Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim polecam zaczac przygode z seria od Yakuzy 0 obecnie, a potem czekac grzecznie do konca roku na remake 1 czesci, prawilny remake, a nie jakis smierdzacy port/remaster:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

A czemu to w dziale RPG? jest tam, otwarty świat? Questy poboczne/główne? Rozwój postaci itp? Wybór ścieżek dialogowych, które mają wpływ na rozwój wydarzeń?

 

Ktoś coś podpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Ktoś coś podpowie?

 

Bo jeśli mass effect może być "RPG" to i Yakuza. Jest rozwój postaci, pełno przedmiotów, zadania poboczne i więcej fabuły w pierwszej godzinie niż cały FFXV w całej grze miał. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Natsu napisał:

 

Bo jeśli mass effect może być "RPG" to i Yakuza. Jest rozwój postaci, pełno przedmiotów, zadania poboczne i więcej fabuły w pierwszej godzinie niż cały FFXV w całej grze miał. 

 

Przedmiotów? to co tak jest inwentory i itemy ze statami?? :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Przedmiotów? to co tak jest inwentory i itemy ze statami?? :24_stuck_out_tongue:

 

Różne jedzonka do regeneracji życia, bronie, trochę tego jest. Nie ma pancerzy tu się walczy na gołe klaty, dosłownie :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak dla lamy jak Ja, szczerze :24_stuck_out_tongue: Lubię sandboxy, lubię elementy rpg, zwiedzanie itp. , bardzo mi podpasowało Sleeping Dogs, oczekuję właśnie tego w otoczce brudnych mafijnych gierek japońszczyzny... znajdę to tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

A tak dla lamy jak Ja, szczerze :24_stuck_out_tongue: Lubię sandboxy, lubię elementy rpg, zwiedzanie itp. , bardzo mi podpasowało Sleeping Dogs, oczekuję właśnie tego w otoczce brudnych mafijnych gierek japońszczyzny... znajdę to tam?

 

No jak szukasz gangsterskiej opowieści, na poważnie to jesteś w domu. Kwintesencją Yakuz jest mordobicie i fabuła reszta jest opcjonalna, możesz ale nie musisz i to jest piękne bo każdy gra jak chce.  Nie oczekuj tylko jazdy samochodem to nie klon gta.

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem ostatnio demko Y6 i mam mieszane uczucia.

Z jednej strony świetne modele postaci spoko mimika i świetne scenki przerywnikowe.

Z 2 strony ta mordoklepka nie dawała mi żadnej frajdy :38_worried:

Ja wiem że to nie dark souls ale kurczę maszowanie 2 przycisków na zmianę jakoś mnie nie kręci.

Teraz wychodzi Yakuza 0 i idealnie było by zacząć od niej ale do wspomnianych przeze mnie minusów dochodzą archaizmy z PS2:/

Słaba animacja doczytywanie pod nosem i częste loadingi.

No jprd wielka szkoda, bo chciałem zacząć przygodę z tą serią od mocngo pierdyknięcia w każdym aspekcie a tu zapachniało wczesnym ps3 z tego co czytam recenzję (jest już na ppe/pssite)

Oczywiście nie skreślam gry, bo rezyseria scenek przerywnikowych kozak a jak wiadomo gra fabułą stoi czyli teoretycznie gra ideał  dla mnie.

Słuchałem kiedyś podcasta o serii Yakuza, i ludzie opowiadali o niej z taką pasją że stwierdziłem ze musze tę serię sprawwdzić .

I tak jak y6 technicznie naprawdę daje radę tak 0 zapowiada się na powrót do przeszłości, ale chyba warto?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj załapać system walki. Bez mashowania jest satysfakcjonujący. Co do reszty, zobaczymy po premierze ale jeżeli jest tak jak piszesz to słabo. Nie kojarzę takich problemów w poprzednich częściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie kazda recka chwali system walki, a lepszego brawlera w 3d to raczej juz chyba nie ma.

 

Nie wpsomne juz nawet o tym ze sporo umiejetnosci w demkach 6 i 0 nie ma jeszcze odblokowanych a jest ich sporo i znacznie urozmaicaja bitke. A do tego dochodza jeszcze bronie biale, heat move'y, no co jak co ale wariacji w tym systemie nie brakuje, a juz na pewno nie powinien na to narzekac ktos kto w soulsach non stop wyprowadza atak lekki lub ciezki, bo badzmy szczerzy, do tego sie ten system sprowadza i nie ma on wiekszych wariacji czy combosow. 

