Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie pokonałem

 

Spoiler

Tą dziunię w  niebieskim kimono

 

:obama: Pyszna walka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z łatwiejszych walk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, wili23 napisał:

Jedna z łatwiejszych walk :)

 

To zależy, dla kumpla który przebija się przez new game + jak przez masło to druga najtrudniejsza w grze. U mnie padła za 3 podejściem. W tych grach akurat każdy mierzy swoją miarą. To co dla jednego jest proste innemu sprawia kłopoty. Urok tych gier.:smile:

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główny wątek ukończony i muszę stwierdzić, że GOTY jak dla mnie póki co. Do zrobienia pozostało NG+ i  niesławne duety więc grania jeszcze co nie miara no i oczekuję na PvP z wypiekami. Niezdecydowanym polecam. Naprawdę warto.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh natrafiłem na śmiesznego buga :1_grinning:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda NG+? Coś na wzór soulsow, poziom idzie w góre? :) I tak jak w soulsach, NG są nieskończone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eMeK napisał:

Jak wygląda NG+? Coś na wzór soulsow, poziom idzie w góre? :) I tak jak w soulsach, NG są nieskończone?

 

Poziom idzie w górę, ale i inaczej przeciwnicy są rozstawieni. Plus zbiera się o wiele silniejsze przedmioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Natsu napisał:

 

Poziom idzie w górę, ale i inaczej przeciwnicy są rozstawieni. Plus zbiera się o wiele silniejsze przedmioty.

Znając lenistwo twórców, to tak jak w zadaniach pobocznych pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał się zagłębić w system walki to polecam sprawdzić poniższy filmik.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy później różnorodność przeciwników wzrasta?

Ukończyłem 2 świat i każda misja to 4 tych samych przeciwników (ludzie, szkielety, zombie i ogry) plus czasami na mapie jest kilka większych potworów.

Gra przez to zrobiła się bardzo prosta, oprócz bossów nie pamiętam żebym zginął w jakiejś misji od przeciwników.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, shemaforash napisał:

Czy później różnorodność przeciwników wzrasta?

Ukończyłem 2 świat i każda misja to 4 tych samych przeciwników (ludzie, szkielety, zombie i ogry) plus czasami na mapie jest kilka większych potworów.

Gra przez to zrobiła się bardzo prosta, oprócz bossów nie pamiętam żebym zginął w jakiejś misji od przeciwników.

 

 

 

Potem, to już bossowie się powtarzają w zadaniach pobocznych.  Np ta latająca furwa z jaskini potrafi być jeszcze dwa razy w zadaniach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie przeszedłem gry gdyż musiałem wyjechać na kilka dni ale ja jestem na 4tej wyspie i pojawił się jeden nowy przeciwnik plus, reszta coś tam nowego potrafi. Ogólnie dopiero zaczynam grać w tej miejscówce.. 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dobra zobaczę później może będzie lepiej bo przeciwnicy nudni i świat też nie jest jakiś rewelacyjny, głównie korytarzowe przejścia w 3 miejscówkach na krzyż.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby paździerz roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra, nawet bardzo dobra, system walki jest pierwsza klasa i daje mega frajdę.

Tylko jeśli cały czas biegam po bardzo podobnych miejscówkach i walczę z tymi samymi przeciwnikami to motywacja do odpalenia kolejnej misji spada.

Na początku była euforia, byłem pewny że przeciwnicy i lokacje będą się zmieniać, a oprócz zmian w geometrii poziomów widoki ciągle są takie same.

 

Tak jak pisałem w pierwszym zdaniu gra jest bardzo dobra i warto ją ograć, ale trzeba pamiętać że Team Ninja ogarnął sporo rzeczy lepiej niż w serii souls, ale też wiele jest gorzej rozwiązanych.

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecieli po najmniejszej linii oporu, bo po co robić sporo lokacji jak walniemy kilka na krzyż w innych punktach startowych i będzie cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze pisze w tym watku, ale czy mieliscie problemy z zakupem tej gry?

Wczoraj pol warszawy zjechalem i albo mam takiego pecha, albo wlazilem nie do tych sklepow co trzeba.

