Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś zapodać nr cusa ktoś kto ma polska wersje bo chce kupić w uk ale zależy mi na języku polskim będę wdzięczny dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Banan91PL napisał:

Może ktoś zapodać nr cusa ktoś kto ma polska wersje bo chce kupić w uk ale zależy mi na języku polskim będę wdzięczny dzieki

CUSA 07123

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis troszkę pogralem, póki co idę w siłę, zrecznosc itp.

Kurcze, im dalej tym zdecydowanie lepiej. Mamy kowala gdzie możemy ulepszyć swoje bronię, mamy możliwość nakładania na bronię różnych mikstur i tworzenie ich. Mnóstwo lootu, oprawa audio wizualna świetna ale ja gram w stałych 30kl/s. Im dalej tym trudniej, ma. Już chyba z 16sty poziom ale jestem dopiero po ubiciu drugiego bossa oraz po pierwszej misji poboczne.

Jak dla mnie gra lepsza od DS3 i depcze po piętach Bloodborne 👍

Tutaj kolejna porcja fotek z Nioh

Jakby co to na tapatalku nie działają spoiler więc tylko z poziomu przeglądarki będą fotki ukryte.

86520dba9afc680845b8073630063811.jpgaa4513079614340896520a259ca2ac20.jpg21ce5e485ed7ba1ec38c9b497d2814d4.jpg73463e3193ff598052a94bc652790320.jpg

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

system walki w tej grze to jest czysta po-ku*wa-ezja :banderas:

 

 

 

 

Edytowane przez One Post Man
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnje tak gra to mistrzostwo!

Mysle, że to najlepsza gra na Ps4 razem z BB albo i lepsza od BB!

Gameplay miażdży, graficznie dla mnie ładniej niż soulsach!

Klimat w tej grze to coś niesamowitego a do tego ta muzyczka w tle!

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hack n slash  loot jak w diablo podobna mechanika jak w ds i bb = mistrzostwo chyba właśnie tego brakowało mi w grach od fs

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie  miałem wcześniej styczności z grą, ani w formie bety, ani dema. To normalne, że trzeci boss (Hino Enma) wydaje mi się zdrowo przegięty? Męczę się z nią od rana, z praktycznie zerowym progresem. Jeśli dam się złapać w jakiekolwiek combo, to jest w sumie na 2-3 hity. Udało mi się zejść do 20% jej zdrowia, ale trafiła mnie paraliżującym atakiem, a potem wykończyła bez najmniejszych problemów. Brakuje mi już pomysłow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, warto brać premierówkę czy lepiej poczekać ? bo mogę kupić bb albo uncharted :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już grał w co-op? Czy faktycznie można grać razem jak już jeden przeszedł dany fragment gry? Jak to wygląda? Gra mi się już pobiera i chciałem z kumplem pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Numinex napisał:

Nie  miałem wcześniej styczności z grą, ani w formie bety, ani dema. To normalne, że trzeci boss (Hino Enma) wydaje mi się zdrowo przegięty? Męczę się z nią od rana, z praktycznie zerowym progresem. Jeśli dam się złapać w jakiekolwiek combo, to jest w sumie na 2-3 hity. Udało mi się zejść do 20% jej zdrowia, ale trafiła mnie paraliżującym atakiem, a potem wykończyła bez najmniejszych problemów. Brakuje mi już pomysłow...

Na pewno na necie są filmiki, ale sposób jest prosty.

Spoiler

Rób cały czas uniki aż nie wykona combo z kopnięciem na koniec i wtedy doskok, 2 ciosy i odskok. Włócznia sprawdza się doskonale. Pamiętaj tylko żeby nie być zbyt zachłannym a sobie poradzisz.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Banan91PL napisał:

Hack n slash  loot jak w diablo podobna mechanika jak w ds i bb = mistrzostwo chyba właśnie tego brakowało mi w grach od fs

I co jest po w uk?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, princ18 napisał:

I co jest po w uk?

 

Nie sprawdzałem jeszcze a swoją opinię opieram o bete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejtowalem betę i alfę i muszę się w jezyk ugryźć bo kupiłem wersję deluxe i gra mi się zajebiscie , możliwe przez to że zmieniłem sterowanie na B, i ataki są pod r1 i r2

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jest możliwość podróżowania i wracania do misji? Jestem obecnie w jaskini po drugim bossie i ta w jednym miejscu była taka korbka do kręcenia, wydaje mi się, że nie przekrecilem jej do końca i już nie mogę tego zrobić...

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

Panowie a jest możliwość podróżowania i wracania do misji? Jestem obecnie w jaskini po drugim bossie i ta w jednym miejscu była taka korbka do kręcenia, wydaje mi się, że nie przekrecilem jej do końca i już nie mogę tego zrobić...

