Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz nie rozumiem

Zacialem sie na etapie gdzie doszly 3 nowe krainy. Od kilkinastu lvl bije katsna ktora ma 850 dmg. Chodzilem po zadaniach dla 200 lvl i chciałem cos ze zwłok wydropic ale sam szajs.. skad wziasc jakas lepsza bron?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie możesz wydropić to sobie wykuj.

A jaki set polecasz? Obecne biegam w tym czerwonym secie, chyba czerwony demon, taki lekki set ale z niska obrona

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam szajs moge wytworzyc. Gorsze niz mam

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Czyma takim wojuje6395033e729d5d5f963a20fcb58f14c6.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwony set jest spoko, ale bardziej pod włócznię. Przy wyborze zbroi wszystko tak naprawdę zależy od tego jaki styl preferujesz. Na katanę szedłbym raczej na średnie zbroje np. Kingo.

Może masz za niski lvl żeby mocniejszy sprzęt robić? Ja na lvl 200 jak się pobawiłem to podbiłem Kusarigamę z setu Iga na 173+12 i atak wyjściowy mam na poziomie 1600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

173+12 w sensie, że 173 poziom przedmiotu?? Przypadkiem 160 to nie max?? Zmienili coś w dlc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 godzin temu, JankoPL napisał:

173+12 w sensie, że 173 poziom przedmiotu?? Przypadkiem 160 to nie max?? Zmienili coś w dlc?

Tak, teraz bodaj poziom wyposażenia można podbić do 200 i chyba max +15. Wyczytałem też, że zmienili mechanikę grobów i sprzęt teraz leci z losowymi atrybutami więc ciężko jakąś fajną broń czy pancerz wydropic.

 

Edit:

Fajny filmik z testami jak ktoś idzie w ninję.

 

I dobry build ninja na NG+ na niski lvl.

 

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, teraz bodaj poziom wyposażenia można podbić do 200 i chyba max +15. Wyczytałem też, że zmienili mechanikę grobów i sprzęt teraz leci z losowymi atrybutami więc ciężko jakąś fajną broń czy pancerz wydropic.

 

Edit:

Fajny filmik z testami jak ktoś idzie w ninję.

[/url]  

I dobry build ninja na NG+ na niski lvl.

 

Konkretnie, tylko , ze jednak wole zdecydowanie walke w zwarciu niz na odległość. Warto juz teraz zakupic dlc jesli nie moge ograc tych 3 dodatkowych krain po ukonczeniu ?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rada, szukaj broni z atrybutem zmiana do ataku serce na A lub A+, który można przenosić i przenieś na swój najlepszy miecz. Na zbroi warto szukać rękawic (tylko na nich może to wylosować) z atrybutem + do ataku też do przenoszenia i to wbić na każdy element używanego pancerza. Tym sposobem można podbić z pancerza atak o jakieś 100.

 

43 minut temu, nikkor napisał:

Nie bardzo rozumiem pytanie. Misje z DLC odblokowują się po ukończeniu główych misji z danego poziomu trudności. Trochę to średnie, ale ma sens bo jest to bezpośrednia kontynuacja wątku głównego z podstawki. Nie musisz brać już teraz jak wolisz poczekać na obniżkę cen. Dodam, że grając losowe potyczki z bramy torii nawet nie mając DLC można pomagać w nowych misjach ludziom, którzy dodatek mają.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.05.2017 o 08:38, Karaluch69 napisał:

Lecą randomowo z przeciwników więc konkretnego miejsca w sumie nie ma. Im trudniejsza misja tym większa szansa na lepszy drop.

 

Zawsze możesz farmić groby dla zielonego sprzętu i potem łączyć je u kowala podnosząc poziom.

Np. 150 + 150 = (150+1) :thumbsup:

150 + (150+1)= (150+1) :down:

(150+1) + (150+1)=(150+2) :thumbsup: Itd.

 

150 + 150 nie daje 150+1, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krisiu napisał:

 

150 + 150 nie daje 150+1, a szkoda.

Fakt, to działa od 150+1 i w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałby ktoś pofarmić te kamienia amrity z pvp?? Widze, że jest możliwość zakładania gry z hasłem więc powinno dać rade. Jestem ciekawy tych bonusów jakie będą dawać te kamyki, a dostaje ciągle w dupe od ludzi na pvp także nie mam jak tego potestować.

Jak ktoś chętny to dodać na psn JankoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zaczne ng to bieżący etap gry przepadnie ?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Można swobodnie przeskakiwać między poziomami trudności. Chyba, że masz namyśli kompletnie nową gre to w takim wypadku powinien zrobić się osobny sejw i będzie mógł wczytywać między nimi bez problemu. Były z tym jakieś jaja na początku, ale naprawili to zdaje się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się tego ducha opiekuńczego przywoływało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobył ktoś już trofik za wszystkie misje na Drodze Demona? Zastanawiam się czy misje w dojo też się do tego wliczają. Generalnie ten poziom to niezły hardkor, większość yokai ma mnie na strzała, lekko nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 18.05.2017 o 11:49, KOMARZYSKO napisał:

Zdobył ktoś już trofik za wszystkie misje na Drodze Demona? Zastanawiam się czy misje w dojo też się do tego wliczają. Generalnie ten poziom to niezły hardkor, większość yokai ma mnie na strzała, lekko nie jest :)

 

Wszystko się wlicza, dojo, misje zmierzchu, misje z DLC i te 10 darmowych misji też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już wszystko prócz kilku misji zmierzchu, tylko te misje dojo mnie wykańczają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat z misjami dojo nie miałem problemów, wystarczy odblokować umiejętności danej broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja za to z misjami fabularnymi nie miałem problemu, te dojo ma ng ++ to już wyższa szkoła jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje fabularne też nie są ciężkie, najgorsze dla mnie były te misje które dodali za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trik z nabijaniem punktów przez rozmowę z kowalem znowu działa, gdyby ktoś potrzebował :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porady na ta france marie? O co chodzi z tym trikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×