Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Duchy też są istotne, te dwa zwiekszają Ci siłę ninjutsu oraz obr od broni miotanej i obr zadawane z tyłu. Ważne żeby mieć też min 2 części setu igi, gdyz wtedy odblokujesz perk odnawiajacy przedmioty ninjutsu. Działa to tak że jak wystrzelasz się z wszystkich kunai i shurikenow, to wtedy odpalasz duszka i ten po wygasnieciu odnawia ci połowę shurikenow i kunai. Duszka odnowisz szybko przez zuzycie trzech najmniejszych kamieni dusz, tym sposobem nigdy nie braknie amunicji ;)

W tym buildzie wszystkie itemy maja znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Ważne żeby mieć też min 2 części setu igi...

 

Na NG mam opcję go zdobyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Set Iga. 

W filmiku widzę, że masz założony Tatenashi. Set Iga rozumiem, że potrzebny tylko do odblokowania perków?

Tatenashi skąd zdobyć?

 

Do platyny własciwie zostało mi zaliczenie kilku pobocznych misji, ale zaintrygowałes mnie tym builidem 😊

Tylko cholera te farmienie armity. Przy 130 lvlu nie mam szans na zdobywanie dziesiątek milionów w kilka minut.

 

No i utkwiłem na tych walkach z dwoma bossami jednocześnie.

 

Myślisz, że na jedną walkę z moim 130lvl jstem w stanie przebudować postać zakładając ten strój + wszystko w  umiejętność i zręczność, aby tych dwóch pionków załatwić z dystansu?

Będę testować wieczorem.

 

Dzięki za pomoc !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Set tatenashi wypada z tego kolesia który jest w duecie z lodową panią. Do setu igi wliczają sie również bronie, te ktorych ja używam. Te duety możesz pokonać w tradycyjny sposób, ja tak zrobiłem za pierwszym razem, oczywiście jest znacznej trudniej. Tego buildu używam dopiero od ng++ i gra zrobiła się śmiesznie łatwa, to taki trochę tryb easy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, adick007 napisał:

Tylko cholera te farmienie armity. Przy 130 lvlu nie mam szans na zdobywanie dziesiątek milionów w kilka minut.

 

No i utkwiłem na tych walkach z dwoma bossami jednocześnie.

 

Myślisz, że na jedną walkę z moim 130lvl jstem w stanie przebudować postać zakładając ten strój + wszystko w  umiejętność i zręczność, aby tych dwóch pionków załatwić z dystansu?

 

Przy 130lvl powinieneś duety rozwalić bez pomocy setów, magii czy czego innego. Ubierz to w czym walczyłeś wcześniej, broń którą masz najlepiej opanowaną i powinno pójść.  W duetach staraj się najpierw załatwić tego szybszego przeciwnika.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Tachiego i tego drugiego to standardowo wykorzystuj kamień i śmigaj wokół niego. Na Odę i Yuki najlepsza taktyka to trzymać się jak najbardziej na dystans i lawirować wzdłuż brzegów planszy. Kobitka nie będzie się zbytnio kwapiła żeby Cię ganiać więc można się skupić na Odzie. Jak robi ten swój podwójny doskok to z reguły na wprost Ciebie i można mu wcisnąć headshota z karabinu. Potem dobicie i ucieczka na dystans.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pany.

Za bardzo wczoraj się zacząłem bawić w resety postaci, próby i straciłem tożsamość :-) i już nie wiem sam jaki styl mi pasuje, chyba tak jak całą grę - topór i siłowo.

Podbije trochę statystyki jeszcze i rozwalę tych bossów.

 

----------

 

Jak napisałem, tak zrobiłem.

Pofarmilem armite, sake i kamienie.

Wbiłem na te areny i zrobiłem z duetami porządek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam grę i niestety przypomina mi się wqrwianie z grami typu "soulsy". Grafika poziom z PS3, porażka, kamera momentami to samo, ale do rzeczy:

 

Na 1 mapie mam wszystko porobione prócz pobocznego, walka z Tachibana Muneshige, zadanie lvl 30, ja 37 ale to nie na moje nerwy. Mam już na mapie ikonkę statku i pyta czy chcę kolejną lokację. Jeśli dam TAK, to czy za jakiś czas jak nabiję lvl postaci - mogę wrócić do tej części mapy i rozwalić tego typka? (wydaje mi się to oczywiste, ale wolę spytać)

 

Pasek zielony pod paskiem życia na ekranie gry to "kondycja" (ki) - a w przyznawaniu pkt. żeby ten pasek był dłuższy - muszę ładować w "serce", bo "kondycja" tego nie podnosi...

 

Gram włócznią, odblokowałem w jej drzewku cios :triangle:, który przebija stojącego przeciwnika, za cholerę nie mogę go zrobić jak w filmiku instruktażowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Spokojnie, po zmianie regionu masz swobodny dostęp do całej mapy i wszystkich zadań.

Wspomniałeś, że grałeś w soulsy więc doskonale powinieneś wiedzieć, że kluczem do sukcesu jest cierpliwość.

Co do konkretnych umiejętności, upewnij się, czy próbujesz je wykonać w odpowiedniej postawie; wysoka/średnia/niska. Lub też na przeciwniku pozbawionym staminy (dopiero wtedy odpalisz finisher).