HTC 10

 

Ta korbka odblokowuje tylko mały skrót. Jeśli jej użyłeś to odblokowałeś zeskok z góry i tyle. Misje z bosami można powtarzać, a nawet będzie trzeba. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zaczniemy misję to nie możemy w międzyczasie wrócić do lokacji wcześniejszych?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, Kolos28 napisał:

Ale jak zaczniemy misję to nie możemy w międzyczasie wrócić do lokacji wcześniejszych?

HTC 10

 

Jest przedmiot powinieneś go mieć, który po użyciu zabiera zebraną arimatę i przywraca cię na mapę wyboru misji. Poczytaj opisy bo nie pamiętam jego nazwy.

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Karaluch69 napisał:

Na pewno na necie są filmiki, ale sposób jest prosty.

  Pokaż ukrytą zawartość

Rób cały czas uniki aż nie wykona combo z kopnięciem na koniec i wtedy doskok, 2 ciosy i odskok. Włócznia sprawdza się doskonale. Pamiętaj tylko żeby nie być zbyt zachłannym a sobie poradzisz.

 

Padła w końcu :) Z kolejnym bossem było już łatwiej, ale nie ukrywam, że podczas walka emocji jest więcej, niż przy DS 3 ;) No i dodatkowo kwestia ogarnięcia systemu - dawno już nie wskoczyłem w żadną grę tak totalnie w ciemno.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Numinex napisał:

Padła w końcu :) Z kolejnym bossem było już łatwiej, ale nie ukrywam, że podczas walka emocji jest więcej, niż przy DS 3 ;) No i dodatkowo kwestia ogarnięcia systemu - dawno już nie wskoczyłem w żadną grę tak totalnie w ciemno.

Z trudnością u bossów jest nierówno jak w soulsach. Poczekaj aż trafisz na walkę z Yuki onna. Dobre 15 razy podchodziłem, ale w końcu padła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest z leczeniem? Słyszałem, że jest go bardzo mało. Podobno gorzej niz w DS. Idzie jakos farmić te lekarstwa?

Wysłane z mojego SM-J500FN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam nadmiar potionow.. wlacz odpowiednie blogoslawienstwo.

 

Przywoływać można znajomych, ale osoba przywoływana musi miec ukończona misję. Wystarczy ustawić takie samo hasło w ustawieniach i potem jedna osoba w misji odpala przywolanie, a ten ktory ma byc przywolany wybiera wyszukiwanie graczy na mapie. Mozna tez grac typowego co-opa, ale wtedy obie osoby musza miec skonczona misje - mozna sie wtedy wskrzeszac, oczywiscie ograniczona ilosc razy.

 

Granie we dwojke jest bardzo latwe, drop leci w duzych ilosciach, zwlaszcza kiedy odpalasz groby poleglych graczy. Zwykle wybiera sie te z lepszym sprzetem lub wysokiem levelem.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, czacha79 napisał:

Mam nadmiar potionow.. wlacz odpowiednie blogoslawienstwo.

 

Przywoływać można znajomych, ale osoba przywoływana musi miec ukończona misję. Wystarczy ustawić takie samo hasło w ustawieniach i potem jedna osoba w misji odpala przywolanie, a ten ktory ma byc przywolany wybiera wyszukiwanie graczy na mapie. Mozna tez grac typowego co-opa, ale wtedy obie osoby musza miec skonczona misje - mozna sie wtedy wskrzeszac, oczywiscie ograniczona ilosc razy.

 

Granie we dwojke jest bardzo latwe, drop leci w duzych ilosciach, zwlaszcza kiedy odpalasz groby poleglych graczy. Zwykle wybiera sie te z lepszym sprzetem lub wysokiem levelem.

I to jest bardzo dobre rozwiązanie. Inaczej gra stałaby się trywialna jakby można było od początku we dwóch przechodzić. Oczywiście leniwe hamburgery płaczą na forach, że ich oszukano, że w demie można było od początku we dwójkę, że jakby wiedzieli to by nie kupili... Załamka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można przechodzić we dwóch, ale z obcą osobą dobieraną losowo .. oczywiście jest wtedy tylko gościem i nie ma wskrzeszania, ale za to po naszej śmierci misja nie kończy się niepowodzeniem, tylko restart od ostatniego czekpointu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie przedmioty potrzebne do przywolywania i do bycia przywolanym? Są to przedmioty jednorazowego użytku i trzeba jest farmić? Pytam bo gram offline ale dziś mój znajomy będzie miał Nioh i pewnie będziemy chcieli tego spróbować w dwie strony 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×