Skocz do zawartości
Strife

Tales of Zestiria

Rekomendowane odpowiedzi

Takie małe info odnośnie terenów:

"Over world travel: The biggest change to the Tales series thus far is the new over world. Instead of traveling on a shrunken map or just connected screens, the game is now mostly a seamless world resembling a sandbox game. While this is commendable, Tales Studios did not provide any streamlining to transverse in this environment. The Quick Travel and Dash mechanics both return in Zestiria, but differs in how they both operate. Quick Travel now requires ~6% of your current gald to work. There is a way to negate this, but it requires a skill a Lord of the Lands provides, something which only comes from side quests (I’m amazed that it costs 0 to equip, they might as well made it cost more). Dash has also changed, requiring a passive skill on a character to work. Furthermore, your Dash is now on a timer, ticking down even when you are standing still, and only recharged in fields after a battle."

 

10x użyjesz quick travel i tracisz 60% swojej kasy dopóki nie zdobędziesz skilla. Ehh chyba jednak najpierw kupię Disgaea 5 a ToZ sprawdzę na PC zanim zdecyduję się na zakup wersji na PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no cena w granicach normy biorąc pod uwagę że jest rozbieżność od 199 do 229zł przeważnie za "day one".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alle jest po 280

Na ultimie jest po 240

 

Gdzie niby jest za 199 wersja na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie chociażby w sklepach stacjonarnych. Przynajmniej za tyle mi powiedzieli że bedzie sprzedawane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Białymstoku i Rzeszowie też za 199zł będzie w "osiedlowych sklepikach", tyle że kolekcjonerki brak.

 

Vann tereny są chyba z 3 razy większe od Xilli, ale nie uświadczysz tam tyle krzaczków i drzewek co w Wiesławie, z tego co widziałem jest troszkę lepiej od Xilli, ale szału nie ma.

 

post-21839-0-25555800-1443908866_thumb.j

 

post-21839-0-27866100-1443908905_thumb.j

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Recenzja japońskiej wersji przez anglika...bez w ogóle wspominania historii. Koleś przeważnie mówi o systemie walki, świecie, bohaterach ale bez zdradzania czegokolwiek o nich itp itd. Podoba mnie się fakt że w grze główne postacie nie odstają już od normalnych npc'ów. Nie mamy już tutaj kliszy pokroju każdy npc jest czarny a tylko postacie główne sa kolorowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spokojnie zostaje czekać, im więcej info o tej grze tym bardziej mi się zaczyna podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie seria Tales of...jest praktycznie takim samym pewniakiem jak Persony. Gry za każdym razem trzymają odpowiedni poziom i nie otrzymujemy tutaj jakiejś huśtawki jakości. Nie jest to do końca poziom jaki prezentuje Atlus albo Level5 ale mam nadzieję że niedługo dojdą do takie wprawy. 

 

Teraz wiem o ToZ wszystko co chciałem wiedzieć. Nowy sposób ukazania walki jest bardzo na plus. Brak odstających postaci jest również na plus. Za dwa tygodnie zaczniemy niezapomnianą przygodę po raz kolejny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Japończycy nie mają sobie równych jeśli chodzi o voice acting. Jakiś czas temu oglądałem reklamę Disgaea 5 po angielsku i moje uszy zaczęły krwawic obficie już po pierwszych sekundach... Chociaż seria Tales of (w każdym razie Vesperia, Graces i Xillie) miała zazwyczaj całkiem niezły angielski dubbing.

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w tamtych grach nie mieliśmy wyboru języka, a jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma  :laugh:

 

Schranz Ty zawsze byłeś inny  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohhhh yeah....w końcu nie będziemy musieli męczyć się ze średniej jakości angielskim dubbingiem. Mimo że w Xilli i Xilli 2 już nie było aż tak źle. Dzięki Bogu że dali nam opcję wyboru...oby nie była na takiej samej zasadzie jak w The Left Behind gdzie po wybraniu ścieżki dopiero się ona pobierała z neta. To teraz czekam ojj czekam jeszcze bardziej i już na 100000% wiem żę Until Dawn leci na sprzedaż/wymianę za Zestirię :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem grac w Symphonie z angielskim dubbingiem, nie dałem rady, ale tam był wybór na szczęście, tak samo Vesperie musiałem przeboleć, bo nie było wyboru, ale za to demko na ps3 Vesperii pod względem oryginalnego dubbingu normalnie kosi.

 

Oby tylko z kamerą podczas starć nie było aż tak źle jak niektórzy piszą i mam ponad 100h wyrwane z życiorysu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-21839-0-70843200-1444387619_thumb.j

 

post-21839-0-79169300-1444387639_thumb.j

 

Fajne ma gra miejscówki, dobrze że w tej odsłonie nie poszli w futuryzm, ale bitmapy na glebie aż walą po oczach.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pssite.com/news/44978/poznalismy-rozpiske-dlc-do-tales-of-zestiria.html

 

Osoby, które zakupią pudełkową wersję i zarejestrują swój kod w Bandai Namco VIP Corner, otrzymają za darmo dwie paczki DLC:                                                                                                                                               

Dodatkowy rozdział poświęcony Alishy (do 18 listopada)

To jest to co było wycięte z gry, było płatne w Japonii i o co było tyle płaczu?

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacz jest o to że

ta postać odchodzi z drużyny w połowie gry i nigdy nie wraca

Chyba pierwszy raz ubrania z iDOLM@STERA ukażą się w EU

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w formie dlc? Czy bedzie to można odblokować w grze, bo już sam nie wiem, tak było trochę tego zawsze upchane do odblokowania.

 

 

http://www.exophase.com/game/tales-of-zestiria-ps3/trophies/

 

Lista trofików, nie przeglądałem żeby sobie spoilera nie trzepnąć, ale ponoć niektóre są przesrane.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te DLC to śmiech na sali...serio coś takiego pchają za dodatkową kasę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz grę to do 18 listopada możesz to pobrać za friko z Alishią, w Japonii to było płatne, chamski skok na kasę ze strony Bamco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tam dwie gry i wszystko było ok, po 2 dniach doszły, ale pre ordera nigdy więc nie wiem czy będziesz miał w dniu premiery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. To zamawiam aż tak mi nie zależy aby było na premierę (ale pewnie będzie bo biorę kurierem + mają napisane że wysyłają dzień przed) ważne żeby wszystko inne było ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

202 złw robsonie to najlepsza oferta jaką znalazłem, może podjadę i kupię u nich ale coraz bardziej zastanawiam się nad spokojnym czekaniem na używkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×