Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

To coś jak w filmiku PowerPyxa na duet bossów - kombo amuletów i pasywek, żeby trwało i trwało.
 

Spoiler

Pajęczyca to chyba jakiś żart. Jeśli bossa za pierwszym razem pokonuję bez odniesienia obrażeń to przesada lekka.


BTW Sporo pograłem sobie jako gość z innymi ludźmi (robiłem tytuły za 3 i 5 zabić bossów) i niektórzy są taki niekumaci, że głowa mała. Po walce z Nue jest ten typek, który bez użycia gestów nas nie przepuści. Z dwa razy stałem z mistrzami intelektu, którzy mimo rozmowy z czarodziejką nie wiedzieli co robić (zacząłem im pokazywać o co chodzi).
A propos grania jako gość - czy to zalicza nam te 10 misji z NPC lub towarzyszem? Bo powinienem mieć już dawno trofeum. W statystykach w zakładce - kraina Yokai z towarzyszem mam: 1

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nioh przekroczyło 1mln sprzedanych kopii. Z tego tytułu wraz z najnowszą aktualizacją wszyscy dostaną złota wersję zbroi Nioh (ta za preorder).

Widziałem gdzieś post na reddicie gdzie kolo ten build z niekończąca się żywą bronią tak sobie ustawił na farmę amrity, że w kilka dni wbił 750 lvl.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Karaluch69

Poszukam i obczaję bo może coś tam lepiej jest zrobione, nie mam ambicji wbijać 750lvl, mam 90 a misje już na 120 więc przyda się trochę pofarmić :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adjustments

  • A new menu is aded to the Hidden Teahouse. It will allow players to readjust points
  • Items such as arrows and other consumables will now be sent directly to the storehouse if the player’s carry max is reached.
  • Added an “Other” menu to the “Play Record” window
  • The following has been altered in the Game Settings menu under System Menu:
    – Added a weapon type tab
    – Added an armor type tab
    – Added a small items tab
    – Autmatic projectile replenishment at mission start
    – Center the camera when guarding
  • Title screen will now show application version
  • Weapons and armors may now be sorted by category
  • The Itokuri Guardian Spirit will now give priority to weapon attributes regarding paralysis protection.

 

Bug Fixes

  • Fixed an issue where autosaves would accidentally overwrite other characters. (The autosave issue may appear, but the character override will no longer happen)
  • Fixed an issue that made some enemies continuously drop Amrita
  • Fixed missing assets in some stages
  • Fixed an issue that caused the application to crash when fighting certain bosses.
  • Fixed an issue where missions could not be completed if the objective enemy was defeated mid-air.
  • Fixed an issue where missions could not be completed if the objective enemy was defeated through a wall.
  • Fixed an issue where Saika Magoichi and Kelly may be on the ground while in online play.
  • Fixed an issue that was matching users again after successfully completing a mission.
  • Fixed an issue where correct gestures towards Mujina were not recognized while playing online.
  • Fixed an issue where, during online play, players would not be able to open their equipment and would be naked if they were transported while mid-bath in a Hot Spring.
  • Fixed an issue where Dual Katana’s Mid Stance strong attacks would not hit if the enemy is guarding.
  • Fixed an issue where it was impossible to proceed if the skill Leaf Glide was used against certain bosses.
  • Fixed an issue with Suzaku’s Living Weapon trigger.
  • Fixed an issue where the correct amount of enemies defeated would not display in the Play Record.
  • Fixed an incorrect description of gestures in the trading section of the Hidden Teahouse.
  • Other Bug Fixes.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej po polsku dać;-)

 

  • Dodano nową zakładkę w Ukrytej herbaciarni pozwalającą na zmianę statystyk
  • Przedmioty z których możemy korzystać (takie jak strzały do łuku czy amunicja do strzelb) będą wysyłane do magazynu
  • Dodano zakładkę "Inne" do menu Statystyk
  • Dodano następujące zakładki w menu systemowym:
    • Broń
    • Zbroje
    • Małe przedmioty
    • Automatyczne odnowienie amunicji przy starcie misji
    • Centruj kamerę przy blokowaniu
  • Na ekranie głównym wyświetlana będzie wersja gry
  • Itokuri swoim wzmocnieniem broni ma wyższy priorytet niż ochrona przed paraliżem

