Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie naprawa 60 zł kosztowa, także to nie jest droga sprawa i odrazu dwa analogi mi wymienili. 

 

Żeby nie było offtopu to giera kozak w demko już nie gram czekam na pelna wersje. A ktoś wie czy moze bedzie pl wersja? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, princ18 napisał:

Mnie naprawa 60 zł kosztowa, także to nie jest droga sprawa i odrazu dwa analogi mi wymienili. 

 

Żeby nie było offtopu to giera kozak w demko już nie gram czekam na pelna wersje. A ktoś wie czy moze bedzie pl wersja? 

 

Gra od Koei Tecmo więc raczej nie nastawiałbym się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba chyba bardziej od serii Dark Souls, fajne opcje rozwoju postaci, zmiana klimatu wzgledem DS i tempo akcji ;).

 

Co do goscia z filmiku to niezly wariat ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera dopiero 9.2.2017 :38_worried:

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, dawiss napisał:

Premiera dopiero 9.2.2017 :38_worried:

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

 

Tragedia. W tym roku nie będzie w co grać. :confused:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS Store pojawią się dwie wersje.

 

Cytuj

On PlayStation Store, we’re offering two editions of the game:

Standard Edition

  • The full game

Digital Deluxe

  • The full game
  • Weapon pack with five new weapons
  • PS4 Avatar
  • Season Pass

Pre-order either edition to receive:

The Nioh armor to equip in-game, inspired by the ancient statues that stand guard at temples across Japan.

25288878479_9115f0d1a4.jpg

http://blog.us.playstation.com/2016/11/14/nioh-looking-death-in-the-face/

 

Sam będę celował na wersje pudełkową.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja celują w wersję kompletną i również pudełko. Już nie mogę wytrzymać i z tego ciśnienia zakupiłem nawet DS3, ale to tylko taka "przystawka" przed głównym daniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ultimy jest info że gra ma premierę 16.12.2016, jakiś błąd ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gucio79 napisał:

Na stronie ultimy jest info że gra ma premierę 16.12.2016, jakiś błąd ? 

 

Błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się ciekawie ale kurde jakoś klimat samurajów mnie odrzuca nie jara mnie takie coś 2 sprawa wydaje mi się to kiczowate. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie szkoda ze nie ogralem alphy jak była jakoś nie interesowałem się w tamtym czasie gra .  ktoś grał w alphe i może coś nasmarowac o swoich doświadczeniach ? 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, Banan91PL napisał:

Gra zapowiada się ciekawie ale kurde jakoś klimat samurajów mnie odrzuca nie jara mnie takie coś 2 sprawa wydaje mi się to kiczowate. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie szkoda ze nie ogralem alphy jak była jakoś nie interesowałem się w tamtym czasie gra .  ktoś grał w alphe i może coś nasmarowac o swoich doświadczeniach ? 

Lubisz Bloodborne czy DS to NiOh ci podejdzie :) Miałem takie same obawy jak ty, jednak po ograniu alphy i bety jest to dla mnie must have i kupuję na premierę. Zamiast znanych z bb latarni czy ognisk z ds tutaj masz kapliczki. I tak samo przeciwnicy się odradzają i trzeba biec do bossa. System walki jest o wiele bardziej skomplikowany (na pierwszy rzut oka). Możesz w każdej chwili przyjąć jedną z 3 postaw walki. Od najszybszej, ale najsłabszej po najwolniejszą ale zadającą najwięcej obrażeń. Tak samo uczysz się ciosów wroga i stosujesz odpowiednią taktykę. Dodatkowo możesz wybrać sobie swojego strażnika (jest ich kilku), którego po naładowaniu możesz odpalić na krótki czas. Masz wtedy super hiper moce i jesteś nieśmiertelny. Są finishery. Coop również jest. Po zdobyciu odpowiedniego przedmiotu możesz przy kapliczce przywołać kompana do pomocy. Rozwój postaci jest podobny do do bb czy ds, z tym że tu masz jeszcze dodatkowo drzewka umiejętności. Od ciebie zależy jaką cechę chcesz rozwijać. Broni masz od groma, katany, dzidy, strzelby, łuki. Każdą możesz wzmacniać. Gierka będzie zapierdolista gameplayowo. Przez kilkanaście godzin gry w betę bawiłem się nieziemsko. Gierka trudna i wymagająca. Wg mnie trudniejsza od BB czy DS. Po alphie i becie gameplayowo stawiam na równi z grami od From Software. Calak będzie pewnie parę pkt wyżej :) Czekam z wywieszonym jęzorem .

