Skocz do zawartości
MagEllan

Super Time Force Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Super Time Force Ultra

 

Gra bedzie dostepna w PS+ w miesiacu wrzesniu.

 

 

Trailer:

 

 

Screeny (z racji, iz rozumiem ze niektorzy moga byc wrazliwi wrzucam w spoiler)

 

20911380082_acf628cfd7_b.jpg

 

20928453461_0be0863d6b_b.jpg

 

tutaj wiecej informacji: http://blog.eu.playstation.com/2015/08/27/14-totally-true-facts-about-playstation-plus-newcomer-super-time-force-ultra/

 

Z ktorych przytocze tylko odrobinke - niejaki Nathan z Capy opowiada o STFU (swoja droga to  bym Natanowi powiedzial STFU), ze gra to cross-buy  ze ma platynke, ze bedzie w plusie, i ze pozwala wam na wysadzanie dinozaurow i/lub robtow i/lub aniolkow.

Eksluzywne dodatki to grywalne postaci Prezydent Sony Computer Entertainment’s Worldwide Studios Shuhei Yoshida, podroznik z Journey i Sir Galahad z The Order: 1886

 

Pozniej jest informacja o tym ze przedstawia 14 fun faktow gdzie wszystkie sa  100% prawdziwe, jest absolutne 0% przesasy, i 1000% zajefajnosci. A niektore  sa naprawde glupie.

 

W zwiazku z tym ostanim zainteresowanych fun faktami odsylam na strone bloga ktorej adres jest powyzej.

 

======================================================================================

MagEllan komentuje

Czy to jest jakis zart?

Powiedzcie mi ze snie? Niech mnie ktos obudzi!

No ja piórkuje no nie! No po prostu, NIE!

 

Zaznaczam  nie mam nic przeciwko skromnej oprawie graficznej (pozdro dla Thomasa co byl sam), nie mam nic przeciwko produkcjom ktore uwaza sie za niskich lotow (pozdro dla pieczywa tostowego, bydla rogatego), nie mam nic przeciwko rozpikselowanej grafice nawet (Always, Sometimes monsters). Ale to przechodzi wszelakie granice.

 

I byc moze to ja sie nie znam, to ja jestem lamer i niedzielny gracz - ale o ile jeszcze moge usprawiedliwiac egzystencje tego na przenosne urzadzenia, ba nawet PeCety, o tyle ni jak nie moge usprawiedliwic tego na "duze" konsole - watek nawet w dziale PSV zalozylem bo wstyd by mi bylo zakladac watek w dziale PS4.

Ja rozumiem, ze to moze byc gra wymagajaca, ze to moze byc gra oparta na skillu - ale czemu ona gwalci moje galki oczne...

I teraz uzasadnie czemu ta gra nie powinna byc wydana na PS4 - gram w pikseloze i sie tego nie wstydze, ale gram na lapku w okienku 800x600 i to w gry ktore mnie czyms zainteresowaly - oryginalne podejscie, wybory od ktorych zalezy przebieg gry, fajnie przedstawiona ciekawa/zabawna/interesujaca historia.

Ale wierzcie mi zrobilem test odpalilem trailer na 42" TV w full HD (no bo jakze by inaczej) nie dalem rady go obejrzec, w 1/3 musialem wylaczyc i bieglem po krople do oczu. To co sprawdza sie w okienku, na mniejszym wyswietaczu mobilnym nie zawsze (co widac po przykladzie STFU) pasowac bedzie na wiekszy ekran.

 

Ktos powie ze sie czepiam, byc moze, ale jakos prosta do bolu grafika w Thomas was alone nie gwalcila moich galek ocznych, byla skromna rzecz  mozna by uboga a jednak dzieki narracji postaci zyskiwaly nowy wymiar. Gdyby tworca Thomasa zrobil grafe jak w STFU z pewnoscia bym odpadl po max 10 minutach.

 

Dlaczego? Dlaczego??!!??!!?? (krzycze jeszcze glosniej) ktos w 2015 roku mysli ze szybka gra gdzie sie strzela i maszeruje w prawo w grafika gorsza niz w Titus the fox (1991) czy Alladin (1994) nadaje sie na odbiorniki TV ktorych rozmiary stale rosna... (odpowiedz na to pytanie pozostaje zagadka)

 

Dobra wiem, ze rozwiazanie zagadki jest proste a imie jej/jego: kasa, mamona, pieniadz, penga, diengi, geld, kabona, forsa. $$ $$ $$

 

EDIT:

Wazna informacja - zeby nie bylo ze tylko Sony publikuje takie gry STF bylo czasowym (3 miesiecznym EXem) na platformy MS (x360, XO), pozniej ukazalo sie na Windowsa a teraz po ponad roku trafiana PS4 i PSV

Edytowane przez pablos_83
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć :thumbsup:

Tego typu produkcje powinny trafiać TYLKO na Vitę, wypuszczanie czegoś takiego na "next gena" to jakaś kpina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć :thumbsup:

Tego typu produkcje powinny trafiać TYLKO na Vitę, wypuszczanie czegoś takiego na "next gena" to jakaś kpina...

 

Jak pisalem moze to ja sie nie znam - niektorzy YTberzy dobrze ocenili ta produkcje doceniajac nowatorskie podejscie oraz mieszanke gatunkow, srednia metacritic na PC - 80.

