Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O 29.01.2017 o 13:34, Premierre napisał:

Jest duża różnica w grafie między trybem 60 a 30fps?

 

Widoczna gołym okiem. Ale zapomnij o 30 fps. Ta gra w tym trybie jest niegrywalna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Natsu napisał:

 

Widoczna gołym okiem. Ale zapomnij o 30 fps. Ta gra w tym trybie jest niegrywalna. 

Chyba że się ma ps4 pro :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 9rano czasu polskiego mija embargo na recenzje. Deweloper i wydawca muszą być bardzo pewni swojej gry skoro ma to miejsce na tydzień przed premierą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje na poziomie 9/10

Gra jest bardzo chwalona, klimat, walka, długość gry.

Recenzje mnie zaciekawiły choć nie lubie dark souls, nioh podobny ale ma własny klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra do kupiena... :)

Zupełnie mi ta gra zwisała, klimat nie w mój gust, ale po recenzjach widac że coś w nie jest, może się przekonam jak kiedyś do Demon's Souls.

 

Luty i marzec to jakaś masakra pod względem premier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zagralem w to demo kilkanascie minut i ciezko mi bylo sie w tym wszystkim polapac - czyli wyzszy od standardowego pulap wejscia (analogicznie jak z wiadomo jaka seria). Akurat jestem zwolennikiem Soulsowej mechaniki, troche wolniejszej - BB lekko mnie przekierowal w szybsze rewiry, ale na rzeznickie i blyskawiczne pakiety kombosow moge byc juz za stary. Kupie na pewno, gdy skoncze BB, przesmigne chociaz raz przez czekajace w kolejce DkS3...i wtedy czas na zakupy.

 

Na pewno to ciekawa i godna uwagi gra. Poczatki zawsze beda ciezkie, ale znamy radoche plynaca z poznania mechaniki i wykorzystywania umiejetnosci. I tu tak zapewne bedzie.

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupa pozytywnych recenzji, choć mi to zwisa po każdej becie wiedziałem, że będzie GOTY. 

 

A i będą wersje pudełkowe na premierę jakby kto pytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YT są już gameplaye z pełnej wersji 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraza z tym yt wszędzie spoilery, lubie sobie coś obejrzeć przy obiedzie ale gdzie by człowiek nie zajrzał to NIOH. Jeszcze parę dni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. 8 lutego premiera a mamy 6 luty, blisko mam sklepik z grami i znajomy sprzedawca pewnie by spod lady sprzedał mi przed premierą tego nioha, pytanie czy warto wydać 250 zł na premierówkę... ostatnio kupiłem na premierę dishonored 2 i tytany 2 na xone i co najlepsze po dwóch miesiącach tytany kosztowały nowe 130 zł ? Masakra... nie że mnie nie stać ale to jest obłęd smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli gra się Tobie podoba i uwielbiasz gry o podobnej mechanice to nie ma co tu się zastanawiać nad tym czy za miesiąc nie będzie przypadkiem promocji bo to nie ma sensu...

Ja kupiłem The Last Guardian za 250zł a po miesiącu była promocja za chyba 150 zł. ale i tak nie żałuję zakupu bo gra spełniła moje oczekiwania i na pewno będę do niej wracać.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest spore ciśnienie na zachodzie na Nioha więc tak szybko nie potanieje, a już na pewno w tempie LG czy Tytanów. Ja namawiam na premierówkę bo takie sztosy trzeba wspierać. A wychodzą bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeśli komuś nie przeszkadza klimat Nioh to brać i się nie zastanawiać.

Gra zapowiada się na długie godziny i raczej to jest pewniak!

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydanie pudełkowe ma język polski ?ciekawe czy kupione w uk bedzie miało czy będzie trzeba cyfrę brać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Czy w media markt /satur lub innych sklepach będzie można kupić normalnie grę?Bo patrząc na ceneo to tylko 3 sklepy oferują grę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Banan91PL napisał:

Wydanie pudełkowe ma język polski ?ciekawe czy kupione w uk bedzie miało czy będzie trzeba cyfrę brać 

Gra w pudełku,kupiona w Polsce ma polskie napisy. Co do tego czy wersja UK będzie po polsku to nie mam pojęcia. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Natsu napisał:

Mam pytanie.Czy w media markt /satur lub innych sklepach będzie można kupić normalnie grę?Bo patrząc na ceneo to tylko 3 sklepy oferują grę 

 

Dzięki.W piątek się pytałem to nic nie wiedzieli w saturnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś na muve? Wysłali komuś?

 

Drugie pytanie: Gra ktoś? Jak gra wypada na tle gier od FROMSOFTWARE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram - sztuki były m.in. w Saturnie. Nie grałem w betę i demo i widziałem dosłownie JEDEN krótki materiał przed premierą. Póki co podoba mi się bardzo. Fajna i złożona mechanika, nie tylko kopiująca, co w zasadzie rozwijająca i w pewnych aspektach ulepszająca założenia Soulsów. Do tego świetny klimat. Wydaje mi się, że jest też bardziej niż u "konkurencji" wymagająco, ale to raczej kwestia nowego systemu, który muszę rozgryźć.

 

Mimo wszystko zapowiada się świetny i nietuzinkowy exclusive.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat jest mega!

Graficznie wygląda ładniej niż gry od FromSoftware 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×