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Własnie mi "herbaciarnie" w grze odblokowało, zapisałem się do jakiegoś klanu.(Fukoshima). Czy kiedy gram solo własną kampanię będąc online i wzywam te czerwone groby, pokonuje ich, to czy zlicza mi to przy wojnach Klanowych?

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zalicza, nieważne z jakiego obozu są te duchy i tak się dostaje pkt chwały i część idzie do wojny klanu. Tylko za przeciwny obóz dostaje się więcej pkt

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z poziomem trudności w tej grze? Jest jeden wyśrubowany i wysoki, czy można sobie dobrać pod siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 21.07.2017 o 20:04, adinho napisał:

jak z poziomem trudności w tej grze? Jest jeden wyśrubowany i wysoki, czy można sobie dobrać pod siebie?

jest jeden poziom z góry ustawiony, wystarczy że ogarniesz system walki który nie jest bardzo trudny, dopasujesz jakaś broń pod siebie i możesz spokojnie grać, jak będziesz miał problemy możesz wezwać kogoś do pomocy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie dlc jest MEGA krótkie....

Tylko dwie misje głowne które nie są jakieś długie i kilka poboczny gdzie jedna to jest 1v1 z date masamune, a druga to poprostu rozwalanie wszystkich bossów z pierwszego dlc po kolei...

Za to tonfy to bardzo fajna sprwa, dużo lepiej się z nimi bawie niż z odachi z poprzedniego dlc.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszych kilkunastu godzinach gry. Wrażenia raczej pozytywne. Bardzo dobry system walki, jeśli chodzi o ten aspekt, Ni-Oh ustępuje chyba tylko Bloodborne. Gra na pewno nie jest tak dobrze dopracowana jak tytuły od From Software. Kiepskie zróżnicowanie poziomów i przeciwników  jest widoczne już na samym początku gry. Loot leci ze wszystkiego, szkoda, że większość to śmieci. O fabule nie będę pisał, bo nie ma po co. Jako weteran soulsów, muszę się pozbyć starych nawyków. Tutaj bardziej liczy się refleks i precyzja, niż taktyczne, mądre podejście do starć. Gra moim zdaniem jest też bardziej frustrująca ("tania") niż Dark Souls, czy Bloodborne. Nie lubié, kiedy trudność walki z bossem polega wyłącznie na tym, że daje mu się przegiętą umiejętność, którą kładzie gracza w pół sekundy. Wystarczy jeden błąd i koniec. Niemniej jednak kataną, odachi, kusarigamą i innym żelastwem macha się świetnie. Gram dalej, bo mam wrażenie, że Way of the Samurai to tak naprawdę wstęp i dopiero po pierwszych 50-60h zaczyna się prawdziwe meta, z buildami, reforging itp. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni amulet od talizmanu? Któryś jest łączony z bronią na stałe czy znika po pewnym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, bodomek1 napisał:

Czym się różni amulet od talizmanu? Któryś jest łączony z bronią na stałe czy znika po pewnym czasie?

Amulet to zużywany przedmiot. Talizman się odnawia przy kapliczce

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wciąga jak bagno. Na fabułę nie zwracam już co prawda uwagi, ale system walki:banderas:.  Spore możliwości w zakresie budowania postaci to też wielki plus. Słaby projekt świata, kiepska historia i brak różnorodności przeciwników, aż tak bardzo nie przeszkadzają, bo wszystko przykrywa miodny gameplay.

 

Jedno pytanie: Czy podczas pierwszego przejścia gry warto ubierać się w sety czy po prostu zakładać przedmioty o najwyższym poziomie? Od połowy gry i tak wszyscy bossowie padają za pierwszym razem. Mam wrażenie, że NG to takie intro do całej reszty.

 

Tytuł godny polecenia, zdecydowanie jedna z lepszych gier tego roku. Czy lepsza od Bloodborne?

 

 

:xzibit:

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Grabeq napisał:

Gra wciąga jak bagno. Na fabułę nie zwracam już co prawda uwagi, ale system walki:banderas:.  Spore możliwości w zakresie budowania postaci to też wielki plus. Słaby projekt świata, kiepska historia i brak różnorodności przeciwników, aż tak bardzo nie przeszkadzają, bo wszystko przykrywa miodny gameplay.

 

Jedno pytanie: Czy podczas pierwszego przejścia gry warto ubierać się w sety czy po prostu zakładać przedmioty o najwyższym poziomie? Od połowy gry i tak wszyscy bossowie padają za pierwszym razem. Mam wrażenie, że NG to takie intro do całej reszty.

 

Tytuł godny polecenia, zdecydowanie jedna z lepszych gier tego roku. Czy lepsza od Bloodborne?

  Pokaż ukrytą zawartość

 

:xzibit:

 

Nie baw się w sety, zakładaj jak leci co ci pasuje. Zabawa w sety zaczyna się na sam koniec gry jak możesz tworzyć własne zielone zbroje. 

 

BB ma wszystko lepsze oprócz walki.  Nioh ustanowił nową jakość pod tym względem. 

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Karaluch69 napisał:

A co chcesz farmić i na jakim etapie gry jesteś?

Mam zaliczony cały pierwszy region. Tonfa i topór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×