Skocz do zawartości
Strife

Tales of Zestiria

Rekomendowane odpowiedzi

Co do pustych lokacji, to design strasznie kulał na nich. Lepiej żeby w nowej części powrócili do przenoszenia w czasie walk na arenę + mniejszych, interesujących miejscówek. Nie jakieś puste pola, aby się na nich wszyscy zmieścili w czasie walk. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co było w Vesperi było idealne jesli chodzi o przedstawienie lokacji, po za tym to najładniejszy Tales jaki wyszedł.

 

W Zestiri mimo że nie przenosimy się na oddzielne pole walki to i tak nie mamy możliwości swobodnego biegania gdzie chcemy, magiczny okrąg nadal nas blokuję, więc pomysł Bamco miało z dupy z takimi starciami, po za tym walka nie daje takiej frajdy jak w Graces czy Xilli, a system skilli woła o pomstę do nieba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Piszę sam w temacie jak jakiś dekiel :P

 

Do rzeczy, gra zajebiście karzę za grę nie na chaosie, pograłem 30 min ze zwykłymi mobkami na różnych terenach i mam bronie i ekwipunek z lepszymi statystykami niż przez 120h gry na moderate i hard. 

 

Chyba 3 przejście zaliczę jako ostatnie, pierwsze 120h drugie 12h i 3 już na pałę przebiegnę.

 

Co do trofika micromanager, to najlepiej ustawić 3 pozostałe postacie na manual i walić samym Soreyem na simple na najłatwiejszych mobkach, potrzeba 200 walk, walka po ok 3 sek, ale to najszybszy sposób.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nieźle. Czytałem że jeśli chodzi o dropa to gra bierze średnią z czasu jaki spędziłeś na danym poziomie trudności więc nie można sobie tylko na 2 godziny włączyć chaos żeby wyfarmić lepsze itemki ale mówisz że u Ciebie to zadziałało? Po co Ci 3 przejście - 2 wystarczą do platyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem pojebany :laugh:  i przy 3 wymasteruje wszystko na maxa, nie lubię zdobywać platyny i nie mieć wszystkiego zrobionego, nawyk z dawnych czasów gdzie platynami nikt sobie głowy nie zawracał.

 

Mimo że ten Tales jest jednym ze słabszych, ale to mój pierwszy jRPG na ps4 więc to do czegoś zobowiązuje, zawsze do pierwszych tytułów mam jakiś sentyment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam ale są pewne granice - np 1000 quick evade'ów no bez jaj komu się chce to robić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nic przy tym co trzeba w Star Oceanach robić, trójkę mam na maxa, ale przy 4 wymiękłem dosłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt ale w SO robienie tego dawało frajde a tutaj totalnie mi się nie chce :P masz jakiś sposób na combo 150 bo mój rekord to 148...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój to 149 heh, nie bawiłem się w combosy, dopiero jak przelaze na chaosie to zaczne szlifować wszystko, ale na ten czas to tydzień urlopu i odpoczynku od konsoli czas jechać do domku  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko 1 sposób - potrzebujesz 2x joke weapon dla Mikleo (czyli najwcześniej na ng+ i musisz tą jedną przenieść poprzez "cienie")

-> na jednej dofarmiasz skille które chcesz

-> robisz ją na min +9

->  łączysz +9 z tą na 0 co daje 40% cast speed + 3 skille które wcześniej ustaliłeś

-> sanctify eq (i jako że na 1 slocie w obu broniach jest to samo nie stracisz tych 40% a sanctify podwaja wartośc 1 slotu co daje 80% redukcji czarowania :biggrin:)

Przyznam że ostro daje - last boss na Intense zjechał chyba w 2-3 minuty i jedyne co robiłem to spamowałem Maelstrom :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysiedziałem 2 dni i wbiłem w końcu platynę :biggrin: ale pewnie więcej już tej gry nie włączę.

DLC to straszna kupa dla nastolatek a ostatni dungeon zajął mi chyba więcej czasu niż platyna w Star Ocean 4 :|

 

Jednak ta broń dla Mikleo jest OP :biggrin: oto wynik cameo walki na hardzie

img_0990_1_min.png

Mr J. nawet nie widziałem jak padł a pani S udało się chociaż Mystic Arte odpalić :) (które dodam podobało mi się bardziej niż to oryginalne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucharek za Hexen wpada po pokonaniu smoka czy teju dwójki na normalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po pokonaniu smoka na minimum normal. Trophy za cameo wpada chyba nawet na simple

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich za pierwszym przejściem na moderate rozklepałem, ale wtedy nie wiedziałem o smoku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie też bym nie wiedział gdybym nie przeczytał/zobaczył gdzieś tego :P Ja olałem za 1 przejściem całkowicie Hexen i zostawiłem to sobie na ng+ i i tak walczyłem tylko po razie z każdym przeciwnikiem żeby dodać ich do listy a resztę tylko leciałem po skrzyniach i do bossa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po tygodniowym odpoczynku chciałem sprawdzić jak bardzo mi dupę skopie ostatni boss na chaosie, tylko że padł po 5 minutach, czas chyba to skończyć, bo wpadł mi w łapska FF Type 0.

 

 

Polazłem na smoka i był żałosny mniej niż minuta i padł na hardzie :)

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dark jak najszybciej dorwać trofik sweat 16?

 

Dobra zrobione, nie założyłem jednej rzeczy i się przez to motałem czemu nie wpadło :)

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zrobienie wszystkich przekąsek, jutro powinno wpaść przy dobrych wiatrach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle :) - największy debilizm trophy CAŁKOWICIE zależne od szczęścia ;/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda, ale wpadło bezproblemowo, tylko musiałem córce zniszczyć kucyka kradzieżą frotki, postacie pobiegały w kółko jak debile, raczej gry już nie tknę, bo w porównaniu do takiego Graces f do którego chętnie wracam ta gra ssie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×