Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Kolos28 napisał:

Klimat jest mega!

Graficznie wygląda ładniej niż gry od FromSoftware 

HTC 10

YYY no chyba nie.

Chyba że mówisz o darks souls 2 :jaro:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z grafiką bym się kłócił ;) Bloodborne i DS3 są chyba jednak ładniejsze, ale za to Nioh wygrywa lepszą optymalizacją i tym samym możliwością wyboru trybu, jaki każdemu odpowiada. Mimo wszystko póki co design i wykonanie są na wysokim poziomie.

 

Bardzo podoba mi się system, dzięki któremu można walczyć z duchami graczy, którzy zginęli w danym miejscu. Świetny patent i nie wymaga Plusa, bez którego w BB i Soulsach nie można nawet czytać wiadomości od innych...

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocenie grafikę jak zagram, póki co porównuje ją z filmikami na YT. Najważniejsze aby cała gra była świetna i długa.

No i fajnie jakby szybko dodali coopa bo gra może okazać się zbyt trudna by ja przejść samemu 😃

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież jest coop? Chyba, że nieaktywny, nie interesuję się tym element póki co :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie zaczynajcie z grafiką bo każdy ma trochę racji. Na pro w 30 klatkach wygląda zdecydowanie lepiej niż gry od From, ale na zwykłym ps4 w 60 klatkach już niebardzo. Najważniejsza jest rozgrywka a ta jest palce lizać.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pomiędzy PS4 i Pro nie ma kolosalnych różnic, poza chyba rozdzielczością i paroma więcej klatkami w trybie Action. Jakość grafiki jest generalnie taka sama - polecam chociażby analizę Digital Foundry. Chodziło raczej o to, że BB i DS3 wyglądają moim zdaniem jak typowo next genowe tytuły, gdzie w Nioh miejscami jednak widać korzenie w poprzedniej generacji. 

 

No ale ten temat zostawiamy, bo gra i tak wygląda ładnie, do czegokolwiek by nie porównywać. No i ten design <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaraz złożę pre-order na deluxe w storze hihi choć nie ukrywam, że exy lubię mieć w pudelku.

Fajnie, że muzyka gra w tle w tej grze!@Numinex

Co jest w środku w pudelku?

Jakieś kody itp?

Ogólnie można dostać gdzieś w sklepach wersję deluxe?

HTC 10

/edit

Ogólnie pro ma 4tryby:

2 kinowe gdzie jeden jest w 30kl/s ale z wysokiej jakości antyaliasingiem.

Oraz 2 tryby akcji. Każdy z nich jest zarówno w hd jak i 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podstawce jest tylko wkładka z opisem sterowania i tyle. Standard :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, załapałem się na preorder w storze. Łyknąłem wersję Deluxe 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które kupiły wersję deluxe w przedsprzedaży.

Jak to jest z tą przepustką sezonową, macie ją dostępną?

U mnie widnieje normalnie do kupienia - nic nie rozumiem.

Dodatkowo zakupiłem wersję Deluxe a w storze widnieje jako do kupienia.

Ogólnie gra się pobrałam że wszystkimi dodatkami oprócz SP ale jak będę kiedyś chciał ją jeszcze raz zainstalować to gdzie jej szukać? W bibliotece niby jest ale nie jako wersja deluxe tylko pakiet...

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak tej przepustki nie możesz kupić. (Jeżeli dodasz do koszyka, to wyskoczy Ci błąd) Ja tak miałem z wieloma tytułami, a wersji cyfrowych mam ok 98% ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to na takiej samej zasadzie jak kiedyś miałem z The Division.

Niby SP do kupienia a przy próbie wyskakiwał błąd.

Co do samej gry to jest to coś cudownego. Dla fanów souls, pozycja obowiązkowa.

Jak pogram więcej to coś napisze ale jest MOC!

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ta gra jest zbyt latwa - narazie padlem dwa razy, na pierwszym spotkaniu z dwoma rycerzami.. no niestety walka dluga bronia pomiedzy filarami to glupi pomysl ;) No i drugi raz zgon na bossie na statku... co jest???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fakt, póki co jest dość łatwo.

W jakim trybie gracie?

