jest się np. fanem Wiedźmina ;)

Edytowane przez Talerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Talerz napisał:

Mars: War Logs był całkiem przyjemnym średniakiem który dobrze wspominam, więc zainwestowałem i kupiłem The Technomancera. Na razie pograłem jakieś 2 godzinki i muszę powiedzieć że walki nawet na normalnym poziomie trudności potrafią być wymagające. Gry Pająków nie są może tytułami AAA, widać czasem budżetowość ich tytułów, ale uważam że warto zainwestować jeżeli jest się np. fanem Wiedźmina ;)

Czemu ten wpis jest BEZCZELNIE podobny do pewnego z portalu o grach (i ich recenzji), łącznie ze sformułowaniem typu "Gry pająków" itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Talerz napisał:

A mogę dostać link? :24_stuck_out_tongue:

Zdaje mi się, że na gry-online.pl w recenzji (czytałem ze 2 recki, więc nie jestem pewien, ale tak na 90% to tam :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to też tam czytałem recenzje. Może podświadomie zapożyczyłem przemyślenia recenzenta :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×