Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
17 minut temu, dziadek_mruz1 napisał:

Witam. Może ktoś podpowiedzeć od czego zależy ilość eliksirów lecząących.  Zawsze startowałem z 5 teraz coś sie poprzestawiało i startuje z 3 flaszkami.  Dlaczego?

 

Zmieniłeś region w fabule? Ogólnie w każdym regionie jest ukryta jakaś konkretna liczba Kodama (te zielone ludki) i jak je znajdujesz to one podnoszą ilość eliksirów z jaką startujesz. Możesz to sprawdzić podczas misji w menu ołtarza. Tam gdzie wybierasz błogosławieństwo kodama w prawym dolnym rogu będziesz miał ilość znalezionych/ilość do znalezienia w dany regionie a zaraz nad tym będziesz miał napisane ile dodatkowo eliksirów dostajesz za znalezione kodamy.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w jaki sposob rozrozniac jakim stylem walczyc i z kim?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy można sprawdzić czas gry

Tak, na pliku sejwu masz info o czasie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , walczycie z kazdymi tymi al'a bossami co "leżą " na ziemie z tym czerwonym mieczem?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To tylko duchy poległych graczy wiec bez przesady, aby każdego cisnąć :)

Ogólnie teraz wystarczy, ze Team Ninja skopiuje z Blodboorna/Diablo motyw z lochami. Masa moobow/dropu i dlc na kilka przyszłych miesięcy :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi broniami gracie?

Ja początkowo wybrałem włócznie plus tą na łańcuchu ale zamieniłem włócznie na topór 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy poważny babol na multi! Po dołączeniu do kogoś, główny bos stoi, przyzywający stoi, a ja mogę nawalać bez konsekwencji w tego bosa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakimi broniami gracie?

Ja początkowo wybrałem włócznie plus tą na łańcuchu ale zamieniłem włócznie na topór 👍

HTC 10

Ja jakos bije szybkimi dwiema katanami. Cos nie moge ogarnac wolnych toporow

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Jak zwiększyć liczbę jutsu żeby mieć więcej ninjutsu lub magia onmyo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przebudowalem postac na ninje .. fajnie wyglada w secie wydropionym z Hattori Hanzo, statystyki poszly glownie ciało i zrecznosc .. no i ta szybkosc wywijania Kusarigama :banderas:

 

 

 

A najbardziej OP w tej grze jest spowolnienie przeciwnikow... nawet najbardziej zaciekly boss zmienia sie w potulnego baranka. Zeby to odblokowac trzeba miec magie na 15 i ukonczyc jeden z pojedynkow w Dojo. Troche pokombinowalem i po dwukrotnym przebudowaniu postaci moj ninja to umie, a nie musi marnowac cennych punktow na magie ;) Pierwsze przebudowani postaci musi byc zeobione tak, zeby miala te 15 magii aby moc wejsc do Dojo, a drugie przebudowanie po wszystkim ale jiz w/g tego co chcemy miec finalnie - jedynie magia musi byc na 6 czy tam na 7 poziomie zeby mozna bylo wytwarzac te skrole. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czacha79 napisał:

 

A najbardziej OP w tej grze jest spowolnienie przeciwnikow... nawet najbardziej zaciekly boss zmienia sie w potulnego baranka. Zeby to odblokowac trzeba miec magie na 15 i ukonczyc jeden z pojedynkow w Dojo. Troche pokombinowalem i po dwukrotnym przebudowaniu postaci moj ninja to umie, a nie musi marnowac cennych punktow na magie ;) Pierwsze przebudowani postaci musi byc zeobione tak, zeby miala te 15 magii aby moc wejsc do Dojo, a drugie przebudowanie po wszystkim ale jiz w/g tego co chcemy miec finalnie - jedynie magia musi byc na 6 czy tam na 7 poziomie zeby mozna bylo wytwarzac te skrole. 

Ten talizman zastosowałem raz w walce z bosem i dałem sobie spokój. Nie chce sobie psuć zabawy i satysfakcji z ubijania bossów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem ostatnie 4 strony i chyba zrobię drugie podejście do gry.
Początek mnie trochę zraził - po BB i D3 jakoś nie miałem ochoty na katowanie czegoś co łączy obie gry. Poza tym już lekki przesyt soulsowymi grami jest wg mnie.
Opinie jednak same pozytywne, fajne screeny, opisy walk... Zobaczymy co to będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Łap nową porcję screenów na zachętę 👍👍

b3de2a22e1ed813e813fd228566863d0.jpg12254a34f740ffd7d928b8ea30ed02e6.jpg7c620c9b47106872c3a668d3db5f1f23.jpg1813a2c791688dfb7cced18ce8f5fb7e.jpg6a4f4ee9f664c79325de301a44d39f71.jpg4b0cde3fa72fa7c3984eea058dfb26aa.jpg79d68656f0445353680c32481cb3c0a3.jpgc165a6368fd4c5df766f7867f6f30349.jpg

HTC 10

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, One Post Man napisał:

Wlocznia? Jeszcze jak :banderas:

 

 

Nie wytrzymuje juz mam taką ochotę kupić tą grę a tyle nieogranych tytułów leży na ps4 i x1 :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Banan91PL napisał:

Nie wytrzymuje juz mam taką ochotę kupić tą grę a tyle nieogranych tytułów leży na ps4 i x1 :<

Zostaw nieograne tytuły i leć po nioh nioh, bo za rogiem Horizon i Mass Effect. :1_grinning: A przy tej grze, rano nie chce się iść do pracy :24_stuck_out_tongue:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny gameplay z włócznią, nie wiedziałem, że takie czary można nią wyczyniać. Aż zaczynam żałować, że jako drugą broń wziąłem kusarigame, którą gra się przyjemnie, ale tutaj tą włócznią to coś pięknego. Ja właśnie odblokowałem drugi region, ale robię jeszcze pozostałe misje poboczne i dopiero wtedy ruszam na nowy obszar. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Co za problem zmienic broń?

No chyba, ze masę umiejętności wpakowałeś i teraz Tobie szkoda 👍

Ja na początku gry wybrałem kusarigame oraz włócznie ale na samym początku gry zamiast włócznią grałem toporem i teraz żałuję, że tyle umiejętności wpakowałam w topór bo w ogóle nim nie gram..

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja się męczę z Bossem Hino-Enma. Masakra.

Jak by co to pisz, coopik zawsze chętnie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, właśnie pooglądałem trochę gameplay'ów na yt i ten motyw ze ścianą w drugiej lokacji był genialny :1_grinning: Naprawdę świetny klimat ma ta gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam, ale mnie już powoli wkurza te powtarzające się lokacje i  zadania poboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rób zadania poboczne w co-op aby szybciej było 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×