Skocz do zawartości
czeskimaster

Problemy techniczne, szum wiatraczków, trudne sprawy, dlaczego ja?

Rekomendowane odpowiedzi

Menu konsoli też spoko, dużo konfiguracji.

Póki co pobieram demko forzy horizon 2.

Konsola cichutka, tylko słuchać pracę dysku twardego.

Pany, jest wogole taka opcja aby wyłączyć konsole bez żadnego czuwania itd? Bo coś nie widzę opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia >zasilanie i uruchamianie zmieniasz tryb na oszczędzanie energii. Wtedy konsola się wylancza, nie pobiera sama aktualizacji przy wyłączonej ani sama się nie włancza

G2 / SwiftKey

Edytowane przez sqbnc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, szkoda że nie ma tej opcji przy wyłączeniu konsoli, tylko trza grzebać :-D

Pochwaliłem pobieranie aktualizacji 2 GB, a demo 10 GB forzy horizon 2 ściąga chyba z 2 godziny :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że elektronika itd, ale dość słychać dysk twardy, ktoś ma podobnie?

 

Pytanie czy masz ucho przy konsoli czy siedzisz dajmy ok 1,5 od konsoli.

Jeżeli siedzisz ok 1.5 od konsoli i słyszysz faktycznie dysk twardy to możliwe że jest jakiś problem.

Generalnie w XO występowały czasami dwa różne od siebie problemy ale bardzo podobne jeżeli chodzi o oddźwięk.

Uszkodzony bardzo głośny dysk twardy albo piszczące cewki. Na jedno i drugie Microsoft wymienia konsole albo wymienia podzespoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czeski - słuchaj, są fajne aplikacje na smartfony mierzące poziom natężenia dźwięku - zrób parę testów w różnych odległościach od konsoli, wrzuć tu wyniki - to będziemy mieli lepsze pojęcie o czym rozmawiamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie słychać tylko jak podejde, siedzę 2,5 metra od konsoli wiec nie słychać. W porównaniu z obok stojąca ps4, XOne jest niesłyszalny. Tak tylko pytałem z tym dyskiem.

Zobaczymy jak będzie z pobieraniem, aktualizuje pobierało 2 GB chwile, a demo 10 GB forzy horizon 2 dwie godziny. Ogólnie jestem bardzo zaskoczony wykonaniem całości jak i menu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie słychać tylko jak podejde

 

czyli nie ma problemu, moj komputer lub ps4 buczy jak odkurzacz a ty sie martwisz ze slyszysz dysk jak ucho zblizysz xD

Zepsuty brzmi tak:

 

https://www.youtube.com/watch?v=6Mz27o5vRBc

 

I takie od reki MS wymienia. Choc na dobra sprawe taka konsola moglaby spokojnie dzialac do konca generacji, po prostu halasuje jakas cewka.

Edytowane przez Julius Caesar
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zalogować na konto podając gametag? Albo sprawdzić jakoś na jaki meil było konto? Bo kurde nie mogę się zalogować na swoje pierwsze konto, a chciałem zmienić nazwę aby mieć PiPoLiNiO bez PL, a tak właśnie mam na pierwszym... Nie logowałem się na nim z 5 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w ustawieniach/ustawienia sieci jaki masz NAT. Powinien być otwarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xD

 

Po prostu konsole rzucaja szacunek a nie dokladna liczbe, na PS4 ile Ci pokazywalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę i napisze, jeżeli chodzi o tą dziwną pracę konsoli, okazało się że to wiatrak (tak wiem ma pracować) ale zamiast cichego szumu słuchać jakby był słabo nasmarowany/o coś delikatnie ocierał . Nagrywane było przy prsystawionym telefonie, słuchać go nawet z 1,5 metra.

https://youtu.be/O7s3MBQC1eU

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli uwazasz ze cos jest nie tak no to na gwarancje, ja tam nie slysze nic nadzwyczajnego, wlacz jakas gre i sprawdz czy slychac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może być poważne i rozwinąć się jeszcze bardziej - lepiej chłopie działaj póki masz możliwość, a nie czekaj, aż samo zaniknie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Zauwazylem że jak w menu konsoli nacisniemy przycisk B to włącza się automatycznie ostania aplikacja. Da się jakoś to wyłączyć? Bo czasami odruchowo naciskam B i coś zawsze się włączy.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem na YT, jak innym się konsola zachowuje i w sumie nie mam tak źle z tym wentylatorem, podobno wcześniej problem naprawiała aktualizacja.

I tak jest lepiej niż w przypadku ps4 :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zalogować na konto podając gametag? Albo sprawdzić jakoś na jaki meil było konto? Bo kurde nie mogę się zalogować na swoje pierwsze konto, a chciałem zmienić nazwę aby mieć PiPoLiNiO bez PL, a tak właśnie mam na pierwszym... Nie logowałem się na nim z 5 lat...

Mam podobny problem,przymierzam sie do zakupu xbox one,kiedys mialem x360 i tam dosc duzo ogranych gier ,fajny gamerscore i chcialbym przeniesc ten profil na one.Tylko problemem jest to,ze nie pamietam danych do meila,prawdopodobnie zmienilem i nie zapisalem.Profil zgrany mam na pendrivie,w zeszlym roku zalogowalem sie na iksa siostry z pena i gralem w gearsy 3,dzis jade sprawdzic czy uda mi sie zalogowac na swoj profil.Ciekawe czy jak uda mi sie zalogowac na x360 to czy jest szansa,ze na x one przeniose profil.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do supportu MS, tam koleś podał mi maila. Tyle, że jak chce zmienić gametag to wyskakuje 35 zł, czyli za 2 będzie 70... Ehhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę i napisze, jeżeli chodzi o tą dziwną pracę konsoli, okazało się że to wiatrak (tak wiem ma pracować) ale zamiast cichego szumu słuchać jakby był słabo nasmarowany/o coś delikatnie ocierał . Nagrywane było przy prsystawionym telefonie, słuchać go nawet z 1,5 metra.

https://youtu.be/O7s3MBQC1eU

To jest normalna praca wiatraka, jest większy niż w ps4, wolniej się kręci i przecina powietrze.

No chyba żeby był głośniejszy niż zasilacz... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×