Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie maja byc napisy pl. Na ppe jakis koles w komentach pisal, ze pytal sony o to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie maja byc napisy pl. Na ppe jakis koles w komentach pisal, ze pytal sony o to.

Obyś miał rację, ale ta gra chyba nie jest bardzo popularna więc nie robie sobie dużych nadzieji. Co do samej gry to postaram się kupić po premierze a jak nie będę dawał rady i zamiast frajdy będę nerwy złość i nie moc to wymienię na inną, przyznaję się odrazu nie będę udawał że jestem pro graczem😁 licze że po premierze temat o żyję i będzie można wymieniać spostrzeżenia i przy okazji jakąś pomoc.

Huawei P8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zastanawiam nad kupnem na premiere. Ale kupka wstydu taka duza :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie poczekam na opinie graczy z tym zakupem, jednak to pierwsze demko było średnio ocenione. Jeśli opinie będą dobre i faktycznie okaże się że gra będzie miała polskie napisy to sobie zakupie. Szkoda że tak mało gier jest tego typu, w klimatach japońskich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mesutOzim napisał:

Ja sobie poczekam na opinie graczy z tym zakupem, jednak to pierwsze demko było średnio ocenione. Jeśli opinie będą dobre i faktycznie okaże się że gra będzie miała polskie napisy to sobie zakupie. Szkoda że tak mało gier jest tego typu, w klimatach japońskich. 

 

 

Druga beta poprawiła prawie wszystkie niedogodności pierwszej bety, opinie gra już ma bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mesutOzim napisał:

Ja sobie poczekam na opinie graczy z tym zakupem, jednak to pierwsze demko było średnio ocenione. Jeśli opinie będą dobre i faktycznie okaże się że gra będzie miała polskie napisy to sobie zakupie. Szkoda że tak mało gier jest tego typu, w klimatach japońskich. 

 

10/10, moja opinia bardzo pozytywna, mozesz kupowac. Nawet bossow zabijam bez otrzymania obrazen wiec wiem o czym mowie!


A tak serio no to 21 stycznia bedzie ostatnie demo, polecam sciagnac i pograc samemu, choc poczatkowo gra moze odstraszac masakrycznie poziomem trudnosci.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś się nie znał to mógłby pomyśleć, że to jakiś mod do Dark Soulsów... Nawet menu nie chciało się im wymyślić nowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, One Post Man napisał:

 

10/10, moja opinia bardzo pozytywna, mozesz kupowac. Nawet bossow zabijam bez otrzymania obrazen wiec wiem o czym mowie!

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


A tak serio no to 21 stycznia bedzie ostatnie demo, polecam sciagnac i pograc samemu, choc poczatkowo gra moze odstraszac masakrycznie poziomem trudnosci.

A no właśnie zainstalowałem i czekam co się wydarzy, chętnie sobie ogram to demko ;) O poziom trudności to się nie obawiam, przeszedłem prawie całe bloodborne (zostało mi dwóch bossów do ubicia ) także już chyba trudnością nic mnie nie zaskoczy :1_grinning:

 

 

P.S i napisy faktycznie po polsku, także jeśli gra będzie dobra to biorę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy boss dema zaliczony, jestem w połowie twilighta. GOTY 2017. Po prostu malina. Żałuje tylko, że nie mam pro bo gra w 30 fps jest dla mnie nie grywalna. A 60 fps na standardowym playu wygląda jak kupa. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demko to znowu te same tereny co poprzednie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie moge uruchomic.dochodzi mi do ekranu tytuowego i wywala bład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, gemcia99 napisał:

a ja nie moge uruchomic.dochodzi mi do ekranu tytuowego i wywala bład

jaki masz kod błędu? wpisz w google żeby dowiedzieć się czego dotyczy wczoraj działało mi bez problemu, niestety teraz nie jestem w stanie sprawdzić czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, gemcia99 napisał:

kod błedu CE-34878-0

usuń i zainstaluj grę od nowa, może to coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, princ18 napisał:

To demko to znowu te same tereny co poprzednie?

 

Nie, nowe i nowy boss.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dilerus napisał:

Ile mamy czasu na ogranie demka?

48h

 

Kurde gierka jest fajna obawiałem się o japoński klimat ale jest mega. Strasznie dużo opcji jak bronie umiejętności itp chyba bardziej rozbudowana jest od soulsow. Ma wszystko czego brakowało mi w soulsach ale ale wydaje mi się strasznie trudna czasami trochę aż przesądzona boje się ze w full wersji sztucznie będzie to zawyżone 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gdzieś przeczytałem, że Ni-oh jest trudniejszy od Bloodborne i Soulsów to się zastanawiałem czy jest to gra dla mnie. Jak na razie demo odpowiada mi na to nurtujące pytanie. Jest za trudno dla mnie a i system walki jakoś mi nie pasuje. Jeszcze może coś pogram ale póki co nie jest za dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team ninja wcale nie ukrywa, że Nioh ma być masakrycznie trudne i tyle. Określili swoją grę nawet jakimś oksymoronem masacore. 

 

W końcu pokonałem tego pizdzielca. Dla mnie goty, ale takiego potoku przekleństw co poszło przez niego to bania mała. 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok gra może być trudna ale żeby była fair wobec gracza a nie sztucznie podbita   bo dark souls czy bloodborne mimo że trudny daje fun  a jeśli nioh będzie trudny ale nieuczciwe to fun zniknie a wtedy po co grać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy w demku wyczuwa się sztucznie podbity poziom trudności? Póki co pograłem niewiele, ale bawiłem się jak przy Demons Souls swego czasu, ta gra ma coś z surowości pierwszysh souls'ów. Po za tym doceniam postęp twórców od czasu gry wypuścili pierwsze demo, a do tego co możemy zobaczyć teraz (w "pośrednie" demo czy dema nie grałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko fajne i doszedłem do trzeciej kapliczki i tam już jakoś hardcorowo się robi z mocniejszymi potworkami :24_stuck_out_tongue: na dziś mi starczy wkurzania się z jakimś ptakiem mini bossem :24_stuck_out_tongue: itemków i broni leci w pizdu ;o

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

Nie nowe czyli stare?

Przecinka koledze zabraklo :1_grinning:        Szkoda, ze demko tylko na weekend. Przez to mnie ominie a chetnie bym zagral. Jedno jest pewne gra to must have i bedzie grane w okolicach premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×