Skocz do zawartości
maxtoto

Liga Hardcore Racing PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kierowników.

 

Po dłuższej przerwie od onlineowego ścigania (XBOX360, PS3) wracam na tor na platformie PS4. Moja przygoda z ściganiem sieciowym zaczęła się od Forza Motorsport 1 w 2005. To już 10 lat wspólnego ścigania w różnych ligach i formatach. Przyszedł czas na mocarną PS4 i ciekawe Pcars.

 

Jako, że rynek gier wyścigowych mocno się rozwinął i podniósł poprzeczkę trudności wysoko, a Pcars umożliwia ściganie w trybie symulacji chciałem zachęcić wszystkich którzy poszukują odrobiny hardcore i założyć taką Ligę na PS Site.

 

Wiadomo, że jest lato i jakby ciężko znaleźć czas na granie, ale powolutku i mozolnie może znajdziemy parę osób do czegoś na dłuższą metę bo myślę, że warto choć okaże się w praniu.

 

W planie mam zorganizować coś na wzór realnych  wyścigów jak Blancpain GT3 i bardziej harcorową open wheel classic z Renault 98T Senny. Obie serie mogłyby być rozgrywane w jednym dniu, gdzie pierwszy byłaby z kwalifikacją a druga w odwróconej kolejności a całość nie przekraczałaby 1.5 h. Postaram się o jakieś nagrody w miarę możliwości.

 

 

Zasady:

 

- brak asyst oraz realne zużycie

- widok z kabiny

- zmienne warunki pogodowe

 

Lista torów:

 

Hockenheim GP

Cataluyna GP

Donington GP

Imola GP

Spa GP

Nurburgring GP

Silverstone GP

Monza GP

 

Myślę, że tory są ciekawe i dają dużą frajdę ze ścigania, ale zawsze możemy coś pozmieniać. Zapraszam wszystkich chętnych do dyskusji i treningów online

a niezainteresowanym pozostawienie komentarzy dla siebie, dla zachowania porządku.

 

Zapraszam wszystkich hardcorowców do walki na torze, pozdrawia Polski Moto Squad :)

j9u1rp.jpg

 

 

 

Edytowane przez maxtoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie niestety musze sie wypisac z twojej ligi.. Mam swoje wymagania i nie moge zniesc ze ich nie respektujesz... Wymagania sa najwazniejsze!! Nie moge isc na zadne ustepstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×