Skocz do zawartości
cwir

Wojny Konsolowe

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo ze były, ale na ps4 nie odpalisz.

 

Wsteczna to fajna rzecz bo jak mi padnie ps3 to już nowej kupował nie będę, a w takie gry z360 jeszcze długie lata będzie można odpalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pupa pupa pupa (Andrzej :P), tylko XboxOne... !! Cebula tam rozkwita, a kupno gry za 20 zeta jest jak najbardziej realne... Gold daje ciekawe gry (nawet 4!!)...

 

Ale dzięki PS4 nasze horyzonty nie są zamknięte na jakieś badziewne AAA+++ bo możemy się pławić, raczyć co miesiąc drobiem :P

 

Więc jak widać aby być graczem w pełni należy posiadać 2 konsole: UberGamerBox, oraz IndykStation...


A tu wpis na FB trafny jak jasna cholera:

86dc7e0fd4e9ef0fe1beca5f6cb25f21.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze MS Polska tak nie cwaniakował, gdy trzeba było załatwić polską wersje QB :biggrin:

Ogólnie w GWG wpada sporo tytułów, które były już w plusie, a z racji tego, że teraz Sony daje same indory to xboty się cieszą z kontrastu.

Ja tam wole poczytać i przy okazji pograć w tym miesiacu:

 

CDA_4_2016_okladka_4bky.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super,kupić next gena I grać w stare tytuły....

Mega sprawa.

Lepiej w ogóle grać, niż mieć błąd w sofcie, na który support Ci nawet nie pomaga. Mega sprawa ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się podniecają jakims sredniakiem LotF (grałem), a wszyscy i tak tam teraz wyskakują z kasy aby kupić Rocket League. Pół roku po wersji z Plusa ;)

Obie te usługi są siebie warte w tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie podniecam. Włączyłem i wyłączyłem po kwadransie. Ale tu nie o to chodzi. To mój prywatny gust. Tak samo jak ktoś pisze, usługa słaba bo już grałem. Jedna firma dostarcza pixelowate indyki a druga gry "pudełkowe".

 

Z Rocket League rzeczywiście się trafiło (choć osobiście wyłączyłem po 10 min)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym wolał, zeby Sony dawało w plusie takie średniaki jak LotF niz takie genialne perełki jak broforce czy tower of guns :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu śmichy chichy a własnie sobie uświadomiłem że w plusie przeszedłem 4 gry a w GwG żadnej  :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spam Digiego o wpisie Xbox Polska na FB za 3...2...1...

Edytowane przez Kisiel-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na fb xbox polska znowu mistrzowski trolling  :P

 

https://www.facebook.com/XboxPL/posts/1087707977969451:0

 

Zgadzam się, że gry plusowe w ostatnim czasie nie mają nawet podjazdu do goldowych, temu nie zaprzeczy nikt. Te trollingi też są spoko. Ale tak z ciekawości zapytam... Gdzie było to całe xboxowe towarzystwo w czasie, gdy PS Plus zgniatał jaja swoją ofertą, a Games with Gold nawet jeszcze nie istniało? Gdyby tak porównać obie oferty od początku ich istnienia, to Mikromiękkim jeszcze masę czasu zajmie choćby zbliżenie się do całego contentu z Plusa.

 

Tymczasem wszystkim posiadaczom XONE życzę comiesięcznej sytości z oferowanych tytułów w GwG. Wam od życia też się coś należy. :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisane. Xboty teraz piejo z zachwytu ale pamięć to faktycznie mają krótką.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pińcet+, Panie?

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, czyli myślą przyszłościowo :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapiszcie się do PiSu. Tam też się rozpamiętuje przeszłość zamiast żyć teraźniejszością i myśleć o przyszłości.

Czyli co mam kupic xboxa zeby pograc w bordery ktore pojawily sie w plusie pod koniec 2012 roku z just cause 2? na szybko naliczylem 18 wiekszych gier ktore sie zdublowaly na xboxie takze tego...

 

W obu uslugach na x360/one pojawilo sie 109 gier za free a na samej PS3 197 (wliczajac Vite i Ps4 384 gier trafilo do plusa). Dziekuje. A to co wtedy oszczedzilo sie na grach teraz Sony odbija na indykach jednak na ps3 nadal potrafia zaskoczyc swietnym tytulem.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Games_with_Gold_games

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Instant_Game_Collection_games_%28PAL_region%29

biednie to wyglada ^^

Oceniam obie oferty jako calosc to co sie dzialo od poczatku do teraz. Gdy majkromint sral w majciusie dostawalismy juz po 2 srogie tytuly z ktorych wiekszosc byla zadowolona. Teraz widac ze probuja to nadrobic jeszcze szczycac sie slabym trollingiem :) obok lotf zamiast obrazka borderow powinien byc odgrzany kotlet.

podsumowujac

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj jesli chodzi o sama usluge to nie mam ZADNYCH zastrzezen, psn padalo wtedy kiedy mialo pasc przewaznie przez jakies dzieciaki typu lizzard sklad ktore ddosa nazywaja hakerstwem. Ludziom wywala jakies dziwne bledy chociazby z polaczeniem internetowym i juz leca z ryjem na Sony gdzie w wiekszosci jest to ich wina bo maja np. poblokowane porty w routerach. Na problemy typu ze nie moge zalogowac sie do psn trafilem moze z 2 razy a gram sporo.

A wiesz co mnie najbardziej smieszy gdy psn padalo? ze nagle wszyscy na swiecie wlasnie w tym dniu ktorych jest 365 brali sobie urlop zeby spokojnie pograc przy konsoli, no bitch please...

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jednak wina Sony jesli na PC czy Xboxie nie trzeba zadnych potow odblokowywac, ustawiac DMZ, zmieniac MTU. itd. itd. tylko podlaczasz kabel/wifi i juz, leci full laczem. Bo to ze PSN pada srednio raz na miesiac to jedna sprawa, ale to ze jak dziala to dziala tragicznie to inna bajka, temat "PS4 a siec" jest non-stop na topie, a na np. Neogafie raz na miesiac ktos tworzy nowy temat o wolnym PSN, to nie sa urojenia graczy, nagonka konkurencji czy jakis spisek, ta usluga po prostu JEST ch*****, a wbudowany speedtest jest tego najlepszym dowodem.

Edytowane przez Żywy
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahjahaha czasmi dobrze sobie poczytać forum psite i zachwyty nad usługa ms.

Full łączem dobre dobre :D

Xlive to taka sama usługa jak psn,demo forzy horizon ściągalo mi lata,nie mówię,jak ma się program preview to potrafi to ściągać 100 lat + 3 dni instalacji.

Ostatnio Xbox live też pada, wchodzisz friendsy nie działają nie działo to i tamto,a przypominam że ta usługa to chyba ma o wiele mniejsza bazę użytkowników niż psn.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem nominować firmę Sony do pokojowego Nobla, udało im się wygasić odwieczną wojnę między fanbojami Playstation i Xbox. Teraz gracze ze stajni Sony, piorą się między sobą :30vm3cw:

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gracz pctowy by sie nie powstydzil oprawy wizualnej horajzona no ale musi obejsc sie smakiem :) 

Odnosnie porownania PRO z wanilką to poczekajmy na  DF ale juz teraz wiem że posiadacze wanilki bedą celowo umniejszać różnice :) Jak to mowią: "Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×