Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiedź, która mnie nawet zdziwiła. WoT - od Wargaming zmierza na konsole Sony!

 

 

Na oficjalnym fanpage'u PlayStation Polska na Fb czytamy:

 

 

 

Przygotujcie się na uderzenie z grubej rury - World of Tanks kontynuuje swoją dominację i zmierza na PS4! Tytuł będzie w pełni darmowy - subskrypcja PS Plus nie jest wymagana do gry, ale Plusowicze będą mogli liczyć na ekskluzywne dodatki!

 

 

To naprawdę wspaniała informacja. Osobiście fanem czołgów nie jestem (nie moje zainteresowania), to nadarza się właśnie idealna okazja by wsiąknąć i poznać fenomen tej sieciowej produkcji. Jest tylko jedna niewiadoma - tak naprawdę nie wiemy kiedy przyjdzie nam zagrać w WoT'a na Ps4. Trzeba czekać na dalszy rozwój sytuacji i kolejne gorące newsy.

 

Źródło:

 

http://www.ppe.pl/news-38703-world_of_tanks_na_ps4_oficjalnie___zeby_grac__nie_trzeba_posiadac_abonamentu_ps_plus.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na TAK.

Dla mnie to super wiadomosc, bo dopiero od kilku dni "bujam sie" z tym tytulem na piecu, ale wolalbym jak porzadny czlowiek grac na konsoli :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjedziesz swoim super darmowym czołgiem, dostaniesz salwę od koksów, którzy kupują sprzęt, albo nie robią nic innego poza graniem w tą grę i wrócisz z powrotem do normalnych gier :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogram, ale... zoabczymy jaki będzie sklepik w grze ;) Zwykle jestem sceptycznie nastawiony do gier f2p.

 

Sklepik jak sklepik, pewnie tak jak w PC - premium (więcej golda i xp z bitew), złoto (dla lepszej ammo) no i czołgi premium. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjedziesz swoim super darmowym czołgiem, dostaniesz salwę od koksów, którzy kupują sprzęt, albo nie robią nic innego poza graniem w tą grę i wrócisz z powrotem do normalnych gier :)

Chyba ktoś tu nie miał jeszcze do czynienia z tym tytułem

Produkt raczej nastawiony dla zapalonych konsolowców. Osoby doświadczone z PC się nie przesiądą. Jestem tylko ciekaw jak z rozwojem samej gry będzie wyglądało, bo np w wersji PC brakuje chociażby efektów pogodowych. Sama gra zrobiła się żmudna, a MM doprowadza do szału.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ogrania kiedy inne gry przynudzają jak najbardziej :). Od jakiegoś czasu miałem właśnie zabrać się za założenia konta na wargamingu i zapoznania się z całymi tymi człogami. Jednak poprzestałem na oglądaniu jak brat ogrywa tą grę.

No i w końcu będę mógł wykorzystywać kody dodawane do cd action, za które ja płace ;P tak to brat je kradł :D koniec! :D Czołgista Blik 209 melduje się na służbie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JacaCB - popieram w 100%

 

Jak ktos nie chce placic to nie oznacza ze jest na pozycji straconej wzgledem osob placacych.

Bedzie mial dokladnie takie same czolgi czy sprzet tyle ze ciut pozniej.

 

Nie wiem jak jest na konsoli (xbox) i jak bedzie (na playstation), ale ja nie wydalem na piecu na te gre ani zlotowki, a grajac od naprawde niedawna mam juz 6 tier na czolgach.

Gra wciaga na maxa (choc przynam sie ze wczesniej "odbilem sie od tego tytulu ze 3 razy). Wciaga do tego stopnia, ze choc nigdy nie kupilem zadnego premium w jakiejkolwiek grze, to teraz ta mysl zaczyna mnie nachodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba za dużo grałem w WoT na tabletach bo potrafię nazwać każdy czołg na tych screenach... no nic, betę chętnie obczaję. mam nadzieję że loading sa dużo lepsze niż te na xklocu gdzie można zasnąć czekając na bitwę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy premium ma być współdzielone między konto PC i konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie będzie możliwości podpięcia się pod konto z PC (przeniesienie postępu) to i na pewno premka nie będzię dzielona. Nie wiem dokładnie do kogo skierowana jest ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy wiecie :P ale w WoT była jeszcze MAPA strategiczna i wojna o terytoria (mniej / bardziej dochodowe!) z innymi klanami... To BARDZO dodawało wigoru grze :P 

 

Bo nie było to zwykłe "szczelanie" do wroga ale walka o łakomy kąsek i wizja, podziału hajsu (po zdobyciu terenu)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Betę ogram, ale bez większego jakiegoś vigoru... Może się wkręci, choć wątpię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, beta WoT jest już na PSS i można ściągnąć. Waga 1,98 GB, w sumie nie dużo, pewnie będzie jedna mapa.

 

W sumie gra się uruchomiła, ale jeszcze pobiera pliki. 37,89 GB

 

Serwery jeszcze nie działają, ale można pograć w sympatyczną minigrę.

Edytowane przez WaldekM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrzuciłem do pobierania. Generalnie nigdy mnie Tanki poza tymi na pegazusie nie interesowały, ale może dam im szansę na konsoli ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, beta WoT jest już na PSS i można ściągnąć. Waga 1,98 GB, w sumie nie dużo, pewnie będzie jedna mapa.

 

W sumie gra się uruchomiła, ale jeszcze pobiera pliki. 37,89 GB

Aktualnie instalka w PSS ma 27GB. Serwery juz banglaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie instalka w PSS ma 27GB. Serwery juz banglaja?

Po zainstalowaniu pokazuje 37GB. Grałem chwilę ale na serwerze amerykańskim, europejski nie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem gra sie ciekawie, mapki sa te same co na pc wiec Ci co juz grali maja przewage gdzie sie przyczaic na laikow. Najlepsze jest to ze sciagnalem te niecale 2 gb, gra sie zainstalowala i mimo ze jeszcze okolo 30 gb do pobrania jest to mozna grac normalnie po sieci.

To co mi sie na wejsciu nie podoba - pokazuje nam czy przebijemy dany czolg czy nie... szkoda jeszcze ze nie ma pokazanych perfidnych xpotow...
Ulepszanie czolgu tez jest do dupy zrobione, kupujemy cale zestawy uzbrojenia a nie pojedyncze czesci.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amatorów czołgów na PS4 pewnie się znajdzie i WG zarobi. Nie mam zamiaru bawić się regularnie w ten tytuł, ale gdybym był nowy w tym "świecie" to zupełnie odepchnęłoby mnie sterowanie pojazdem sprzężone z analogiem. Niby można zmienić przód/wstecz pod R2/L2, ale wtedy celowanie i strzał robi się ociężałe. Muszą dodać więcej konfiguracji sterowania, bo na razie pozostaje ustawianie w systemie, co zaraz koliduje z innymi grami.

Co samej rozgrywki to obrywanie nie jest w ogóle przejrzyste. Nie wiem kiedy zostaję trafiony i muszę sugerować się paskiem wytrzymałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba ta gra, trochę inaczej wyobrażałem sobie bitwy tanków. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest beta aby twórcy mogli  sprawdzić, co jeszcze trzeba przed premierą zrobić. Gra gra jest cyfrowa wiec w kwestii premiery mogą być bardzo elastyczni, to nie to co gry pudełkowe które trzeba tłoczyć z dużym wyprzedzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×