Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
7 godzin temu, Kolos28 napisał:

3ci boss w tej jaskini pokonany!

Kurcze trudny był!

Ale ta gra jest wspaniała i piękna!

Robicie misję poboczne?

HTC 10

Robimy, robimy. Warto bo fajne fanty można wyłapać. Dobry secik udało mi się zebrać z pobocznej misji i grobów w późniejszych misjach. Idealny dla miłośników szybkiej (set jest lekki więc procenty z obciążenia są na niebiesko), ofensywnej walki włócznią. No i levelowanie znacznie zwalnia w dalszej części gry więc żeby być mniej więcej na równi z wymogami wręcz wypada robić te poboczne zadania.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.jaki tryb daje najlepszą grafike na ps4 pro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że filmowy przy stałych 30klatkach, tak samo zresztą jak na zwykłej Ps4. Chcesz 60kl/s to na pewno nie w 4k

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem filmowy jest niegrywalny na zwyklym PS4 ... ilosc klatek poraza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, czacha79 napisał:

Moim zdaniem filmowy jest niegrywalny na zwyklym PS4 ... ilosc klatek poraza

 

Tak to prawda, na tym ładniej wyglądającym nie da się grać, sami sobie utrudniamy, bo na tych pseudo 30 uniki i ogólnie walka staje się nie wygodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno BB jak i DS3 chodziły w 30 FPSach, więc spokojnie da się grać, kwestia przyzwyczajenia się. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, na równi z serią Dark Souls... Mimo wszystko panowie z FromSoftware pod względem designu zjadają Nioh na śniadanie. :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił ktoś postać pod tanka? Btw jest w tej grze inwazja na innego gracza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem filmowy jest niegrywalny na zwyklym PS4 ... ilosc klatek poraza

 

Tak to prawda, na tym ładniej wyglądającym nie da się grać, sami sobie utrudniamy, bo na tych pseudo 30 uniki i ogólnie walka staje się nie wygodna.

To chyba gracie na Ps3.

Serio piszecie? Masakra, ja nie widzę, żadnej różnicy i gra działa bardzo płynnie. Kurcze nawet w FPSy gra się w 30kl/s. DriveClub też działa i wszystko jest płynne a Wy piszecie jakby 30kl/s to był pokaż slajdów. Telewizor to nie monitor aby grać w 60kl/s ale spoko widocznie moje oczy są upośledzone hahahahaha

HTC 10

Zarówno BB jak i DS3 chodziły w 30 FPSach, więc spokojnie da się grać, kwestia przyzwyczajenia się. 

I w dodatku BB i DS3 działają gorzej niż Nioh w 30kl/s a nikt nie narzekał na płynność 😆😆

HTC 10

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co, chcesz zaklinac rzeczywistosc i mowic mi czy gra mi sie plynnie czy nie? W trybie kinowym gra u mnie sie rwie .. to zdecydowanie nie jest 30fps.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cisnę w trybie z 60fps, bo nie widzę szczególnej różnicy w jakości obrazu. Pomijam płynność, bo ta jest oczywista. Aż mnie kusi, aby pobrać to na STD i porównać 60 vs 60 :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co, chcesz zaklinac rzeczywistosc i mowic mi czy gra mi sie plynnie czy nie? W trybie kinowym gra u mnie sie rwie .. to zdecydowanie nie jest 30fps.

To ja mam zaczarowane Ps4 bo u mnie wszystko działa płynnie w 30kl/s.

Jeszcze nie miałem ani jednego rwania 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, czacha79 napisał:

to zdecydowanie nie jest 30fps.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu sracie się o klatki na sekundę, weźcie trochę na wstrzymanie i cieszcie się grą.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają grę bawią się wyśmienicie przy tym mesjaszu, reszta tradycyjnie szuka dziury w całym.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dobrze, że jest możliwość wyboru i każdy gra jak mu lepiej 👍

Gra czy to w 30 czy 60kl/s jest tak samo miodna i GRAJMY po po prostu!

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po półtorej godziny walki padł 3 boss. Nie powiem, początki były cholernie ciężkie, pierwsze walki to trwały pewnie koło 30 sekund :D. Im dalej jednak tym bardziej uczyłem się ciosów, ale pomimo tego, że w kilku momentach byłem pewien, że znam już schemat ruchów to boss mnie zaskakiwał i łączył znane ataki w jakieś kosmiczne combo. Koniec końców dopiero w momencie, w którym zacząłem bardziej agresywnie grac i nie tylko unikać ataków do tyłu, ale próbować unikami dostać się do bossa, to zaczęło iść dużo lepiej. Koniec walki przyprawił mnie standardowo o szybsze bicie serca, gdy skończyły się potiony, a czułem, że to może być ta walka, w której uda się ubić bossa. Ostatnie sekundy to desperacka próba strzelenia do bossa, zakończona niepowodzeniem, ale unik i powrót w odpowiednim momencie pozwolił na wpakowanie 3 solidnych cieć, które na szczęście wystarczyły. Dla takich momentów gra się w tego typu gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się z nim męczyłem.

Później, gdy ogarnąłem amulet z przyzywaniem ducha (który go powalał i obezwładniał na kilka sek.) padł chyba z użyciem 1 potiona 

:1_grinning: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jaki amulet?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kolos28 napisał:

@up

Jaki amulet?

HTC 10

Zobacz sobie w drzewku umiejętności magii onmyo. Na samym dole to będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
17 godzin temu, czacha79 napisał:

Ale co, chcesz zaklinac rzeczywistosc i mowic mi czy gra mi sie plynnie czy nie? W trybie kinowym gra u mnie sie rwie .. to zdecydowanie nie jest 30fps.

Polecam analizę z Digital Foundry - gra w tym trybie jak najbardziej utrzymuje stabilne 30fps, jednak jest jakiś problem z poprawnym wyświetlaniem klatek, przez co niejednokrotnie powstaje złudzenie "gubienia klatek", którego defacto nim nie jest. Wiem, że to pokręcone, dlatego najlepiej po prostu zerknąć na porównanie:

 

 

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

To porównanie było nakręcone przed ostatnią aktualizacji, w obecnej wersji nadal gra trzyma stałe 30kl/s i nie zauważam problemu z wyświetlaniem klatek.

Ogólnie stałe 30fps daje nam praktycznie maksymalne odczucie płynności na telewizorach gdyż odświeżenie obrazu jest ograniczone względem monitorów. Dlatego 60fps ma tak na prawdę sens podczas podłączenia ps4 do monitora 👍 Ja tam nie widzę różnicy pomiędzy tymi trybami grając na TV jeśli ktoś widzi to gra na trybie Akcja - Proste 🤣

Ogólnie to mój ostatni post odnośnie trybów w tej grze bo każdy ma wybór aby grać jak mu lepiej!

Zamiast tracić czas na te pierdółki to po prostu cieszmy się grą bo FromSoftware ma teraz zadanie do odrobienia, które podyktowali twórcy Nioh!

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ktoś podpowiedzeć od czego zależy ilość eliksirów lecząących.  Zawsze startowałem z 5 teraz coś sie poprzestawiało i startuje z 3 flaszkami.  Dlaczego?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o skład w magazynie...

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.  To nie to.  Zaczynałem misje zawsze z 5 flaszkami a teraz zaczynam z trzema.  Tak jak bym coś przestawił ale nie mam pojęcia co.  Trzy flaszki na bossa trującego troche mało. Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×