Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obijesz bo vs kanapowy chyba tylko będzie :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, vann napisał:

Nie obijesz bo vs kanapowy chyba tylko będzie :24_stuck_out_tongue: 

Wrócisz kiedyś z roboty i Strife będzie na Ciebie czekał w pokoju to się zdziwisz :24_stuck_out_tongue:

Sama gierka wygląda mega ładnie, ale obstawiam, że nie znając żadnej poprzedniej części to nie bardzo będzie sens się zabierać, a nadrabiania pewnie 3 lata :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda ma filmiki i przypomnienie historii z poprzednich części, więc ta też pewnie będzie mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Wrócisz kiedyś z roboty i Strife będzie na Ciebie czekał w pokoju to się zdziwisz :24_stuck_out_tongue:

Mój kot wcześniej by go rozszarpał :24_stuck_out_tongue:

 

Co do Yakuzy to zacznij od tròjki jak masz ps3, tam masz streszczoną jedynkę i dwójkę. Ja tak zrobiłem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie znowu w 4 się zaglebiam,  a potem 5,  bo już czeka na dysku. 3 ogralem wieki temu ale cholernie dobrze ja wspominam, a przy streszczeniach strasznie się meczylem,  bo się wlokły,  ale trzeba było sobie przypomnieć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cut scenki coś pięknego, ale w ruchu szału jakoś wielkiego nie robi. No, ale gra i tak będzie prima sort :1_grinning: Jeszcze remaster Shenmue 1 i 2 poproszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ogram Japończyka z importu po czym zakupie jak z łaski wydadzą wersję Eu. To seria która jak wyjdzie w Eu zawsze biorę Day 1 w folii I niezmiernie wkurza mnie jak ludzie kupują używki albo jak stanieje bo przez nich seria w Eu ma się jak ma... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnośnie Yakuzy 4, miała ta gra jakieś problemy z save'ami? Dziś za cholerę nie chciało mi zapisać stanu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też grałem bez problemów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już działa, skasowałem i nagrałem drugi raz i teraz jest tip top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze bardziej zachęcającego filmiku do gry niż ten drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam trailerow yakuz z powodu mej na tyle miłości do serii że biorę wsio Day 1 jeszcze od czasów ps2 nie lubiac sobie psuć niespodzianki ... Vann przeklinam cie kiedy kliknąłem w zapowiedź! Tyle akcji, tyle uczuć wraca, czy to bachor Haruki? I pewnie nie ale zawsze coś, w UJ nowych postaci, intryg I wszystkiego co najlepsze w serii!!! 

 

Wiwat yakuza!!! Vann przeklinam cie!!!  Chcę do kamurocho!!!! 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yakuza Kiwami summer 2017

Yakuza 6 early 2018

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Early 2018... Wiedziałem, że minimum rok trzeba będzie czekać :) Ale przynajmniej wiadomo, że będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 Yakuzy wyjdą w przeciągu mniej-więcej roku. :fsg:  Kiedy ja znajdę czas na ogranie tego wszystkiego?

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo biorę się w końcu za 5 część na PS3. Żałuję, że nie puścili 1 i 2 HD na nasz rynek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiwami mnie przestało interesować, bo jakby nie patrzeć, jest to solidny remaster pierwszej części. Więc piszmy że wychodzą w ciągu roku jedynie dwie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 8 września 2016 o 13:44, xavris napisał:

Wrócisz kiedyś z roboty i Strife będzie na Ciebie czekał w pokoju to się zdziwisz :24_stuck_out_tongue:

Sama gierka wygląda mega ładnie, ale obstawiam, że nie znając żadnej poprzedniej części to nie bardzo będzie sens się zabierać, a nadrabiania pewnie 3 lata :24_stuck_out_tongue:

 

 

Jest to jedno z najlepszych osobistych doświadczeń growych u mnie, naprawdę polecam caaala serię! Masz to szczęście że 0 czyli prequel, kiwami (czyli remake jedynki) wyjdą  z nas. Polecam!!! Ta seria to pppppeeeetarda!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×