Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już miałem po 400 walkach odpocząć od tej gry, ale zagrałem artylerią...to jak druga gra :) Dawno się tak nie bawiłem, a jak trafi się "odkryta" mapa z polami itp. to strzelanie do kaczek na niskich lvl. Gram IV lvl więc rzuca mnie z III i V, a tam jeszcze sporo ludzi leci na pałę i olewa krycie się. Ze "zwykłych" czołgów zrobię chyba max VII i zostanę przy artylerii. Chyba tak mam, że lubię snajperki, łuki, kusze i walkę z daleka :1_grinning: 

 

Z innej beczki, grałem dzisiaj tym niemieckim lekkim III lvl, co dostaje się jako premium (Pz.Kpfw. II Ausf. J PS). Wyszła trochę parodia walki...ja rozumiem kąty strzału, rykoszety, różną amunicję, pancerz itp ale zostałem sam vs. 2 ich niszczyciele i ciężki. Przyjechali, najpierw ostrzał z daleka, potem średni dystans, w końcu podjechali, ja stałem niemal w miejscu ostrzeliwując się. Ciężki aż podjechał i mnie taranował z bliska, pozostali 2 ostrzeliwali i....z max 260 zbili mi do 220, rozwalali gąsienice i NIC. PRAWIE 4 MINUTY ostrzału mojego czołgu, mi aż zabrakło ammo, zjechałem 2 niszczyciele i czas rundy się skończył :1_grinning: Pucharki i odznaczenia wpadały jeden za drugim, łącznie ponad 2000 "uszkodzeń" na siebie przyjąłem i NIC.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie jaki ta premka ma pancerz jak na 3 tier:) Mało co jest ja w stanie przebić na jej poziomie .

Ja akurat skasowalem żeby miejsce dodatkowe w garazu było :)

Ogolnie z tych 3 premek na start to zostawiłem tylko Locusta którym się czasami lubię pobawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można zmienić odgłosy załogi na narodowe jak to ma miejsce na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem wyjątkowo dużo wolnego czasu, więc postanowiłem pograć trochę francuzami. Przez 4h grania nie wiem czy zdobyłem łącznie z 10tys. exp...... masakra jakaś. Jak tu klepać 20tys. dziennie, mając może z 2h grania? Trzeba by mieć min. 3szt. VI tierów, a najlepiej VII-VIII. To zadanie stoi pod dużym znakiem zapytania jak dla mnie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMX'em ELC da się solidny wynik wykręcić , ale nie to taki papierowy V gier którego rzuca czasami na VIII więc trzeba cholernie uważać .

Ale już wczoraj krecilem nim bitwy po średnio 1k exp, więc nie jest źle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja będe musiał chyba odpuścić. Jeden czołg to mało by naboć tyle pd. Robie 4 linie naraz może bedzie na start z jeden na V i reszta III lub IV ale generalnie większość to padaki. W ruskich to przynajmniej KV1 KV1S T50 T46 T28. Każdym z nich można było fajne wyniki kręcić a francuzami męcze się. No i urlop od 18 tego...ach szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zapodaniu topowego wyposażenia jest już lepiej. Najgorzej że te francuzy mają więcej wad jak zalet (mowa o HT czy TDkach). Jako że koniec lipca początek sierpnia mamy w pracy przestój, to może się skusze na zrobienie tego zadania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba jednak powalczę o tego francuza, bo tak to nie było by szans. Francuskich czołgów nawet nie ruszyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ten czołg wpadnie sam :2_grimacing:

 

Robi ktoś T57 Heavy? Która ścieżka do niego prowadząca jest lepsza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jeżeli to jest prawda, że nie trzeba francuzami to też zrobie. Najwyżej konsole wezme ze sobą na urlop.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wojcik_dan napisał:

 Jeżeli to jest prawda, że nie trzeba francuzami to też zrobie. Najwyżej konsole wezme ze sobą na urlop.

 

Potwierdzone jest już aktualizacja w newsie o tej operacji .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również, 3 linie katowałem :/

Ale za to spodobały mi się TDki francuskie, V tier jest na prawdę fajny. Stockowe działo z peną ponad 170mm sprawia. że grind tego pojazdu jest bardzo przyjemny. Walka z 7 tierami nie straszna - trzeba tylko pamiętać, żeby trzymać się daleko z tyłu, gdzieś tam na 3 linii ;) I to wszystko na stocku !