Poprawki błędów

  • Naprawiono nadpisywanie postaci na drugim zapisie podczas autozapisu
  • Naprawiono niekończący się drop Amrity z niektórych przeciwników
  • Przywrócono brakujące assety w niektórych planszach
  • Poprawiono wyrzucanie z gry podczas walki z niektórymi bossami
  • Naprawiono błąd uniemożliwiający ukończenie misji jeśli pokonaliśmy przeciwnika gdy ten był w powietrzu
  • Naprawiono błąd uniemożliwiający ukończenie misji jeśli pokonaliśmy przeciwnika gdy ten był za ścianą
  • Poprawiono błąd z Saika Magochi i Kellym znajdującymi się na ziemi
  • Naprawiono ponowne łączenie się z graczem po ukończeni misji w co-opie
  • Poprawiono błąd podczas gry przez sieć gdy Mujina nie rejestrował gestów
  • Poprawiono błąd powodujący, że nasz bohater był nagi i blokowało ekwipunek gdy teleportowano nas podczas siedzenia w gorącym źródle
  • Poprawiono detekcję kolizji w silnym ataku średniej postawy dwóch katan gdy przeciwnik się bronił
  • Poprawiono błąd, który powodował blokowanie postępu gdy użyliśmy na bossie umiejętności Ślizg liści
  • Poprawiono odpalanie Żywej broni Suzaku
  • Poprawiono wyświetlanie pokonanych przeciwników
  • Poprawiono opisy gestów w Ukrytej herbaciarni
  • Poprawki błędów
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wojcik_dan napisał:

A nie lepiej po polsku dać;-)

 

Jestem już dość wiekowy, w gry zawsze grałem po ang. A jeśli ktoś jest młody, i ma problem z ang, to  :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co te uszczypliwosci? Trzeba było wkleić po japońsku, pasowało by bardziej do klimatu Nioh.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Natsu napisał:

 

Jestem już dość wiekowy, w gry zawsze grałem po ang. A jeśli ktoś jest młody, i ma problem z ang, to  :30vm3cw:

Nie sądziłem, że z wiekiem język ojczysty może być problemem. Ja młody też już nie jestem ale z pamięcią jest jeszcze u mnie wporządku.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Sru z tym 🤣👍

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najlepsze w tym patchu to zmiana z wysyłaniem przedmiotów do skrzynki.

Już nie wala się po levelu 100 przedmiotów bo wszystko wymaksowaliśmy w pierwszym regionie :)

 

Wydaje mi się że jestem już przy końcu gry (6 region), czy jest coś co trzeba zrobić przed końcem gry?

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, shemaforash napisał:

Najlepsze w tym patchu to zmiana z wysyłaniem przedmiotów do skrzynki.

Już nie wala się po levelu 100 przedmiotów bo wszystko wymaksowaliśmy w pierwszym regionie :)

 

Wydaje mi się że jestem już przy końcu gry (6 region), czy jest coś co trzeba zrobić przed końcem gry?

 

Generalnie nie, bo do wszystkiego możesz wrócić, każda misje powtórzyć. Nawet przechodząc new game + możesz wrócić do new game. Ja gdzieś pominąłem gorące źródełko, i nie mam trofki, a chyba będę platynował. 

 

Przeszedłem Nioh. 
 
Ten boss z 

Spoiler

prawdziwego zakończenia. Jezu te miliony oczek kto to wymyślił. Jeden z najgłupszych bossów w grze.


 
Chyba zrobię platynę, ogólnie podsumowując gierkę na koniec. 9/10. Gdyby było więcej unikalnych przeciwników to by było 10/10. Kandydat do GOTY 2017.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie skończyłem grę, zostały 2 misje poboczne i z 4 twilight.

Dla mnie gra 8+ na początku narzekałem na design poziomów ale później jest lepiej.

Przeciwnicy to najsałbszy punkt gry, mało i raczej średnio zaprojektowani.

Bossowie również nie porywają oprócz kilku fajnych walk większość to walka z 'człowiekami' których nawet nie jestem w stanie rozróżnić.

Poziom trudności każdy inaczej odczuje dla mnie gra DUŻO prostsza niż soulsy.

 

Reszta to wielki plus i pokłon dla Team Ninja za zrobienie takiej gry.

 

@Natsu

Platyna nie jest trudna, najtrudniejsze będzie zbobycie 999k Proficiency z każdą bronią, ale podobno na NG+ zajmuje to 30 minut więc nie jest źle.

No i jeszcze najlepszy typ każdego materiału, ale tego jeszcze nie ogarnąłem.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spstostowanie, 500k proficiency jest potrzebne z każda bronią.

Łatwy sposób to Isle of Demons na NG+, dobiegamy do boss, bijemy go i jak mało życia dajemy się zabić i od nowa (pamiętajcie o kapliczce przy bossie).

Każda taka pętla to 27/30k więc ok. 20 razy starczy, jeden raz zajmuje około 2 minuty więc ok. 40 minut na jedną broń.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500k każdą bronią to pikuś. Wymaksowanie kowala, to jest dopiero grind :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowala mam zrobione, po każdej misji gadałem z nić kilkanaście/kilkadziesiąt razy i zawsze kilka punktów wpadało.

