Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To coś pechowo losujesz ja już z 5 różnych jak nie więcej miałem.

 

A jakby ktoś miał ochotę pograć razem to zapraszam.

Edytowane przez kiniol78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mnie dodać jak coś tylko jak to wygląda jak się chce pograć tylko ze znajomymi? Zakłada się grę i zaprasza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, stworz pluton i zapraszasz ;)

PSN: Tabciogaraj

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę dołączyć do forumowego plutonu. Czuję, że do premiery Uncharted będę w to ciorał :)

PSN: wojti999

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wojti99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zmienia na inną amunicję albo jakim przyciskiem może tak bardziej precyzyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem pobierać zobaczymy czy mnie wciągnie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zmienia na inną amunicję albo jakim przyciskiem może tak bardziej precyzyjnie

Przecież masz w opcjach sterowanie. Strzałka w górę albo trójkąt. Ja gram na sterowaniu "D".

Też mnie gra wciągnęła, ale rozwijam tylko te gałęzie których nie zrobiłem na PC - amerykańskie LT, MT i HT. Na plus, że klient nie jest modyfikalny, gdzie na PC dawało to sporą przewagę. Graficznie lepiej wygląda zwłaszcza nowe pogody, lecz ewidentnie jest to efekt wywołany słabym wyostrzeniu krajobrazu i lekkim szumem podobnym do tego w nowym Need For Speed. Mogli podarować sobie te pakiety, wolałem pojedyncze moduły. Podoba mi się zaimpletowany system wstążek wyciągnięty z World of Warships. Nowi gracze widzą dokładnie jaki wkład dają do bitwy i za co są nagradzani.

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozwiązanie z PC w postaci pojedynczych modułów było idealne... ale cóż...

 

Cholera nie chce mi się bo na XboxOne mam 5 tier, ale chyba zacznę na PS4, bo będzie z kim z forum grać :P

 

BTW: Dajcie znać (bo WOT na PS4 W OGÓLE nie śledziłem) czy są KLANY?? (to klepniemy klan ps3site.pl/forum :D) i czy wiadomo coś o mapie taktycznej świata i pojedynkach o prowincje??

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa klany ale najsmieszniejsze jest to ze aby takowy utworzyc trzeba zabulic 850 golda... (http://console.worldoftanks.com/en/clans/). Gra ma ogolnie osobna strone na wersje konsolowe - http://console.worldoftanks.com/en/news/ + forum podzielone na kraje w tym PL gdzie nastukane juz jest 150 tys. postow.

Cwir proponuje zrobic osobny dzial dla wota taki jaki ma np. cod czy bf z tematami typu: screeny z najlepszymi bitewkami, plutony, jaki czolg wybrac gdy drzewko idzie w 2 strony itp. bo mysle ze to tylko kwestia czasu gdy wiecej ludzi zacznie w to grac i sie bardziej interesowac.

Na chwile obecna moja najlepsza wyklarowana bitewka na ps4 - nie ma to jak med z haubica :)

 

5af170aed80c4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o szukanie graczy tylko loading mapy który trwał nawet kilka minut. loadingi w Wieśku to przy tym błyskawica. no i piszę o Xbox One na którym grałem w WoT w sierpniu.

 

Aktualnie wczytywanie mapy na xone nie trwa długo (łatki co miesiąc zapewne to poprawiły). Porównania z sierpniem nie mam bo sam gram od listopada. Jedynie losowanie dla arty trwa dłużej niż normalnym czołgiem ale i tak rzadko jej używam. Jak ktoś ma X-a to warto grać właśnie na nim ponieważ jest o wiele więcej czołgów niż obecnie na PS4 (tylko 3 nacje) i rozgrywka jest bardziej zbalansowana.

Ciekawi mnie jak wyglądają tzw. trolle czyli działa typu howitzer na ps4. Czy mają tak zabójczą penetrację jak kiedyś na pc? Po poprawkach na XOne mają te 53 mm a na pociskach HEAT 101 przy obrażeniach 410/350. Najlepiej z tymi właśnie działami grało mi się M4 i M4A3E2 Sherman Jumbo ale też świetnie sprawdzają się w TD-kach: Stug III, Hetzer itp. W mieście są zabójcze. W przypadku M4, którą czasami losuje na IV jest to jeden strzał i banan na twarzy od razu się pojawia a gość, któremu się przydzwoni przy pełnym HP na pewno myśli sobie: WTF? Radzę spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzisz grać na Xie super... Ja mam i One i PS4 i będę grał na PS4 bo będzie z kim grać z forum

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to jest moje ulubione dzialo i ogolnie lubie shermany w tej grze, male i mobilne + haubica 105 mm ktora nie raz zrywa przeciwnika na 1 strzala za 300-350 hp i nie mowie tutaj o lightach spoterach tylko o innych medach / tdkach. + dosylacz czyli ladowanie pestki co 7s.

