Skocz do zawartości
pack

This War of Mine

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś kupił :)? Ja swoją kopie już mam ale obadam dopiero koło północy :p na PC nie grałem ale słyszałem same dobre opinie wiec liczę na pozytywne zaskoczenie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić zdecydowanie jednak nie teraz, również czekam na jakieś opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ocen i opinii (również recka na pssite) wynika że  mamy kolejną niezależną perełke . 

Co ważne jest też wersja na płytce, ja nie kupuję cyfrówek za więcej jak 5/6 dyszek(a to i tak na osobne konto zeby to pogonic po ograniu) :P

Gry AAA dają dupy śmierdzą kotletem na utartych schematach a tu kolejne 2 piękne gierki do ogrania (Ta i Witness)

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą grę na smartfonie, która niczym się nie różni.

Gra fajna ale tylko na krótkie sesje dlatego uważam, że na telefon w sam raz.

Na PS4 bym jej nie kupił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem już 2 filmiki z Little Ones i przeraża mnie sterowanie. Ktoś grał i faktycznie trzeba odprowadzać postać do miejsca gdzie ma coś zrobić ?( chodzi mi o to że nie mogę szybko zająć się inną postacią). Jak grałem na PC to zwykle mi czasu brakowało na wszystko i tak grając myszką, jeżeli na padzie ma być takiego kalectwo to FATAL1TY. Przy 4 osobach na chacie to połowa będzie się nudzić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda ze tak jest. Nie grałem na PC wiec nie jest to moze dla mnie takie uciążliwe ale wyobrażam sobie ze na myszce jest to pewnie dużo wygodniejsze ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzywa666 Z tego co udało mi się pograć przez kilka dni, niestety trzeba postać odprowadzić do danego zadania (potem można jedynie zmienić postać L1 i tak samo trzeba przydzielić jej zadanie). Chyba, że jest jakaś opcja o której nie wiem. No i sterowanie jest czasami uciążliwe, jak przechodzi się obok schodów to postać zamiast iść dalej, zwyczajnie schodzi na dół. Miałem kilka sytuacji gdzie zanim udało mi się pójść normalnie, to postać zeszła 5-6 razy na dół. 

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się zhajpowałem i biorę 1 używkę w przyzwoitej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogrywa? Bo chętnie wymieniłbym się uwagami. Muszę przyznać, że spoko gierka jak na Plusa, jednak od pewnego momentu jest schemat i sztampa, a gra specjalnie wszystko utrudnia, ale i tak gra się spoko. Jakby ktoś inny pogrywał to niech pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Patricko napisał:

Ktoś ogrywa? Bo chętnie wymieniłbym się uwagami. Muszę przyznać, że spoko gierka jak na Plusa, jednak od pewnego momentu jest schemat i sztampa, a gra specjalnie wszystko utrudnia, ale i tak gra się spoko. Jakby ktoś inny pogrywał to niech pisze.

ja gram intensywnie

pytaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Patricko napisał:

Ktoś ogrywa? Bo chętnie wymieniłbym się uwagami. Muszę przyznać, że spoko gierka jak na Plusa, jednak od pewnego momentu jest schemat i sztampa, a gra specjalnie wszystko utrudnia, ale i tak gra się spoko. Jakby ktoś inny pogrywał to niech pisze.

Najnudniejszy tytuł na jaki wydałem kasę. Trzeba było czekać na plusa to by tak nie bolało. Tyle uwag ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh grałem na tym najprostszym poziomie i nie wszedł mi żaden Crime Outbreak... Ehh, ustawiłem teraz 20 dni, mam nadzieję że wskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gierka więcej niż przyzwoita. Coś innego, nowego na PS4. Świetna polonizacja, dla twórców niemal nieograniczone możliwości rozbudowy gry w przyszłości. Przy ustawieniu ciężkiej zimy i "napadów" - tylko dla koksów. Super, że można sobie samemu ustawienia gry, warunki, miejsca itp. konfigurować. Ja osobiście nie produkuję łopaty, szybko reperuję dziury, stawiam minimum 2 łóżka, w nocy czuwanie chociaż z nożem, 2 śpi, na szaber wychodzi ten wolny z 17 slotami, a później przy wrogach  - ta laska, co szybko biega lub ten ekspert od walki. Złota rączka non stop buduje, zimę włączyłem tylko do pucharków, bo szkoda drzewa na opał. Przy konfiguracji gry wybieram wszystkie miejsca "opuszczone" + te gdzie handel. Łom wiadomo, podstawa. Wytrychów nie robię, często się znajdują, piła z czasem potrzebna - niestety działa tylko raz. Radio za cholerę nie poprawia nastroju :/ Za to pomoc sąsiadom już tak. Pavel mnie wqrwia , bo szybko choruje albo płaczka się załamuje, jak kogoś okradliśmy na chama czy zabiliśmy. Brak save'ów niestety. Ja jak chcę lub muszę przerwać grę to wychodzę z niej zaraz po nocnym powrocie z szabrowania. Potem od tego miejsca się wczytuje.

