Skocz do zawartości
czeskimaster

Problemy techniczne, szum wiatraczków, trudne sprawy, dlaczego ja?

Rekomendowane odpowiedzi

To jest błąd raczej z grą, a nie konsolą - już się pierwsze żale pojawiają:

https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/3u3u6n/assassins_creed_update_problem/

https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/3u3j6q/tech_troubles_updating_assassins_creed_syndicate/

 

Wincyj wiary synu!!! :D

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok może mi ktoś podpowie, czy jak kasuje dane gry to kasuja mi się zapisy, sejwy etc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok może mi ktoś podpowie, czy jak kasuje dane gry to kasuja mi się zapisy, sejwy etc?

Muszą być w chmurze ostatnio robiłem format i przy każdym tytule się robiło synchro i zaciągało zapisy z clouda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile wam trzymają eneloop 1900mha? Mi coś krótko na pierwszym ładowaniu , i nawet nie było informacji że baterie słabe w padzie. Chyba że muszą się ułożyć :-)?

Ładowane były 11 godzin.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tez miałem takiego zonka co prawda długo trzymały ale padły od razu bez żadnego info.

Mam czarne enelopy chyba 2500 tych tam "dzuli" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola podłączona kablem do routera. Zdarza się że podczas wybudzenia konsoli z instant on, konsola traci połączenie z internetem, wyciągnięcie i włożenie ponowne wtyczki od neta w XOne, odrazu łączy się z internetem. Owy przypadek występuje już na drugiej mojej konsoli

Po wifi, też potrafi zerwać połączenie.

Zapewne router powoduje jakieś problemy, skoro na dwóch konsolach to samo występowało.

Podczas gry online, nigdy nie rozlaczylo z netem, podczas pobierania w instant on rozlaczylo parę razy. Wygląda tak, jakby w trakcie instant on, gubiła się na chwilę sieć.

Jakieś pomysły? :-)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś zmierzyć jak głośna jest jego konsola, od jakiegoś czasu mam wrażenie że moja chodzi głośniej niż kiedyś po zmierzeniu( program na telefon) pokazuje mi około 50-60db,co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepska aplikacja na telefon lub zbyt mala odległość miedzy konsola a telefonem. Zmien jedna z tych rzeczy albo obie naraz i od razu powinieneś otrzymać bardziej optymistyczne wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja rada przestań się przejmować takimi pierdołami :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile wam trzymają eneloop 1900mha? Mi coś krótko na pierwszym ładowaniu , i nawet nie było informacji że baterie słabe w padzie. Chyba że muszą się ułożyć :-)?

Ładowane były 11 godzin.

 

Mi trzymają ok. 1,5 tyg. do 2 tyg. grania średnio 2-4 godz. Panasonic Eneloop to jak na razie najlepsze akumulatorki dostępne na rynku. Ładowanie powinno trać 12 godz. (zależy od szybkości ładowarki).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja Dying Light dzis sciagam i co 108% juz kiedy to sie skonczy na nowym dashu sciagalem 5gier w listopadzie, grudniu bylo ok, pare tygodni przerwy i dzis taki problemik!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja Dying Light dzis sciagam i co 108% juz kiedy to sie skonczy na nowym dashu sciagalem 5gier w listopadzie, grudniu bylo ok, pare tygodni przerwy i dzis taki problemik!

Musze Cie zmartwić trzeba od nowa ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Cie zmartwić trzeba od nowa ściągnąć.

A właśnie ze nie, skończylo na 120% w ustawieniach sieci  jest 29 GB ściagnięte od wczoraj ,gra w sklepie ma 22.5 wiec niewiem chyba łatki nasciagało!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem takiej treści:
Problem z zakupem DLC do Black Ops III - The Awakening.
Karta dodana do konta xbox, wielokrotnie używana bez żadnego problemu (np. tydzień temu zakupione Rocket League).
Żadne dane nie były zmieniane. Wystarczające środki na karcie są. A DLC kupić nie można. Prosi po prostu o zmianę sposobu płatności.
Ta sama sytuacja powtarza się z poziomu konsoli i z poziomu strony internetowej.

Anybody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 dla supportu.

 

Ostatnio miałem niezły mindfuck. Mogłem włączyć konsolę za pomocą pada (więc działał, nawet dla pewności był podłączony kablem). Przy włączonej aplikacji ''Xbox button'' nie minimalizował aplikacji. Nie dało się jej wyłączyć inaczej niż za pomocą... twardego resetu konsoli.  Na domiar złego każde pojawienie się wirtualnej klawiatury powodowało zawieszenie się pada  - 0 reakcji. I w tym przypadku pozostał jedynie twardy reset przyciskiem z konsoli. 

 

Po chwili na chatcie z supportem poradzili mi podłączenie pada za pomocą kabla USB do konsoli i odpalenie aktualizacji kontrolera (nie wiedziałem o tej funkcji). Podobno co jakiś czas patche mogą namieszać przy sterownikach. 

 

Jakby ktoś miał podobny problem to walcie śmiało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję oddać pada na gwarancję, analog mi nie odbija w górę i np czasami postać sama idzie :/ ile trwa od wysłania naprawa, wymiana? Przy wymianie oddadzą mi taką samą wersję, co mam obecnie z forza 6 edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszą Ci oddać tą samo wersję :)

kolega wysłał białą i dostał białą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox live wam dziala bo mi nie sciagnąłem tylko DS3 i zniknely zakladki z sklepem.Polaczenie internetowe pokazuje ze wszystko gra a ja nic nie moge zrobic nawet przypiac kafelka z gra czy wejsc w statystyki moich starych gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa. Sproboj odświeżyć ekran - LT+RT+Y.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa. Sproboj odświeżyć ekran - LT+RT+Y.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Niedziala nic ani moje osiagniecia ani subskrybcji nie moge sprawdzic ani edge.test polaczenia wypada dbrze a xbox live nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×