Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation F.C.

Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem, ze bedzie mozna Lige Mistrzow wykupic za jakas oplata i ogladac na konsoli,a tutaj taka popierdolka na ktora no szczerze mowiac to szkoda czasu;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu wczoraj spędziłem z aplikacją, na razie zbudowałem pierwszą drużynę i obstawiłem kilka wyników.

Na początek dostajemy 100M i trzeba za to zbudować cały skład i kupić po jednym rezerwowym na każdą pozycję.

Dokładnie jak to działa ogarnę po dzisiejszych meczach i zobaczę czy moja drużyn do czegoś się nadaje, opisze więcej jutro.

Fantasy football za wielką wodą to biznes warty ~70 miliardów dolarów więc tym bardziej jestem ciekawy skąd ta popularność i jak to dokładnie działa.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam te Fantasy? Ja tworzę drużynę i naciskam SAVE i nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam te Fantasy? Ja tworzę drużynę i naciskam SAVE i nic się nie dzieje.

tak mam to samo, 4 razy robiłem skład, poświęciłem na to "coś" godzinę, mam dość, wywaliłem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że w trakcie trwania prawdziwych meczy nie można zrobić drużyny i będziecie musieli poczekać do jutra lub nawet czwartku.

Wczoraj normalnie stworzyłem drużynę, wybrałem graczy, nadałem nazwę i jest aktywna.

 

Generalnie działa to tak że składacie drużynę i zależnie jak zawodnicy grali w prawdziwych meczach dostajecie punkty.

Przykładowo u was w drużynie na ataku gra Lewandowski i strzelił 2 bramki i miał 3 asysty, za każda strzeloną przez niego bramkę w prawdziwym meczu wasza wirtualna drużyna dostanie punkty, tak samo za asysty.

Oczywiście punkty dostaje się lub traci za masę innych rzecz, między seriami meczy można sprzedawać i kupować zawodników chociaż jeszcze nie wiem jak to działa.

 

W skrócie chodzi o to żeby stworzyć wirtualną drużynę z graczy którzy najlepiej grają w prawdziwych meczach.

Na koniec sezonu najlepsze drużyny wygrywają prawdziwe nagrody, zestawy PS4, PS Vita i masę innych rzeczy.

 

UPDATE:

Istnieje możliwość dołączenia do ligi, jak ktoś to ogarnie i będzie się bawił to stworzyłem forumową ligę: Liga PSSite

Żeby dołączyć wchodzimy w Play->Fantasy->Zakładka Leagues->Join i wpisujemy Liga PSSite

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie mogę dołączyć (zła nazwa ligi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam

Dzieje się coś w temacie Ligi PSSite?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę dziś to jeszcze raz założę, na razie nic się w aplikacji nie dzieje więc zapomniałem zupełnie.

Punkty za mecze ma doliczać dopiero na koniec miesiąca, trochę bez sensu ale niech będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×