Edytowane przez sajmon34
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, sajmon34 napisał:

Lubisz Bloodborne czy DS to NiOh ci podejdzie :) Miałem takie same obawy jak ty, jednak po ograniu alphy i bety jest to dla mnie must have i kupuję na premierę. Zamiast znanych z bb latarni czy ognisk z ds tutaj masz kapliczki. I tak samo przeciwnicy się odradzają i trzeba biec do bossa. System walki jest o wiele bardziej skomplikowany (na pierwszy rzut oka). Możesz w każdej chwili przyjąć jedną z 3 postaw walki. Od najszybszej, ale najsłabszej po najwolniejszą ale zadającą najwięcej obrażeń. Tak samo uczysz się ciosów wroga i stosujesz odpowiednią taktykę. Dodatkowo możesz wybrać sobie swojego strażnika (jest ich kilku), którego po naładowaniu możesz odpalić na krótki czas. Masz wtedy super hiper moce i jesteś nieśmiertelny. Są finishery. Coop również jest. Po zdobyciu odpowiedniego przedmiotu możesz przy kapliczce przywołać kompana do pomocy. Rozwój postaci jest podobny do do bb czy ds, z tym że tu masz jeszcze dodatkowo drzewka umiejętności. Od ciebie zależy jaką cechę chcesz rozwijać. Broni masz od groma, katany, dzidy, strzelby, łuki. Każdą możesz wzmacniać. Gierka będzie zapierdolista gameplayowo. Przez kilkanaście godzin gry w betę bawiłem się nieziemsko. Gierka trudna i wymagająca. Wg mnie trudniejsza od BB czy DS. Po alphie i becie gameplayowo stawiam na równi z grami od From Software. Calak będzie pewnie parę pkt wyżej :) Czekam z wywieszonym jęzorem .

Dla mnie DS3 trudny byl dopiero pod koniec a BB w sumie od połowy tak . Jak tutaj jest trudniej niż w grach of FS to nie wiem czy to dla mnie :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie po przejsciu mozna bylo odpalic cos w stylu ng+. Tam to juz hardcore, ale zabawa przednia. W coopie rewelka. Ta gra nie moze byc za latwa bo poziom trudnosci troche podkreca atmosfere i tak samo jak w bb czy ds rece spocone na padzie i serducho bije mocniej, a po pokonaniu trudniejszego przeciwnika joker na ustach. Tak jak na poczatku bb z kazdym mobkiem problemy tak tu jest tak samo. Po podbiciu lvl zalatwiasz  3,4 przeciwnikow na raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Dilerus napisał:

Naprawdę fajnie to wygląda:

 

Przypomina mi bestie żadna krwi z bb

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi stream z dzisiaj poniżej. Niewiele nowego. Będzie można zmienić wygląd na różnych NPCów. Jeszcze tylko 7 tygodni.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, świetnie to wygląda na nowym filmiku z pssite, o tych podziemiach, fajny samurajski klimat. Wie ktoś czy to wychodzi w języku polskim ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mesutOzim napisał:

Kurde, świetnie to wygląda na nowym filmiku z pssite, o tych podziemiach, fajny samurajski klimat. Wie ktoś czy to wychodzi w języku polskim ? :)

polskiej wersji brak, nawet napisów nie będzie zostaje angielska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×