O 30.01.2017 o 16:31, Karaluch69 napisał:

Najnudniejszy tytuł na jaki wydałem kasę. Trzeba było czekać na plusa to by tak nie bolało. Tyle uwag ode mnie.

 

...a którą z tych swoich 130 gierek ograłeś dłużej niż chwilę, nie na szybko i nie była nudna? 

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Tomi915 napisał:

Gierka więcej niż przyzwoita. Coś innego, nowego na PS4. Świetna polonizacja, dla twórców niemal nieograniczone możliwości rozbudowy gry w przyszłości. Przy ustawieniu ciężkiej zimy i "napadów" - tylko dla koksów. Super, że można sobie samemu ustawienia gry, warunki, miejsca itp. konfigurować. Ja osobiście nie produkuję łopaty, szybko reperuję dziury, stawiam minimum 2 łóżka, w nocy czuwanie chociaż z nożem, 2 śpi, na szaber wychodzi ten wolny z 17 slotami, a później przy wrogach  - ta laska, co szybko biega lub ten ekspert od walki. Złota rączka non stop buduje, zimę włączyłem tylko do pucharków, bo szkoda drzewa na opał. Przy konfiguracji gry wybieram wszystkie miejsca "opuszczone" + te gdzie handel. Łom wiadomo, podstawa. Wytrychów nie robię, często się znajdują, piła z czasem potrzebna - niestety działa tylko raz. Radio za cholerę nie poprawia nastroju :/ Za to pomoc sąsiadom już tak. Pavel mnie wqrwia , bo szybko choruje albo płaczka się załamuje, jak kogoś okradliśmy na chama czy zabiliśmy. Brak save'ów niestety. Ja jak chcę lub muszę przerwać grę to wychodzę z niej zaraz po nocnym powrocie z szabrowania. Potem od tego miejsca się wczytuje.

 

...a którą z tych swoich 130 gierek ograłeś dłużej niż chwilę, nie na szybko i nie była nudna? 

Większość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak grałem customową grę to z Marin (złota rączka), Boris (17 slotów szabrownik) no i Katia (do handlu). Najważniejsze to jak najszybciej zrobić nóż i uderzyć na Supermarket, aby zabić żołnierza i wziąć Ak47. Dzięki temu mamy spokój w nocy. Również grałem na 2 łóżka, do momentu aż nie miałem zrobionych drzwi to byli na straży, a potem już wszyscy spali, a jeden na szaber. Radio daje, ale bardzo mało, w dodatku trzeba je każdego dnia włączać osobno i ustawiać muzykę. Najlepiej działa gitara, fotelik i gadanie (ale to już jak jest depresja). Zabijałem tylko tych złych i nigdy mi nie wpadli w depresję.

Niestety gra jest mało rozbudowana, w sensie że podążamy praktycznie jedną ścieżką budowania, bo inaczej się w sumie nie da. Przy 20 dniu miałem już dosłownie wszystko i nie musiałem nawet na noc wychodzić.

PS.

Piła wystarczy jedna do całej gry. Przed końcem piłowania wchodzisz w ekwipunek i ją wyrzucasz. Postać mimo tego dalej piłuje, ale nie zużywa już piły. Potem ją sobie podnosisz i tak w kółko. Działa również z łopatą.

PS2.

Ta gra jest zrobiona przez Polaków, więc może temu polonizacja jest ok ☺️

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skonstruowaniu tych wzmocnionych drzwi nie trzeba już przejmować się atakami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz na tym poziomie najprostszym to nie, w sensie ten poziom wojny w mieście. Bo te drzwi teoretycznie mają alarm, więc nawet jak będzie napad to spokojnie go odeprą.

W dodatku jak masz broń palną to już w ogóle się nie musisz przejmować. Jedynie jak jest Crime Outbrake to wtedy warto stawiać kogoś na warcie.

Zresztą, jak masz 2 łóżka, to możesz zawsze kogoś zostawiać, bo potem dajesz go do łóżka na następny dzień i sobie odeśpi na luzie.

Ale jak ja grałem, to od momentu jak zrobiłem drzwi nigdy nikogo nie stawiałem na warcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedna z najbardziej klimatycznych i intrygujących gier na PS4, w dodatku duma rozpiera, że robili ją Polacy.

Oby więcej takich gier w klimatach wojennych (jak choćby Valiant Hearts) które zmuszają do refleksji.

Bardzo udany dodatek "The Little Ones".  Wyszła nawet planszówka (niestety dość droga, ok. 180zł) w którą można grać ze znajomymi.

 

PS. Oczywiście musiała wpaść platynka! :D

Edytowane przez GRYzonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, GRYzonie napisał:

Wyszła nawet planszówka (niestety dość droga, ok. 180zł) w którą można grać ze znajomymi.

Jak za planszówkę raczej standardowa cena, zwłaszcza że wydanie jest całkiem ładne i sporo elementów. Co do grania ze znajomymi raczej średnio, bo z tego co ludzie piszą (sam nie grałem, ale pewnie kupię na pyrkonie), to mimo że gra niby dla 1-6 osób, to max w 2-3 się da grać, a najlepiej grać samemu :/  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×