Skocz do zawartości
zyga101

PS4 CUH 1116 vs CUH 1216, krótka recenzja i porównanie kultury pracy.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że gry się instalują na dysku PS4 i laser nie jest tak mocno używany jak w PS3. Filmy BD to już inny temat ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem CUh 1216 po rocznej przerwie i przesiadce na X'a  i jestem mile zaskoczony szybkością dasha i PSN ale mam jeden problem z konsolką- temperaturę. Widziełem testy i konsola jest niby 1-2 stopnie cieplejsza ale moją jest chyba z 10.Na górze konsola już w menu pali a co dopiero w grach czy to jest normalne? Jak to jest że 1004 ze złą pastą,źle zmontowanym radiatorem , była mniej ciepła na górze a dołem wylatywał ogień (czyli tak jak powinno być), a 1216 z poprawionym chłodzeniem wali ogniem na górę a dołem od radiatora leci ciepłe powietrze czyli tak jak powinno byc w 1004 które niby źle oddawało ciepło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Właśnie kupiłem CUh 1216 po rocznej przerwie i przesiadce na X'a  i jestem mile zaskoczony szybkością dasha i PSN ale mam jeden problem z konsolką- temperaturę. Widziełem testy i konsola jest niby 1-2 stopnie cieplejsza ale moją jest chyba z 10.Na górze konsola już w menu pali a co dopiero w grach czy to jest normalne? Jak to jest że 1004 ze złą pastą,źle zmontowanym radiatorem , była mniej ciepła na górze a dołem wylatywał ogień (czyli tak jak powinno być), a 1216 z poprawionym chłodzeniem wali ogniem na górę a dołem od radiatora leci ciepłe powietrze czyli tak jak powinno byc w 1004 które niby źle oddawało ciepło?

Nie przejmuj się tym, nie dotykaj jej i graj ciesząc się sprzętem. Rzeczywiście 1004A miała od góry temperaturę pokojową, a od dołu była bardzo gorąca (jako, że dołem przylegała do mebla, to mogła się "gotować", dlatego dobre korzyści przynosiły gumowe nóżki). Nowy model z kolei od spodu jest zdecydowanie chłodniejszy zaś temperatura przeniesiona jest na górę, która nie styka się bezpośrednio z żadną przeszkodą. Takie są moje obserwacje z użytkowania obu rewizji.

 

PS. 1216A użytkuję od jej premiery i działa do dziś o połowę ciszej niż 1004A więc naprawdę nie masz powodów do obaw o to ciepło ;) 

Edytowane przez szparagu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Właśnie kupiłem CUh 1216 po rocznej przerwie i przesiadce na X'a  i jestem mile zaskoczony szybkością dasha i PSN ale mam jeden problem z konsolką- temperaturę. Widziełem testy i konsola jest niby 1-2 stopnie cieplejsza ale moją jest chyba z 10.Na górze konsola już w menu pali a co dopiero w grach czy to jest normalne? Jak to jest że 1004 ze złą pastą,źle zmontowanym radiatorem , była mniej ciepła na górze a dołem wylatywał ogień (czyli tak jak powinno być), a 1216 z poprawionym chłodzeniem wali ogniem na górę a dołem od radiatora leci ciepłe powietrze czyli tak jak powinno byc w 1004 które niby źle oddawało ciepło?

Ja na początku jak kupiłem konsolę to mierzyłem temperatury przyklejony uchem do konsoli czy aby na pewno nie jest za głośna itp itd. Szkoda na to czasu i nerwów. Raz jest głośniejsza raz cichsza, raz cieplejsza raz zimniejsza. W lato zdecydowanie cieplejsza. To normalne i ciesz się graniem :) co ma się spier*** i tak się spier**** :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o poradę w następującej kwestii:
Czy orientuje się ktoś  jak wygląda sprawa z kompatybilnością górnych elementów obudowy tej mniejszej i tej większej od Ps 4 model fat?
Czy mogę je swobodnie przekładać między bodajże 1116, 1216,i 1003?

Czy oprócz chyba dotykowych przycisków w wersji 1003,a później fizycznych są jeszcze jakieś znaczące zmiany?

Pozdrawiam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×