VI tier wygląda już tak sobie, dopiero wymaxowany ma działko 200+ peny. Chyba zrobię sobie tą linię, tym bardziej że na szczycie znajduje się Foch z magazynkiem i działem 155mm ;)

Swoją drogą, B1 (francuski HT IV tieru) jest taką padaką, że szkoda gadać. Straszna męczarnia grindowanie go. Topowe Działo, które ledwo przebija III tiery....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, wojcik_dan napisał:

No właśnie miałem zrobić tego B1. Wtakim razie odpuszcze i zostawie sobie tylko ścieżkę AMX.

Zbierz sobie free expa i go przeskocz AMXy 50 na końcu wynagrodza wszystko :happy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień i nabite 30 tys expa :) Banalnie prosty  do zdobycia będzie ten czołg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Elliot778 napisał:

Pierwszy dzień i nabite 30 tys expa :) Banalnie prosty  do zdobycia będzie ten czołg :)

 

Ile czasu Ci to zajęło? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozna grac kazdym czolgiem i to od III tieru to te 270k expa w 2 tygodnie powinno raczej wpasc, wazne by codziennie zdobyc na kazdym exp x2 i cos tam jeszcze pograc :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, medmaxx napisał:

 

Ile czasu Ci to zajęło? 

Chwila , przecież na dziennym bonusie x2 to wpadnie po jednej bitwie ja każdym czołgu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale żeby to była sensowna ilość XP to należało by zbijać te gwiazdki wysokimi tierami (VII i wzwyż).

 

Zakładam, że jedna dobra potyczka to ok. 10min + 2 min. na wyjście do garażu, zmianę czołgu i szukanie nowej gry. Taka dobra gra to jakieś 3k exp z mnożnikiem x2 (mówię ze swojej perspektywy). Potrzeba więc 10 wygranych, dobrych walk, czyli z 10 czołgów wysokich tierów ;) Do tego trzeba doliczyć przegrane, słabe walki.

Z moich obliczeń wynika więc, że 8 dobrych walk (8 x 12min.) + 5-6 słabych walk (5+2min) i mamy bite 2h grania  ;)

 

Mi wbicie 25k exp dziś zajęło 3h  z minutami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Elliot778 napisał:

Pierwszy dzień i nabite 30 tys expa :) Banalnie prosty  do zdobycia będzie ten czołg :)

To musisz nieźle zamiatać albo mieć sporo czasu. Mnie, podobnie jak koledze wyżej wbicie 25k zajęło wczoraj ponad 3 godziny. Gram z premką i w 90% przypadków TYLKO artylerią, obecnie VIII tier. Z doskoku ze 2 "zwykłe" czołgi III tier. Nawet mi na tym czołgu (nagrodzie Premium) nie zależy, ustaliłem sobie limit dzienny 20K XP dziennie :) Potem gra mnie nuży i takie tam.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sam nie wiem. Pograłem wczoraj ze 4 mecze dzisiaj z 6 i mam 12tyś. Jak mam powalczyć o czołg to premka by się przydała by się nie przemęczać drugie tyle ale i tak 245tyś pd to sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Tomi915 napisał:

To musisz nieźle zamiatać albo mieć sporo czasu. Mnie, podobnie jak koledze wyżej wbicie 25k zajęło wczoraj ponad 3 godziny. Gram z premką i w 90% przypadków TYLKO artylerią, obecnie VIII tier. Z doskoku ze 2 "zwykłe" czołgi III tier. Nawet mi na tym czołgu (nagrodzie Premium) nie zależy, ustaliłem sobie limit dzienny 20K XP dziennie :) Potem gra mnie nuży i takie tam.

No ale jak ... 16/17 slotow na czołgi macie za Free . Przeciętna wygrana bitwa za 1000 expa x2 na każdym czołgu i macie 32/34 tys .

 

Ja wczoraj wieczorem dokonczylem pierwszy etap :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z 10 slotów i.....tylko 4 zajęte :) Zagrałem każdą klasą po minimum 100 bitew, żeby sobie potestować i tylko gra artylerią mnie bawi. Został mi jeden czołg Premium, który przy zaczynaniu gry się dostaje i ze 2 "zwykłe" inne. No faktycznie, jak ktoś ma z 10-15 slotów/pojazdów + czas = PD wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×