Dzisiaj prawdopodobnie wbije shermana jumbo, ustawiasz sie przodem do przeciwnika (plyta na przedzie 101mm) i na swoich tierach moga naskoczyc, ludzie nie potrafia w tej grze na konsoli za bardzo strzelac, nie wala po xpotach tylko byle trafic w czolg wiec ogarniajac jumbo moga sobie w przednia plyte strzelac ile chca kapiszonami a my ich czestujemy 105mm :)
 

 

Jak ktoś ma X-a to warto grać właśnie na nim ponieważ jest o wiele więcej czołgów niż obecnie na PS4 (tylko 3 nacje) i rozgrywka jest bardziej zbalansowana.

wprowadzenie innych nacji na ps4 to kwestia czasu....

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to jest moje ulubione dzialo i ogolnie lubie shermany w tej grze, male i mobilne + haubica 105 mm ktore nie raz zrywa przeciwnika na 1 strzala za 300-350 hp i nie mowie tutaj o lightach spoterach tylko o innych medach / tdkach. + dosylacz czyli ladowanie pestki co 7s.

Dzisiaj prawdopodobnie wbije shermana jumbo, ustawiasz sie przodem do przeciwnika (plyta na przedzie 101mm) i na swoich tierach moga naskoczyc, ludzie nie potrafia w tej grze na konsoli za bardzo strzelac, nie wala po xpotach tylko byle trafic w czolg wiec ogarniajac jumbo moga sobie w przednia plyte strzelac ile chca kapiszonami a my ich czestujemy 105mm :)

Wiesz to nie PC gdzie nooby wgrywaly custom skiny i miały jak krowie na rowie kolorami zaznaczone weak spoty...

Którym Shermanem smigacie?

(nie znam drzewka na PS4 ) dziś odpalę w nocy i poexpie trochę... Szkoda że moje 5 tierow pójdzie się je... z XboxOne...

AAAA największy bezsens to osobne Premium (na każdą konsole i Pc)

EDIT: rozumiem osobny Gold/hajs/free exp ALE PREMIUM...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to nie PC gdzie nooby wgrywaly custom skiny i miały jak krowie na rowie kolorami zaznaczone weak spoty...

Którym Shermanem smigacie?

(nie znam drzewka na PS4 ) dziś odpalę w nocy i poexpie trochę... Szkoda że moje 5 tierow pójdzie się je... z XboxOne...

AAAA największy bezsens to osobne Premium (na każdą konsole i Pc)

EDIT: rozumiem osobny Gold/hajs/free exp ALE PREMIUM...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

T1 --> T2 medium ---> M2 Medium --> M3 Lee (tutaj wsadzasz tez najwieksze dzialo i smigasz jak TDek - niezle bitewki nim krecilem na konsoli) ---> i tutaj wybierasz czolg ktory idzie w linie medow lub heavy czyli lecisz w M4. Zalezy kto jaki lubi styl grania, mi sie zawsze swietnie shermanami gralo, male, szybkie, mobilne z dobrym dzialem a jumbo ladnie odbija. Klasa wsrod medow VI Tiera :)

Za to w dojczach ide w tygrysy a u ruskich w isy.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wlasnie to jest moje ulubione dzialo i ogolnie lubie shermany w tej grze, male i mobilne + haubica 105 mm ktore nie raz zrywa przeciwnika na 1 strzala za 300-350 hp i nie mowie tutaj o lightach spoterach tylko o innych medach / tdkach. + dosylacz czyli ladowanie pestki co 7s.

Dzisiaj prawdopodobnie wbije shermana jumbo, ustawiasz sie przodem do przeciwnika (plyta na przedzie 101mm) i na swoich tierach moga naskoczyc, ludzie nie potrafia w tej grze na konsoli za bardzo strzelac, nie wala po xpotach tylko byle trafic w czolg wiec ogarniajac jumbo moga sobie w przednia plyte strzelac ile chca kapiszonami a my ich czestujemy 105mm :)

 

Nie powiem w Jumbo jest dobry przedni pancerz ale prawdziwą zaletą tego czołgu jest wieża, która ma 152mm z każdej strony, bez weakspotów i jest praktycznie nieprzebijalna. Granie na wieże to tzw. hull down także polecam tak właśnie grać. Są oczywiście do wyboru albo słabsza wieża i lepszy rof albo mocniejsza i gra jak ciężkim z niezłym pierdolnięciem. Wracając jeszcze do przedniego pancerza to jest on do przebicia ale zależy to od wysokości czołgu z którego strzelasz. Poza tym większość myśli że weakspotem jest dolna płyta tzw. dzióbek a tutaj ma ona 139mm. Jest to jedna z ulubionych moich maszynek mam rozegrane nim 200+ bitew i jedną odznakę biegłości. Obecnie gram na T29 który też jak najbardziej polecam (jedna z lepszych VII jeśli nie najlepsza).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jumbo gralem przewaznie tak ze stoisz przodem do przeciwnika za jakims autem/malym kamyczkiem i wlasnie wystaje tylko wieza + przednia plyta a brzuszek jest schowany. Wieza jest przebijalna jesli trafia we wlaz na gorze ale nie oszukujmy sie ze tam beda celowac tylko Ci co juz troche pograli na PC badz poczytali poradniki weak spotow czolgow.