Sprzedawca w Saturnie to mi powiedzial, ze jacych handlarze wykupuja (a pozniej sprzedaja drozej).

 

Mialem chec pociachac mieczem i dupa blada :38_worried:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze pisze w tym watku, ale czy mieliscie problemy z zakupem tej gry?

Wczoraj pol warszawy zjechalem i albo mam takiego pecha, albo wlazilem nie do tych sklepow co trzeba.

Sprzedawca w Saturnie to mi powiedzial, ze jacych handlarze wykupuja (a pozniej sprzedaja drozej).

 

Mialem chec pociachac mieczem i dupa blada :38_worried:

Witam. Ja miałem podobny problem, tak samo nie mogłem dostać tej gierki w W-wie. W końcu zamówiłem przez neta z odbiorem w sklepie stacjonarnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mierniczek napisał:

Przepraszam, ze pisze w tym watku, ale czy mieliscie problemy z zakupem tej gry?

Wczoraj pol warszawy zjechalem i albo mam takiego pecha, albo wlazilem nie do tych sklepow co trzeba.

Sprzedawca w Saturnie to mi powiedzial, ze jacych handlarze wykupuja (a pozniej sprzedaja drozej).

 

Mialem chec pociachac mieczem i dupa blada :38_worried:

Nie trzeba tyle jeździć tylko sprawdzić najpierw na stronie internetowej sklepu :24_stuck_out_tongue:  Saturn Warszawa- Arkadia dostępny.  

Ile jest tych wysp, bo kończę czyścić trzecią i jak na razie zeszło mi koło 30 godzin :) Miejscówki w tej grze są bardzo fajne i zróżnicowane, więc nie przesadzajcie. Jedynie zadania poboczne i zadania mroku są czasami rozgrywane w tych samych lokacjach, ale zawsze z jakimś urozmaiceniem. Przeciwnicy im dalej tym jest też większa różnorodność.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, shemaforash napisał:

Gra jest dobra, nawet bardzo dobra, system walki jest pierwsza klasa i daje mega frajdę.

Tylko jeśli cały czas biegam po bardzo podobnych miejscówkach i walczę z tymi samymi przeciwnikami to motywacja do odpalenia kolejnej misji spada.

Na początku była euforia, byłem pewny że przeciwnicy i lokacje będą się zmieniać, a oprócz zmian w geometrii poziomów widoki ciągle są takie same.

 

Tak jak pisałem w pierwszym zdaniu gra jest bardzo dobra i warto ją ograć, ale trzeba pamiętać że Team Ninja ogarnął sporo rzeczy lepiej niż w serii souls, ale też wiele jest gorzej rozwiązanych.

 

 

Przeciwnicy, się nie zmieniają za bardzo. Ale bossów jest kupa i praktycznie każdy inny, miejscówki też są różne pod względem klimatu. A to, że jakiś boss gdzieś się powtórzy w misji pobocznej, żadne halo bo jest dużo i mi to tam nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 osoby marudzace a reszta zachwycona. Wyciagnijcie wnioski ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się w każdym poście podkreślić że gra jest bardzo dobra tylko boję się że wkradnie się monotonia.

Wyobraźcie sobie sytuację że wychodzą soulsy w których jest 20 przeciwników (tak jest tylko tyle sprawdziłem na wiki), nikt by na takiej grze suchej nitki nie zostawił.

Każdą grę warto oceniać taką samą miarą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info o nowym stopniu trudności, DLC i PvP.

 

http://fextralife.com/nioh-dlc-information-pvp-new-difficulty-first-dlc-details/

 

Co do uwag o grze to zgodzę się, że różnorodność przeciwników jest słabszym elementem Nioh. Plansze za to bardzo fajne i zróżnicowane a fakt, że architektura pododbna to akurat pokłosie umiejscowienia gry w konkretnym okresie historycznym przez to wyobraźnie też musieli trochę powściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna, ale walki sa schematyczne wdg mnie. Brakuje róźnorodności przeciwków, lokacji. Soulsy jednak to inna liga jeżeli chodzi o level design, system walki, wykonanie, klimat i multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×