Skocz do zawartości
Patricko

FlatOut

Rekomendowane odpowiedzi

Tylu ludzi i cisza o nowym FlatOut'cie?

Już wiadomo, że gra powstaje na wszystkie platformy i będzie dostępna w 2016 roku.

 

Flatout-2015-08-14-16-16-20-12.jpg

 

Flatout-2015-08-14-16-18-54-89.jpg

 

Flatout-2015-08-14-16-27-19-06.jpg

 

Flatout-2015-08-14-16-46-29-86.jpg

 

Flatout-2015-08-14-16-49-35-71.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gra wygląda średnio (mało efekty i trochę stara grafika)?? W ogóle nie grałem Flatouta.

Czekam trailer.

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O moj piekny boze!!! Flatout!! Dawajcie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby wreckfest trafil na ps4, chce powrot destruction derby :P

FlatOuta tez z checia przygarne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem gdzies, ze ekipa od flatout 2 pracuje nad gra wreckfest a ten nowy flatout to robota jakiejs drugorzednej druzyny.

Wychodzi na to, że Wreckfest będzie tym prawdziwym Flatoutem od BugBear, zaś ten Flatout może okazać się trochę klapą. Oczywiście nie chce tego, ale pierwsze filmiki szału nie robią. Boje się, że będzie to wyzysk na marce jak najniższym kosztem.

Żałuję trochę, że BugBear nie chce Wreckfest puścić na konsole. Ciekawe co jest powodem, poza kasą rzecz jasna, bo wątpię żeby sprzęt był za słaby. Jedyne co może ograniczać to chyba zbyt rozbudowana fizyka zniszczeń aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrico, na pewno "pierwsze filmiki szału nie robią"? Wyszukiwarką nie jestem, ale jak na razie to wrzucili chyba tylko parę screenów.

Sam pamiętam jak kupiłem pierwszego FlatOuta, później drugiego, piękna seria wyścigów, na tego "4" nie czekam, gdyż będzie na pewno słabszy od Wreckfest, co już po screenach widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jakiś tuman chyba jestem, byłem na ich stronie i widziałem tam jedynie filmy z poprzednich części FlatOuta (głosowanie teraz mają którą trasę przenieść do nowej części), żadnego filmu z nowej odsłony znaleźć nie mogę. : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja tuman jestem, bo myślałem że to z tego nowego już. Na telefonie oglądałem i nie wiedziałem co sądzić. Biedę można było tłumaczyć wersją alpha XD Sorki za zamieszanie z mojej strony, poprawię pierwszy post przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak gra po prawie roku od debiutu? Łatali coś grę? Da się grac i czy warto zagrać? Gra jest za 58zł i oceny ma średnie (lubię średniaki). Nadal często występuje "kamień" czy coś co wywala auto w powietrze?

 

Edit:

Kupiłem i gra nie jest zła. Łatek widzę że były 3 czyli cos tam poprawili. Po kilku wyścigach musze przyznać że gra jest przyjemna, nie spotkałem się z tymi "kamieniami/zaporami" co wywalało auto w powietrze jak niektórzy pisali. Początek jest stanowczo za łatwy i muzyka jest koszmarnie słaba.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, helganin napisał:

No i jak gra po prawie roku od debiutu? Łatali coś grę? Da się grac i czy warto zagrać? Gra jest za 58zł i oceny ma średnie (lubię średniaki). Nadal często występuje "kamień" czy coś co wywala auto w powietrze?

 

Edit:

Kupiłem i gra nie jest zła. Łatek widzę że były 3 czyli cos tam poprawili. Po kilku wyścigach musze przyznać że gra jest przyjemna, nie spotkałem się z tymi "kamieniami/zaporami" co wywalało auto w powietrze jak niektórzy pisali. Początek jest stanowczo za łatwy i muzyka jest koszmarnie słaba.

 

Ja też się zastanawiam czy by gierki nie kupić. Dawno w nic podobnego nie grałem na PS4, a tęsknota za klimatem Motorstorm jest naprawdę duża. 

 

Jak to wygląda z ilością aut, wyborem tras i długością "kariery"? Ogólnie graficznie to jest mega średnio, ale jeśli gra ma sprawiać frajdę i to daje, to chyba się zdecyduje za takie pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie jest średnia, jest nawet dobra. Mi się ten klimat tras podoba. 

Dopiero zacząłem grę i w głównym trybie widać niby trzy grupy aut po 9 aut. Kariera również jest podzielona na 3 części po 16 wyzwań. Jedno wyzwanie to np wyścig na 3 trasach inne arena i rozwalić jak najwięcej przeciwników.

Po godzinie grania mam 14% osiągnięć, 22% pierwszego trybu gry i 2 auta :)

Po 4h - 25% osiągnięć i 100% pierwszego (z trzech) trybu gry.

Dodatkowo jest tryb Flatout w którym mamy dość trudne wyzwania w liczbie 42 (rzut człowiekiem w klocki, do kubka, arena itd).

 

Po 4h mogę śmiało stwierdzić że muzyka w menu jest dobijająca i maksymalnie irytująca :) oraz że gra jest bardzo dobra :24_stuck_out_tongue: Nie rozumiem hejtu na tą grę.

 

Jak ktoś chetny to chętnie ogarnę osiągnięcia multi we dwóch :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×