Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z kolei dla mnie SU-152 jest taki sobie. Owszem, na topce jest niezły (choć nie jakoś wybitnie), to już na VIII czy IX tier robi się problem. Można sadzić bułami, ale ta celność, czas przeładowania zwrotność czy armor tego TDka są po prostu kiepskie. Z kolei topowe działo 122mm ma tylko 175mm peny.

O wiele lepiej odnajdywałem się w Takim T25 AT w topowym setupie: armor podobny, pena 198mm, szybki zwrotny i nieduży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SU jak i ISU są dobre ale tylko z działem 152mm i pociskami HE. Na 122mm nawet nie marnowalem czasu. 

Z tą celnością to faktycznie jest problem na obu do tego czas przeładowania i zdarzało się ze w bitwie oddałem jeden strzal i to czasami niecelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobył już ktoś Motherlanda? 

Ja jeszcze 80 tys do końca :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zasiadam do ostatniego zadania, ale z premium jak dobrze idzie to wpada ponad 2k za bitwę. Powinienem zdążyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mariuszmar napisał:

SU jak i ISU są dobre ale tylko z działem 152mm i pociskami HE. Na 122mm nawet nie marnowalem czasu. 

 

A dla mnie to wcale nie taki prosty wybór. armata 152mm + HE to jakieś 250-300dmg. przy większości trafień. Do tego ta celność i ~17s. reload. Z topowym 122mm masz strzał co 8sek + ~400dmg/strzał. Do tego dochodzi lepsza celność.

Co prawda zdarzają się strzały za ~900dmg. (musisz trafić papierowy cel, lub wbić się z boku/z tyłu) ale to rzadkość :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem ze 122 jest wtedy gdy nic nie chce wejść w czołg IX tieru. Wtedy z pomocą przychodzi troll i HE. Takim sposobem mogłem coś uskrobac tego dmg:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się iść w KV 13 w drodze do średnich z pominięciem T-34? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 ruskie i zagralem kazdym dzis pare bitewek (pomijajac XP x2)

wymaxowany KV-1 - 565, 654, 760, 956, 624

stockowy KV-1S - 588, 697, 866, 968, 2711

stockowy SU-85B - 776, 411,

moze odlobkuje KV-2 grajac KV-1 bo z trollem to sie na miasto mozna juz wybrac :24_stuck_out_tongue:

10576 expa za 12 bitewek bez premium w wiekszosci dupo-damage nie przekraczajacy 2 killi : /

mam 255 zlota co starczy na 1 dzien premium i jeszcze dobrze trzeba to wykorzystac, hmmm nie wiem czy warto za pozno sie obudzilem : /

Premium GuP V tiera to imo kupa za to T1E6-PS ktorego dali za granie w bete bodajze to bardzo fajny czolg II tiera do zabawy :24_stuck_out_tongue:

i teraz nie wiem czy sie spinac czy nie... czy czolg jest tego wart zwlaszcza ze najblizsze dni bede mial bardziej zawalone robota a na chwile obecna mam 25k wiec tyle co nic...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jak masz dużo premek to nie warto , ale jak nie masz to zawsze to dodatkowe miejsce w garażu jeśli czołg ci się nie spodoba :)

Działo ma trochę lipne jak na VIII tier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde nie wiedzialem ze w operacji mozna dostac dzien premki za free :) bo wlasnie zaliczylem "walcz za ojczyzne II" wiec teraz wbicie tego jest w zasiegu reki, kv1s co 2 bitewke po 2-3k xp trzepie + operacje gdzie wpada dodatkowy exp i jest bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj nabilem 32tys bez premki , więc raczej powinienem zdążyć :)

Edytowane przez Elliot778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tez przysiade i mysle ze sie moge wyrobic jak wpada z premka srednio po 1k expa zwlaszcza ze KV-1S zaczelo mi sie calkiem przyjemnie grac na VI tierowym dzialku no i zupelnie zapomnialem ze jest cos takiego jak gold :24_stuck_out_tongue: w sensie nie zauwazylem opcji ze mozna kupowac za srebro i dorzucam do czolgu po 10 pociskow na czarna godzine.

