Skocz do zawartości
drake_neith

Darmówki / Nowe dema / wersje testowe etc.

Rekomendowane odpowiedzi

Być może nie każdy tym tematem jest zainteresowany, ale warto gdzieś zgromadzić to co świeżego (za free) się pojawia w tym średnio przejrzystym sklepie. 

Np. od dzisiaj możemy na XO pobrać demo Dying Light:

https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Games/Dying-Light-Demo/996a3350-6c7c-4b2f-98d5-6035d0d73680?cid=majornelson

Osobiście mam sentyment do dem i chciałbym tego więcej, kiedyś mi bardzo pomagały przy podejmowaniu decyzji o zakupie i ogólnie jest smuteczek, że wiele gier swojego dema nie posiada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dying Light bardzo zacna gra. Co prawda ograłem na PS4 ale jeśli wyjdzie w końcu wersja z season passem za dobre pieniądze to z przyjemnością zagram ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jesteśmy w stanie sprawdzić, na czym owa tragedia polega, bo ponoć demko DL to 3 godzinki grania, więc w zupełności starczy by rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszmarnie spadają klatki, jest to na tyle uciążliwe,że pomimo iż gra mi się bardzo podobała nie byłem jej w stanie skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt nie daje znać, że Beta Black Opsów jest już dla wszystkich dostępna. Na nikim już nie można polegać :down:

 

:)

Sorry, w sumie można było napisać, dzisiaj się chyba kończy. ;) Od czwartku ją mam, a jeszcze wcześniej można było z Japan zassać. ;-)

Btw. nie wiem jak z tym Dying Light. Demko chodzi bez najmniejszych zastrzerzeń, nawet jak ogarniam wzrokiem olbrzymie tereny, a pod budynkiem dziesiątki zombiaków - nie ma chrupnięcia. Trzeba jednak przyznać, że bardzo przyjemnie się w to grało i nagrzałem się na całość. Mógłby ktoś zferyfikować jak to jest z tą pełną wersją? Bo szanowny użytkownik Thief27 zasiał ziarno niepewności, a przytuliłbym tę grę w niedalekiej przyszłości w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównałem, demko z XOne, z wersją na ps4.Na XOne bardziej widać poszarpane krawędzie i ciutke obraz jest mniej ostry niż w wersji na ps4.

Odniosłem wrażenie, że wersja na XOne chodzi płynniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym demem, być może ukazał się jakiś patch poprawiający frame rate. U mnie grając na przełomie kwietnia i maja było tragicznie.Poza tym zobaczcie sobie filmik 

u mnie było dokładnie tak samo ;( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę się wczoraj bawiłem i okazuje się, że w amerykańskim marketplace jest kilka rzeczy więcej. M.in. demo Thief'a i Dead Rising 3.

Podobno w ramach wstecznej kompatybilności działa także darmowy Hexid HD.
http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Hexic-HD/66acd000-77fe-1000-9115-d802584107d1

Ale jakoś nie udało mi się tego do tej pory pobrać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś oczekuje, czy nie, ale według Redditowych plotek, dzisiaj o 16stej w polszy na x1 startuje beta Battlefronta. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 am PST to pewnie u nas o 19 .

Szkoda ze Dice nie pociągnęło rodzielczosci i tak jak w battlefield'ach będzie 720p.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sewek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym Battlefrontem, trzeba mieć jakiś klucz do bety, czy wystarczy ea access?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sewek1988 na facebooku, dalszą chwilę temu mignęło mi z jakiegoś oficjalnego profilu ea info, ze o 16:00 startują u nas, ale nie mogę tego tera kurde odnaleźć żeby przytoczyć ;) wolałbym o 16:00, konsola w trybie instant czeka na polecenia ;-)

@Verbatimek niby beta ma być dostępna dla wszystkich na każdej platformie, także myślę, że po prostu pojawi się w sklepie i tyle. Piecowcy na originie mogli już pobierać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Verbatimek niby beta ma być dostępna dla wszystkich na każdej platformie, także myślę, że po prostu pojawi się w sklepie i tyle. Piecowcy na originie mogli już pobierać. 

Dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×