Przed końcem gry miałem wszystkie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, shemaforash napisał:

Spstostowanie, 500k proficiency jest potrzebne z każda bronią.

Łatwy sposób to Isle of Demons na NG+, dobiegamy do boss, bijemy go i jak mało życia dajemy się zabić i od nowa (pamiętajcie o kapliczce przy bossie).

Każda taka pętla to 27/30k więc ok. 20 razy starczy, jeden raz zajmuje około 2 minuty więc ok. 40 minut na jedną broń.

 

Hehe spoko mi tam się nigdzie, nie spieszy. Bo trofea za podwójne katany i łańcuch prawdopodobnie wbije na drugiej postaci. Porobię jeszcze parę rzeczy, potem NG + . Odpocznę przy innej gierce i wrócę na nową postać. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co warto robić że zbednyni itemami? Dawać jako ofiarę czy u kowala przetapiac? Walczycie często z tymi duchami poległych? Ja ostatnio częściej zacząłem i można całkiem fajne itemy wydropic z nich

 

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli chcesz wbijać platynę to najlepiej sprzedawać - będziesz sporo kasy potrzebował na kowala.
Z ofiarowania na późniejszym etapie masz i tak śmieszne ilości amrity.
Rozbierać można, ale lepszy sprzęt wpada z duchów poległych. Kasa przydaje się też do podnoszenia poziomu - dopasowywania dusz.

Z duchami warto walczyć - zwłaszcza w zadaniach zmierzchu. Miałem tak wydropiony zestaw wojownika Zachodu zanim w ogóle z nim walczyłem :)
Teraz sporo osób z Czerwonym Demonem biega też. Poza tym z duchów szybciej ułożysz zestaw na fiolecie i lepszy niż z bossów.

 

 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reforge i Souls Matching jest moim zdaniem zbędny dopóki nie zdobędziesz sprzętu Divine na 150 poziom.

Obie opcje sporo kosztują, a sprzęt i tak będziesz zmieniać co chwilę przynajmniej do okolic 100 poziomu.

 

Co do Red Demon Set to jakaś plaga, odpaliłem misję na moście na NG+ bo potrzebowałem przedmiotów Divine a tam najszybciej to idzie i przynajmniej połowa ludzie biega w zbroi Red Demon :)

Warto walczyć z duchami ja fartem zdobyłem włócznie ze skillem który zwiększa atak wraz ze wzrostem statystyki Body z wartością A+, najlepszy skill na włóczni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, shemaforash napisał:

Reforge i Souls Matching jest moim zdaniem zbędny dopóki nie zdobędziesz sprzętu Divine na 150 poziom.

Obie opcje sporo kosztują, a sprzęt i tak będziesz zmieniać co chwilę przynajmniej do okolic 100 poziomu.

 

Co do Red Demon Set to jakaś plaga, odpaliłem misję na moście na NG+ bo potrzebowałem przedmiotów Divine a tam najszybciej to idzie i przynajmniej połowa ludzie biega w zbroi Red Demon :)

Warto walczyć z duchami ja fartem zdobyłem włócznie ze skillem który zwiększa atak wraz ze wzrostem statystyki Body z wartością A+, najlepszy skill na włóczni.

 

 

Ta to jakaś plaga. Ja zdobyłem schemat na to kimono dziadka z dojo bo to świetny set do jednoręcznej katany. Zajęło jakieś 15 podejść. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze liczylem ze duale mi sie troche bardziej spodobaja, ale nie wiem... cos mi w nich nie pasuje i szybko mi sie nudzi granie nimi. xD

Ale nie powiem, sa mocne, szczegolnie combo z kontra + iai + finishing blow, wszystko praktycznie pada od tego.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kInROL1g4lQ

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zdobyłem schemat na to kimono dziadka z dojo bo to świetny set do jednoręcznej katany. Zajęło jakieś 15 podejść. 

Na której misji farmić schemat na secik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KOMARZYSKO napisał:

Na której misji farmić schemat na secik?

 

Trzeba klepać misję zen and sword are one. Najlepiej założyć amulety zwiększające szczęście, bo to rzadki drop jest. Z pancerzem jeszcze idzie, ale niektórzy schemat na katanę po kilka godzin farmią a jest niezbędna do kompletnego bonusu z setu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

NG+ skończone, tak jak pisałem wczesniej jest bardzo łatwo wszystko pada jak muchy z odpowiednim buildem (i nie mam na myśli Sloth).

Odpuściłem jedynie dwie misje z bossami z końca gry (tutaj jest na prawdę ciężko oraz misje Twilight przez rotację).

Mimo to fajnie było przejść grę na luzie jeszcze raz, odkładam na półkę i czekam na DLC.

 

Nie dało mi to spokoju i skończyłem te 2 ostatnie misje w coop, jak jest ogarnięty kompan to sprawnie idzie :)

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×