Szkoda ze event jest na ruskie a nie amerykanskie, odswiezylbym moje shermany bo tam to dopiero sie krecilo wyniki z haubica i dosylaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko jak to czytam to się za głowę łapie jak widzę jakie wpadają wam ilości punktów za bitwy. Chyba będę musiał was nieco poobserwować na polu walki i czegoś się nauczyć. Wczoraj to miałem wyjątkowo jakiegoś pecha, bo większości bitew nawet nie przetrwałem... Średnio wpada mi po 250-300 punktów za bitwę więc chyba o czymś to świadczy ;)  Chyba muszę się trzymać bardziej z tyłu moim KV1-S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KV-1s to nie jest czołg którym można jechać na przodzie razem z resztą lemingów, trzeba spokojnie poczekać na uboczu na jakąś okazję :) KV-1 przyzwyczaja do swobodnych wyjazdów ale niestety tutaj trzeba się przestawić na inny styl gry.

Wczoraj to w ogóle był dziwny dzien, ledwo co zbilem gwiazdki, tak szybko moja ekipa padała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzisiaj taki dzień... Co grę odpale to po 5 minutach zostaje sam na 8/10 rywali....Matchmaking to największa bolaczka tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było.. Zanim zdążyłem dojechać do ulubionych krzaków to już pół drużyny było w garażu ;) 30k wczoraj jakoś umeczylem, dzisiaj może uda się zagrać Motherlandem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostało 9000 więc też odpale Motherlanda dzisiaj. Raz Kv1 4700PD i raz 1S 4900 więc podgoniłem szybko. Jednak KV1 najlepszy do nabijania PD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motherland zajehał. Pierwsza walka za mną. Trochę baretek wpadło ale zniszczony jeden. Walka przegrana ale 122tyś srebra wpadło. Największa kasiura jaką dostałem za jeden mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówisz ze warto się pomeczyc? 

54 tys jeszcze do końca ... Ale przynajmniej zaraz sobie ISa odblokuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto. Można na nim trochę pozarabiać. Drugi mecz szybko przegrałem miałem chyba ze 4 trafienia i 30tyś srebra. także coś w nim jest.

Kolejna bitwa i jakież moje zdziwienie jak po każdej ze stron było po 10 Motherlandów. Łącznie 20 na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już o niebo lepiej mi szło. Zostało mi do zrobienia 46 tyś. Rzutem na taśmę może mi się uda zdobyć tego Motherlanda, ale moja kondycja poranna z dnia na dzień jest coraz gorsza ;) Grałem wczoraj głownie KV-1 KV-1S i zauważyłem tylko jedną rzecz odnośnie punktów. Do operacji nie jest doliczana pełna ilość punktów. Załóżmy po zakończonej bitwie dostaje przykładowo 2000 pkt, a do operacji zaliczane jest np. tylko 1500. Zauważyliście to?
Też mi się trafiły wczoraj dwie bitwy z Motherlandami. Całkiem zwrotne i żwawe to jest.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez dopiero wczoraj to zauwazylem a szkoda ze nie zalicza. Wykrecilem 2 wyniki pod rzad z 4,5k expa (wpadly jakies tam dodatkowe zadania) a dodalo moze z 1/3 tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bredok_pll napisał:

Wczoraj już o niebo lepiej mi szło. Zostało mi do zrobienia 46 tyś. Rzutem na taśmę może mi się uda zdobyć tego Motherlanda, ale moja kondycja poranna z dnia na dzień jest coraz gorsza ;) Grałem wczoraj głownie KV-1 KV-1S i zauważyłem tylko jedną rzecz odnośnie punktów. Do operacji nie jest doliczana pełna ilość punktów. Załóżmy po zakończonej bitwie dostaje przykładowo 2000 pkt, a do operacji zaliczane jest np. tylko 1500. Zauważyliście to?
Też mi się trafiły wczoraj dwie bitwy z Motherlandami. Całkiem zwrotne i żwawe to jest.
 

Bankowo miałeś w tej bitwie też dodatkowe pkt z innej operacji , a do Motherlanda liczy się tylko czysty wynik nabity w bitwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wczoraj przemóc się do 152mm w SU 152, kilka bitew i słabo mi się tym grało. Jednak wolę porządną penetrację ponad wysoki damage. Zresztą, działko 122mm ma lepszy DPM jak te 152... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×