(tutaj dokladnie sa pokazane slabe punkty czolgu)
438280659.jpg

Wtedy pierdziusie moga przewaznie nam naskoczyc. Dzisiaj jak go wbije to mam nadzieje ze bedzie mi sie nim gralo tak samo swietnie jak kiedys na pc.

Wymaxowany T29 to tez niezly czolg - jak walnie na topke to przeciwnik ma przesrane.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jumbo gralem przewaznie tak ze stoisz przodem do przeciwnika za jakims autem/malym kamyczkiem i wlasnie wystaje tylko wieza + przednia plyta a brzuszek jest schowany. Wieza jest przebijalna jesli wceluja sie we wlaz dowodcy ale nie oszukujmy sie ze tam beda celowac tylko Ci co juz troche pograli na PC badz poczytali poradniki weak spotow czolgow.

(tutaj dokladnie sa pokazane slabe punkty czolgu)

438280659.jpg

Wtedy pierdziusie moga przewaznie nam naskoczyc. Dzisiaj jak go wbije to mam nadzieje ze bedzie mi sie nim gralo tak samo swietnie jak kiedys na pc.

Wymaxowany T29 to tez niezly czolg - jak walnie na topke to przeciwnik ma przesrane.

No jakby ktoś nie wiedział to czerwony kolor to miejsce gdzie pancerz jest najgrubszy. W mieście jeśli walczy się na mały dystans to polecam wyjechać zza węgła i robić sidescrapa. Niedoświadczony gracz strzela w bok i następuje ding.

Oglądam też od jakiegoś czasu kanał tego gościa:

 

 

Można się wiele dowiedzieć o weakspotach, jaki ekwipunek zainstalować itd.

Edytowane przez Thrasher8888
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T29 to był mój ulubiony czolg na Pc, ale pamiętam (a grałem lata temu ;)) że był na wyższym tierze kiedyś...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi youtuberow nagrywajacych wota to imo grzechu jest w tym najlepszy bo nie tylko opowiada o wadach/zaletach czolgu ale zna sie takze na historii opowiadajac w kazdym filmie jakies ciekawostki (tutaj tylko podpowiem ze nie mala ilosc czolgow w wocie jest wyssana z palca, sa to prototypy ktore chociazby w II ws nie opuscily fabryki a czasem zostaly tylko na papierze jednak mimo to sa w grze). Czlowiek gra w wota od czasu bety jednak na nowym kanale nie ma praktycznie zadnych materialow z tejze gry (na starym bylo pare tysiecy filmow wliczajac poszczegolne recenzje czolgow ale dostal bana na konto yt za film o emigrantach gdy bylo o tym glosno w ktorym powiedzial prawde...)

Tutaj sobie mozecie posluchac od 3 min - grajac chociazby wlasnie w wota :P

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powie jakie jest sterowanie tj. L1/R1 I L2/R2? Pytam bo myślę z doskoku o Remote Play i Vicie... Część gier ma opcje zmiany sterowania pod Vite właśnie... To tak ekstremalnie ale na wszelki wielki ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną rzecz poważnie zje..., prędkość pocisków która została chyba dwukrotnie zmniejszona. Ciężko trafić nawet z 5 metrów -. -

Wysłane z X Tetki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną rzecz poważnie zje..., prędkość pocisków która została chyba dwukrotnie zmniejszona. Ciężko trafić nawet z 5 metrów -. -

Wysłane z X Tetki

Paniczu prędkość lotu pocisku wola o pomstę do nieba...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

NOO jedno posiedzenie i już Was gonie jestem na półmetku do 5 tieru :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powolutku brnę do przodu z czołgami chociaż na razie mam więcej porażek niż zwycięstw.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powolutku brnę do przodu z czołgami chociaż na razie mam więcej porażek niż zwycięstw.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Nie martw się :) a grałeś wcześniej? Ja za 1 posiedzeniem przeskoczyć 4 tiery... (pewnie dlatego że sporo kiedyś grałem na Pc)....

Trochę praktyki i będziesz młucił innych...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie osobny dział. Póki co testowo, za miesiąc zweryfikujemy czy jest potrzebny cały dział czy wystarczy jeden temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×