Skocz do zawartości
zyga101

PS4 CUH 1116 vs CUH 1216, krótka recenzja i porównanie kultury pracy.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się wstrzymam bo moja konsolka działa cicho, tylko raz na jakiś czas uruchamia się wentylator ale chwila moment i cichnie (nawet jak go słychać to nie przypomina to suszarki, bardziej przypomina to wentylator laptopa, który nie jest głośny)

W sumie bym zmienił no nowszy model gdyby był wydajniejszy w grach a tak raczej nie widzę sensu w moim przypadku...

 

W sumie to cena kusi ale pochodzenie trochę odstrasza...

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rambo8 dowód zakupu polski, ja mam paragon, bo faktury nie potrzebowałem. Na paragonie jest nazwa sprzedawcy czyli pieczątka firmy 'Next Gen Electronic LTD' zarejestrowanej w Londynie. Masa przedsiębiorców tak robi, że podatki odprowadza w UK, no chyba wiecie o co kaman?  ;)

Natomiast karta gwarancyjna jest opisana w trzech językach naszych bliskich sąsiadów czyli Czech, Węgier i Słowacji + nasz język.

 

Aha... nie jestem podstawionym kolesiem z tej firmy, jestem z Wami od dawna - można sprawdzić  :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki. Zamówiłem. Zobaczymy :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PS4-wioskaGuy wysyłka z Warszawy z tego co wyczytałem na liście przewozowym, natomiast firma jest zarejestrowana w Londynie. Wysyłka była w poniedziałek, a konsolę dostałem dziś rano, więc raczej nie ma szans aby z Londynu przybyła tak szybko  ;) ale czy to ważne... brać śmiało!

 

Dokładnie, w grudniu 2014 kupowałem CUH-1116 na allegro po identycznej wręcz cenie, było tylko kilkanaście sztuk (co prawda od innego sprzedawcy), ale wysyłka również była z Warszawy ;)

Edytowane przez treeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to tylko moje obawy a pewnie Wasze zakupy będą udane :-)

Tapatalk & SGS 5

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że to lekka paranoja brać druga konsole tylko, dlatego że robi mniej hałasu od pierwszej?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie paranoja, ten sprzet potrafi tak halasowac ze zamiast skupiac sie na grze to sluchasz konsoli. Oczywiscie mozna zalozyc sluchawki, ale i tak zostaja jeszcze inni domownicy. Ten kto nie mial/ma jet engine czy suszarke nie bedzie wiedzial o co chodzi. Wiec nie dziwie sie ze ludzie zmieniaja konsole. Teraz niech sprzedadza za pol darmo suszarki, a ktos kto bedzie chcial wymieni sobie paste i uzyska efekt przynajmniej zblizony do nowego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że to lekka paranoja brać druga konsole tylko, dlatego że robi mniej hałasu od pierwszej?

 

Skoro wymiana pasty daje podobne efekty, to trochę tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PS4-wioskaGuy wysyłka z Warszawy z tego co wyczytałem na liście przewozowym, natomiast firma jest zarejestrowana w Londynie. Wysyłka była w poniedziałek, a konsolę dostałem dziś rano, więc raczej nie ma szans aby z Londynu przybyła tak szybko  ;) ale czy to ważne... brać śmiało!

To prawda ja sugerowalem sie tyylko opisem  na allegro A tymczasem przesylka faktycznie  jak zobaczylem dzis byla z wawy!!Hype byl nieziemski!!

 

Czy tylko ja mam wrażenie, że to lekka paranoja brać druga konsole tylko, dlatego że robi mniej hałasu od pierwszej?

Dla ciebie napewno TAK dla mnie ktory ma konsole 1.5 roku nabite kilkadziesiat gier blu rayow dlugie godziny sciagania gier z neta to nie paranoja a wymiana pogwarancyjna na nowszy mniej zuzyty sprzet niz dotychczas, gdybym gral okazjonalnie w zyciu bym nie zmienil podstawowej wersji bo wystarczy wymiana pasty i cicho sza!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sama wymiana pasty jest dla mnie ekhm..  Ludzie, to tylko sprzęt jak padnie, to się kupi nowy, a niektórzy się z tym cackają jakby od tego miało zależeć czyjeś życie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak

 

Juz sama wymiana pasty jest dla mnie ekhm..  Ludzie, to tylko sprzęt jak padnie, to się kupi nowy, a niektórzy się z tym cackają jakby od tego miało zależeć czyjeś życie.

Jak padnie bedziesz musial wydal 1.5k, a tak wydasz 100zl na wymiane-zamiane tak jak w moim przypadku i masz znowu 24miesiace gwarancji i nowy cichy sprzet!


 

Uzupełnienie testów  Zyga101 BTW co to za gra?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sama wymiana pasty jest dla mnie ekhm..  Ludzie, to tylko sprzęt jak padnie, to się kupi nowy, a niektórzy się z tym cackają jakby od tego miało zależeć czyjeś życie.

Czym jest ? Nie rozumiem Ciebie czlowieku. To nie chodzi juz o padniecie, tylko o komfort grania.

Nie bede karmil sony co 1,5 tylko dlatego ze wypuszczaja taki rupiec. Wystarczy ze wykupuje plusa i przeplacam w sen store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś konsola chodzi jak na filmiku to może być uciążliwe.

Ja mam konsole, która działa bardzo fajnie, wiatrak włącza się na moment a jak chodzi to nie jest mega głośny.

Najnowszy model również słychać bo to nie możliwe by układ chłodzenia był bezszelestny ale w porównaniu do zaprezentowanej suszarki daje graczom zdecydowanie przyjemniejszą frajdę z grania ;)

Tapatalk & SGS 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tę wersję ktora byla w paczce z GTA 5, zdaje się 1116? W kazdym razie nie mogę na nią narzekać. Po dluzszym czasie, albo płycie wlozonej do napędu, jasne cos tam słychać, ale mimo tego że gram na glosnikach to nie jest to zbyt uciążliwe.

Także na razie nie panikuje ;-)

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersje bundle z MKX zakupioną w euro rtv agd i kultura pracy jest taka jaką opisywałem wyżej :) Jest bardzo dobrze.

Tapatalk & SGS 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy co doskwiera starszej konstrukcji ps4, oby nowszy model byl bardziej udany. Moja premierowa konsola tez byla cicha... do czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam 1116 i nie narzekam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może ile prądu pobiera ps4 w trybie czuwanie gdzie pobiera się grę z neta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×