Domyślnym Akcja?

Ogólnie sprawdziłem tryb Kino z 30kl/s i nie widzę różnicy w grafice... Czyżbym był ślepy? 🤣

/edit

Dobra widać różnice w grafice. Gram na Kino z 30kl/s bo gra i tak jest płynna a wygląda Lepiej 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czacha79 napisał:

Kurde, ta gra jest zbyt latwa - narazie padlem dwa razy, na pierwszym spotkaniu z dwoma rycerzami.. no niestety walka dluga bronia pomiedzy filarami to glupi pomysl ;) No i drugi raz zgon na bossie na statku... co jest???

Na pewno misja ze statkiem różni się ilością mobków. Jest ich mniej niż w becie i nawet załapałem się na tym, że próbowałem ubić typka, którego nie było :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość aby grać z japońskim dialogiem? Widziałem na YT, że polscy tak grają..

Jakie bronie wybraliście po prologu?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że Bloodborne uwielbiam i uważam za jeden z lepszych exów, to Ni-Ohem się nie jarałem. Nawet dem nie ograłem, ale jak czytam te zachwyty, to ogarnia mnie taki hype, że chyba nie dam rady się oprzeć i jak wpadnie mi kasa, to ją biorę, a odłożę kupno Horizon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sluszna decyzja, póki co dla mnie Nioh lepszy od DS3 i nie wiem czy nie dogoni BB Kilka Screenów z początku gry!

Spoiler


d30ea036fa95adbb799e96147fb7d730.jpgc4414b91d025aa88a4580367b20858e5.jpg57d12c0b58326c18ef8c21cb4758998c.jpg7c3388625fbe19bd1762f1474f2722c4.jpg3b8d175272277162b545e08d33e6fe96.jpg

 

HTC 10

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj screeny w spoiler bo nie każdy chce wiedzieć jak wygląda początek zanim sam nie zagra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zaraz ogarnę 😊👍

/edit

Zrobione choć na Tapatalk i tak nie działają spoilery. Na przeglądarce jest cacy 👍👍

HTC 10

Nie wiem tylko o co chodzi z tą Przepustką Sezonową. Normalnie wyskakuje opcja zakupu i bez problemu mogę dodać do koszyka a przecież kupiłem wersję przedpremierową i to Deluxe Edition...

Tak samo mogę ponownie kupić wersję Deluxe Edition, która jest po premierowa...

Napisałem do Sony z zapytaniem o co chodzi...

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies zmiany sa odnosnie demka bo gorzej w to sie gralo niz Soulsy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Nioh jest powiewem świeżości w skostniałej już mechanice soulsów. Dlatego DS3 wielu wydawał się nudny bądź gorszy od BB który wyniósł te gry na szczyt. Dlatego from samo powiedziało, że gry z tej seri się wykończyły i potrzeba czegoś nowego. 

 

Jak dla ciebie w demko grało ci się gorzej, to nie wiem co ci powiedzieć bo każdy kogo znam powie ci, że system walki jest lepszy i świeższy. Plus fanom Japan klimat niesamowicie robi.

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn wdg mnie Nioh to raczej klasyk czerpiacy duzo Onimushy, etapy sa zamkniete i liniowe. Klimat i level design gier od FS jest nie do przebicia plus swietny multiplayer i replayability, dla mnie to inna liga. Dlatego chcialem sie dowiedziec czy cos zmienili w finalnej wersji ? Napewno kupie ale jak Nioh stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Levele są zamknięte, ale niezupełnie liniowe. Sporo w nich alternatywnych dróg, skrótów, sekretów itp. Świat jako taki nie jest połączony, ale sam level design o wiele lepszy niż - by daleko nie szukać - DS2.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Nioh to powiew świeżości jak to ładnie ujął Natsu

Lokacje są świetnie rozplanowane a mechanika gry to na prawdę połączenie soulsow z czymś nowym.

Klimat jest świetny i myślę, że jak co-op będzie działał dobrze to replayability to tylko formalność.

Dla mnie jak na razie to Nioh jest lepszy od DS3. Nie porównuje do BB bo to mój nr1 choć kto wie, może Nioh mu dorówna.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×