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem 0, jak podejdzie biorę 6 na premierę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo panie, to jest dobry news. Tak jak przez całe życie gracza byłem poza Yakuzą, tak teraz będę ogrywał jedną po drugiej. Lada dzień w napędzie siądzie Kiwami :obama: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro w Store wyląduje demo zawierające prolog. Postęp będzie można przenieść do pełnej wersji. Wspaniały news, do premiery jeszcze dwa miesiące, będzie można pograć chociaż odrobinkę.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Bartek_Red napisał:

Jutro w Store wyląduje demo zawierające prolog. Postęp będzie można przenieść do pełnej wersji. Wspaniały news, do premiery jeszcze dwa miesiące, będzie można pograć chociaż odrobinkę.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka
 

 

po zero i jedynce chcesz wskoczyc do 6ki od razu?

ja jeszcze rozciagam sobie zero i ani troche mi sie nie znudzilo :)

dzis doszlo kiwami.

Wiec zanim to ogram to troche czasu zejdzie.

 

==================

@One Post Man, @Patricko

i inni fani serii.

 

 Bedac pod ogromnym wrazeniem Y0 jaka sciezke obrac? Kiwami mam, kiwami 2 kupie jak tylko sie pojawi.

Jesli chodzi o 3ke to ta sie chyba zapadla gdzies pod ziemie. 4 i 5 sa w cyfrze na PS3 a 6tka wychodzi na PS4.

I teraz czy majac dziure w postaci 3ciej czesci bedzie strasznie ciezko? Serio po zerowce naprawde chce poznac cala serie bo mnie urzekla.

Czy poczytac jakies skrotowce i wspomoc sie YT po ukonczeniu kiwami 2  i potem wskocyc do 4ki na PS3.

 

Yakuza to wiecej niz gra to moim zdaniem swoj wlasny gatunek (choc pisze to tylko w oparciu o 50pare% completed w zero). I szczerze od 2013 roku nie gralem w gre ktora by mnie az tak wciagnela, smiem domniemac ze zero dostanie odemnie wyzsza note nizli kazda jedna gra ktora ogralem do tej pory.

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda część ma zawsze filmiki i przypomnienia z poprzednich części. Jakbyś chciał ograć wszystkie to nie wiem czy do końca roku byś się wyrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każda część ma zawsze filmiki i przypomnienia z poprzednich części. Jakbyś chciał ograć wszystkie to nie wiem czy do końca roku byś się wyrobił.
Czas nie ma znaczenia, yakuzy będę przeplatał innymi grami żeby mi się nie przejadły.
Czyli streszczenie 3ki wystarczy żeby zachować ciągłość jak rozumiem.

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan Myślę, że ogranie Zero oraz Kiwami to dobry punkt wyjścia, aby ograć pozostałe części w dowolnej kolejności. Wiem, że są powiązane fabularnie, ale to też nie jest tak, że jak opuścisz jedną część, to nagle nie będzie wiadomo o co chodzi i co się dzieje. Tak jak wspomniał @Patricko, są krótkie filmy i przypominajki, więc jest to zawsze jakaś forma wprowadzenia. Wiadomo, jak ktoś nie lubi spojlerów, to niestety takie rozwiązanie odpada. Mi to nie przeszkadza, gdyż ogrywając dwie pierwsze (pod względem fabuły) części, mam już mocne fundamenty, znam genezę i motywację bohaterów itd. Każda z części charakteryzuje się również swoją własną historią, mimo, że są ze sobą powiązane. Zawsze jest jakiś główny motyw, punkt czepienia fabuły. I nie uważam, żebym miał sobie jakoś popsuć zabawę, myślę, że będzie ok.

 

Druga kwestia jest taka, że nie wiadomo czy i kiedy Sega wyda 3, 4 oraz 5tkę na PS4. Szczerze, to wątpię, gdyż były dostępne na PS3 i nie są to jakieś stare gry. Chyba, że wrzucą je na zasadzie portu, ale to też nie wydaje się prawdopodobne, biorąc pod uwagę, co zrobili z Kiwami 2. A że PS3 już nie mam, to zagranie w 6tkę jest jedynym sensownym i zarazem naturalnym wyborem :24_stuck_out_tongue:

 

J A R A N K O

 

BIbvhHf.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartek_Red

No rozumiem. Ja nie mialem problemu ze spoilerem w wypadku batmana AC po tym jak AK poczatkiem mi go zespoilowal. 

Bardziej chodzi mi o to ze tak wsiaklem ze chce po prostu doswiadczyc jak najwiekszej ilosci gier z tej serii. 

Moje PS3 ma sie srednio bo naped niedomaga ale Y4 i Y5 sa w cyfrze wiec nie ma problemu. 

Poki co caly czas Y0. 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×