Skocz do zawartości
anarom 1

Gauntlet: Slayer Edition

Rekomendowane odpowiedzi

                     k2aqtnyfpi27_t.jpg

 

 

Nie wiem czy dobrze zrobiłem wrzucając ten temat w RPG, ale dla mnie gra wygląda jak biedniejszy klon Diablo z lekką domieszką mechaniki z Dead Nation.

Jeżeli ktoś w to gra, proszę o wrażenia :).

Edytowane przez anarom 1
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem i nie jest tak źle jak myślałem. Biegamy sobie po lochach, tłuczemy kogo popadnie i zbieramy złoto. Niestety żadnego innego lootu nie znajdziemy. Jeżeli chcemy się wyposażyć w jakiś fajny ciuszek, skille, lub broń, możemy coś z tego kupić przed każdą misją.

Generalnie te najlepsze rzeczy są cholernie drogie, więc lepiej poczekać i nie robić zakupów za wcześnie. Gra wygląda jak uboższy klon Diablo, sterowanie bardzo podobne do tego z Dead Nation co mi pasuje.

Mamy do dyspozycji trzy poziomy trudności i na najtrudniejszym jest naprawdę ciężko, tym bardziej że zdarzają się dość małe zamykające się pomieszczenia z ogromną falą przeciwników. Także np, takim łucznikiem, jest troszeczkę ciężko.

Na szczęście wszystko co kupimy na mniejszych poziomach trudności, możemy potem używać na najwyższym :).

Nie ma w tej grze potionów leczących, wystarczy poszukać jakiegoś żarcia i to nam odnawia energię. Niestety taki dajmy na to chlebek możemy niechcący zniszczyć, więc trzeba się rozglądać i uważać.

Narracja w tej grze jest w naszym ojczystym języku a komentator często z ironią komentuje nasze poczynania.

Długość gry to prawdopodobnie około 6h. Nie przejmuję się tym bo często wracam do niektórych lokacji po złoto, chcę jeszcze grę przejść każdą postacią na normalu i jedną z nich na trudnym. Do tego masa osiągnięć i czas mi się robi co najmniej 6 razy dłuższy.

Oczywiście w kooperacji gra robi się jeszcze przyjemniejsza i głównie polecam taką rozgrywkę.

Podsumowując gra jest dobra, ale radzę poczekać aż spadnie do pięciu dych. Potem zmontować ekipę i ruszyć w wir przygody :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 też jest fajna. Mam zaliczoną grę na normalu i doczołgałem się do 4 lokacji na hardzie :). Gram elfem i chyba będzie trzeba pomyśleć o zmianie postaci bo mnie zwyczajnie leją. 

Jeżeli znajdzie się ktoś kogo stać na takie zakupowe eksperymenty jak mnie, niech wbija i razem polecimy na najtrudniejszym poziomie.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba odpuszcze.

Uwielbiam gry diablo-podobne, wiec tak po prawdzie powinienem byc idealnym targetem dla tej gry.

Niestety po obejrzeniu kilku gameplayow w sieci, nie czuje pociagu do tej produkcji. Nie chce obrazac tworcow, ale ta gra wygada jakby powstala na komorke czy tableta.

Hehe zreszta na tablecie widzialem ladniejsze action-rpg :)

 

W plusie dali teraz jakas lare croft. Mechanika gry podobna, wiec moze zamiast grac w "brzydka" gre, lepiej zagrac w cos podobnego, ale za free (stwierdzenie "free" to takie uogolnienie, bo przeca za plusa trza zaplacic)

 

 

W innej strony w ile osob na raz mozna grac w Dead Nation?

Da raze w wiecej niz 2?

Jesli tak, to zwolamy naszego beliazera i pogramy w 3 osoby przeciw zombiakom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dead Nation mogą grać tylko dwie osoby. Także pograjcie w dwójkę bo ja już z gry wycisnąłem wszystkie soki i zanudziłbym się na śmierć.

Jeżeli chodzi o Gauntlet to się nie znasz, gierka fajna :biggrin:. W kooperacji jeszcze fajniejsza.

 

Edit----

No i platynka wpadła :), Jak ktoś będzie chciał pomocy, chętnie służę.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się bardzo przyjemnie :). Ja osobiście Gauntlet mogę przyrównać do najnowszych gier Sacred :). Z znajomymi fun gwarantowany ^^!

Takich gier potrzeba w Plusie :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Nie wiem czy temat/gra umarła śmiercią naturalną...
Szukam ludzi chętnych na wbicie trofki 50 poziomu bez końca.
Ktoś coś? Priv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×