Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kolos28 napisał:

To rób zadania poboczne w co-op aby szybciej było

HTC 10

I bez tego jest szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wam, ale mnie już powoli wkurza te powtarzające się lokacje i  zadania poboczne.

A mnie ani trochę, nawet chciałbym więcej questow pobocznych :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dopiero jestem na etapie gdzie mam mapke dostepna. Mam nadzieje ze nie znudzi mi sie gdyz jak narazie mam niedosyt ciągły:)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co-op wygląda jak w Soulsach?

Kumpel dopiero co kupił i zachęca mnie żeby grę razem przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby pomóc kumplowi w jego misji Ty musisz mieć ją ukończoną. On z kapliczki w misji wzywa pomoc a Ty szukasz z poziomu głównej mapy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Tak, na podobnej zasadzie 😊

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, KOMARZYSKO napisał:

Żeby pomóc kumplowi w jego misji Ty musisz mieć ją ukończoną. On z kapliczki w misji wzywa pomoc a Ty szukasz z poziomu głównej mapy.

Ok, czyli odpada granie razem przy pierwszym przejściu.

Szkoda, ale może lepiej bo z przejścia solo większa satysfakcja zawsze.

 

Już mnie trochę nosi żeby kupić tą grę ale obiecałem sobie że wyczyszczę kupkę wstydu zanim kupię następną grę, jeszcze Titanfall 2, Krew i Wino i lecę po Nioh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się grać wspólnie misji które obaj macie niezaliczone, takie małe utrudnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak myślicie, cena gry szybko pójdzie w dół? póki co ciężko jest wyrwać coś poniżej 250... Ostatnio The Last Guardian też kupiłem za 250 a za chwilę były po 150 :/ Nie ukrywam że po opiniach strasznie się nakręciłem na tą grę, ale byłbym w stanie chwilę poczekać, co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raczej wątpię że ludzie szybko zaczną ją sprzedawać, w wielu sklepach internetowych gra jest wyprzedana, na allegro ceny z kosmosu (269 zł za najtańsza nową kopię :]), nie liczyłbym na szybką obniżkę.

The Last Guardian nie sprzedał się jak liczyli dystrybutorzy, kopie zalegają i stąd taka cena.

 

Oczywiście to moje gdybanie i może okazać się że jutro gra będzie za 120zł :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na politykę Sony w ostatnim roku, można się spodziewać sporej obniżki na Wielkanoc. A może i nie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w obniżkę tej gry, zbyt duży popyt jest na Nioh 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaz patrzac na ilosc wpisow w temacie to do popularnosci Bloodborne'a troche jej brakuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, gra dopiero co wyszła ale wiadomo Bloodborne to wyjątkowa gra 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam gdy na 30 znajomych online 25 grało w BB .. to samo było z Destiny :) No ale to były inne czasy, nie bardzo było w co grać :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KOMARZYSKO napisał:

Nie da się grać wspólnie misji które obaj macie niezaliczone, takie małe utrudnienie.

No właśnie jak to jest. Kumpel nie rozwalił jednego bosa a może mi pomagać z nim w mojej grze. Więc jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie mam racji :) generalnie mnie nie udało się ani raz połączyć z kumplem w misji której nie ukończyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja też tak słyszałem ale fakt jest faktem, że pomagał mi z bossem, którego ani ja ani on nie pokonaliśmy. Ja byłem przy kapliczce ustawiliśmy hasło a on z głównej mapy się dołączył tylko nie wybierał pomóż znajomemu tylko chyba jako gość czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że z poziomu mapy można grać w co-opie tylko w misje, które się już wcześniej ukończyło, a z poziomu kapliczki w misji można kogoś przyzwać do co-opa niezależnie od tego czy się dany etap wcześniej ukończyło. Z tego co wiem, obie opcje odróżniać miał również fakt, że w co-opie wybieranym z poziomu mapy można się podobno nawzajem wskrzeszać. Sprawdźcie to co napisałem, bo sam gry nie mam, ale sporo się nią ostatnio interesuję :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie wytrzymalem kupiłem a tyle gier do ogarnia leży : /  ale kurde ten system walki jest mega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Dilerus napisał:

Gdzieś czytałem, że z poziomu mapy można grać w co-opie tylko w misje, które się już wcześniej ukończyło, a z poziomu kapliczki w misji można kogoś przyzwać do co-opa niezależnie od tego czy się dany etap wcześniej ukończyło. Z tego co wiem, obie opcje odróżniać miał również fakt, że w co-opie wybieranym z poziomu mapy można się podobno nawzajem wskrzeszać. Sprawdźcie to co napisałem, bo sam gry nie mam, ale sporo się nią ostatnio interesuję :) 

Może tak być. Bo fakt faktem jak kumpel zginął to musieliśmy na nowo się łączyć. I faktycznie nie można wtedy grać jako ze znajomym tylko wybiera się graj jako gość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra w co-opie z poziomu mapy pozwala wskrzeszac sie pare razy, nie da sie tego robic w normalnej grze i przywolywaniu z kapliczki. Zreszta w tym drugim przypadku postac pojawia sie niejako duch i nie moze podnosic niektorych itemow, otwierac skrzyni itd. Smierc hosta = koniec misji. Smierc pomagajacej osoby = koniecznosc powrotu do kapliczki i ponowne przywolanie. Raz probowalismy i nie dalo sie polaczyc bez skonczonej misji, ale moze chodzilo o jakis inny blad przy okazji .. Do co-opa z mapy na 100% obie osoby musza miec skonczona misje.

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Biję się w pierś i zwracam honor Nioh!
Świetna gra i nawet bardziej mi się podoba niż BB jak na razie. Mniej mnie zgony irytują - nawet jak do bossa idę 10 raz to się nie przejmuję jakoś. Trochę łatwiej jest ogólnie, chociaż większa jest różnica mocy między zwykłym przeciwnikiem a bossem niż w BB (w BB z żadnym nie walczyłem więcej niż 3 razy).
Co-op bardzo fajny, ale faktycznie wycudowane to dołączanie - żeby znajomy dołączył do mnie podczas misji (pomógł mi z bossem) musieliśmy: ustawić hasło, ja robiłem przywołanie a on na widoku mapy wybrał losowe potyczki. Dopiero wtedy w ogóle znalazło grę i połączyło.
Wczoraj wolne i prawie cały dzień łupania.

BTW Jeśli kogoś prolog zniechęca to później jest 1000% razy lepiej i ciekawiej. Mnie na początku odpychał mocno.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co-op bardzo fajny, ale faktycznie wycudowane to dołączanie - żeby znajomy dołączył do mnie podczas misji (pomógł mi z bossem) musieliśmy: ustawić hasło, ja robiłem przywołanie a on na widoku mapy wybrał losowe potyczki. Dopiero wtedy w ogóle znalazło grę i połączyło

Powiedz mi czy ten kolega miał wcześniej tą misję zaliczoną. Mnie z kumplem za żadne skarby nie chce połączyć w misji której przyzywany nie ma ukończonej. Natomiast jeśli przyzywany ma misję zaliczoną to łączy od razu. Mam tu na myśli łączenie przez "losowe potyczki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×