 

Ale jak wiadomo kazda ocena jest subiektywna, a moje oczy niestety mowia tej grze nie - niewazne jak dobra by nie byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablos - podaj mi adres do Ciebie - dostaniesz rachunek od mojego okulisty za uszczerbek ktorego doznalem ogladajac Twoj post!!! :) ;) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan, że też chciało Ci się marnować czas, klawiaturę i energię na coś, co można określić jednym słowem na literę G...

Nie wiem, jak w 2015 roku można wypuszczać na niby next-geny tak brzydko wyglądające crapy i jeszcze szumnie nazywać to grą...

Ładniejsze GRY, to ja sobie na swojej bieda-Lumii 520 odpalam, nie obawiajac się przy tym o utratę wzroku...

Powtórzę się, ale odkąd konsole zrobiły się bardziej PC, to ilość tego pikselowego (i nie tylko) szajsu, powiększa się z każdym dniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan, że też chciało Ci się marnować czas, klawiaturę i energię na coś, co można określić jednym słowem na literę G...

 

Obejrzalem zwiastun, przeczytalem czesc notki na blogu - to byl trigger ;)

Wiec powody glowne byly 2:

1 - przedstawic gre

2 - podzielic sie moja opinia.

 

I jak zaznaczylem ja jestem niedzielnym graczem ;) gra zebrala calkiem pozytywne oceny (80) wiec widocznie to ja sie nie znam to ja nie potrafie docenic ciekawej machiniki, to ja jestem graficznym onanista bo oczekuje zeby gra dobijala chociaz standardem graficznym do gier z polowy lat '90 ktore tez maja wyrazna pixeloze ale za to styl ktory nie powoduje tego (ostrzegam spoiler uzasadniony):

bleeding-eyes-o.gif

 

Jesli choc 2 osoby przeczytaly moje wywody i uznaly je za calkiem OK to moge powiedziec mission accomplished

Powtórzę się, ale odkąd konsole zrobiły się bardziej PC, to ilość tego pikselowego (i nie tylko) szajsu, powiększa się z każdym dniem...

 

Wiadomo o co chodzi: $$ $$ $$ $$ $$ $$ $$ $$ $$ $$ $$ $$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem...10 min na Vicie

 

Najkrócej można napisać, że to gra dla ludzi, którzy nienawidzą samych siebie.

 

Już pomijam tą pixelozę ale gameplay polega na przechodzeniu plansz w 5 sekund przy mechanice cofania czasu i zmiany postaci

 

Nic nikomu nie zrobiłem by zasłużyć na taką karę. Poleciało z dysku momentalnie. 

 

Zbyt frustrujące przy zerowych odczuciach esetycznych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pomijam tą pixelozę ale gameplay polega na przechodzeniu plansz w 5 sekund przy mechanice cofania czasu i zmiany postaci

No właśnie jest spore grono ludzi, którzy piszą że gameplay jest ciekawy i mimo niezaprzeczalnie okropnej grafiki gra poprzez system cofania czasu bardzo wciąga...

 

Chyba czas sprawdzić ten kontrowersyjny tytuł i samemu wyrobić sobie opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nienawidzę robić czegokolwiek na czas a jak widzę zegar na 5 sekund to już mnie totalnie zalewa.

 

Do samej pixelozy nic nie mam bo z uśmiecham na ustach calakowałem Thomasa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobrze...pograłem wczoraj trochę, przeszedłem pierwszy okres historyczny i stwierdzam, że ta gra nie jest zła...ba, ona nawet mi się spodobała. Lubię takie zręcznościowo - logiczne twory i jeśli, ktoś przymknie oko na grafikę (łatwo nie jest) oraz na pierwsze problemy ze zrozumieniem mechaniki cofania czasu (sam jeszcze nie do końca kumam), to gra jest jak najbardziej godna polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wymyślał poziomy Helladeck?! Poziom 37 strasznie daje popalić. Ogólnie coraz bliżej platynki, a gra wciąga niesamowicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram i też o dziwo mi się podoba, mechanika z cofaniem czasu jest świetna, ale przez to gra jest też banalna.

Druga sprawa to postać z Jounrey, najlepsza postać w grze dzięki niej gra jest jeszcze łatwiejsza :P

Zobaczymy jak będzie w trybie Super Hardcore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najłatwiej się przelatuje przez większość gry Blockersonem :) Postacią z Journey szczerze mówiąc nie grałem (tylko trofka zrobiłem na szybko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postać z Journey ma 5-6 pocisków które cały czas latają po planszy i ranią wrogów, podwójny skok, możliwość skakania po przeciwnikach no i jak wciśniesz  :square: to pojawia się na chwilę tarcza która chroni przed atakami, odbija pociski i rani wrogów :)

Odkąd odkryłem tą postać nie gram prawie innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HellaDeck'i skończone :) Kilka ostatnich poziomów było banalnych, a w kategorii najgłupszy/najtrudniejszy wygrywa 37 poziom :) Teraz został tylko tryb hardcore, póki co zagrałem kilka etapów i większego wyzwania nie ma.

 

A postać z Journey faktycznie kozak, w zasadzie postać stoi, a tylko szarfy latają po ekranie :)

 

/Edit:

Platynka wpadła. Zdecydowanie najtrudniejsze są Helldeck'i, samo przejście gry w trybie Hardcore okazało się spacerkiem.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×