Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz 10 jak było 16 + jeden do zdobycia zaraz po Motherlandzie:24_stuck_out_tongue: Ja nie kupiłem Ani jednego a z premek zostawiłem tylko Motherlanda i M22.

 

 

PS j**** Arte :angel:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Elliot778 napisał:

Jak masz 10 jak było 16 + jeden do zdobycia zaraz po Motherlandzie:24_stuck_out_tongue: Ja nie kupiłem Ani jednego a z premek zostawiłem tylko Motherlanda i M22.

 

 

PS j**** Arte :angel:

 

Aż odpaliłem grę z ciekawości...Mam obecnie 5 pojazdów i 6 wolnych miejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś źle zrobiłeś :)

Czołg za PS+ , 2 czołgi za betę , GuP , Motherland  i tym sposobem można było szybko zwiększyć ilość miejsca w garażu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od 22 dni, pobrałem normalnie grę z PSN i tyle. Dostałem tylko jeden czołg Premium Pz.Kpfw. II Ausf. J PS   i chyba ze 4 dni premium na początku, tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie kiedy będzie dostępna druga część operacji CDC? Bo zrobiłem pierwszą, a drugiej nie mam... :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idealna muzyka do puszczenia w spotify grajac ruskimi :24_stuck_out_tongue:
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruskie to wsiury i chooye dlatego ich nie lubię i nie gram radzieckimi tankami.

 

Oglądając filmiki z AMX CDC, czołg prezentuje się dobrze, szkoda tylko że losuje go na dychy. Działo ma lepsze niż w Motherlandzie, szybciej skupia, przeładowuje, lepsza pena i jest celniejsze. Do tego dochodzi mobilność - 1200KM, 35KM/t przyspiesza bardzo szybko. Ja postawiłem sobie dolny limit 25k exp dziennie. Powinno się udać. Jak dobrze pójdzie to zagram każdym pojazdem (mam ich 13), średnio po 2x 1000 exp i już mamy 26k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 45k wbite ciekawe czy nie zniechece sie jak w przypadku Motherlanda...

Tak sobie w bitewce podingalem Jumbo :24_stuck_out_tongue:

fa373795b568a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na VI tier to ładnie, w T95 zdarza mi się mieć i po ~10k odbitych ;)

Devsi ponoć myślą o wprowadzeniu w przyszłości jakiś bonusów za odbite obrażenia.

 

Teraz w przedziale pon-pt do wbicia jest 90k, tutaj już na pewno nie będę na bieżąco. Na szczęście trzymam jeszcze 2 dni premki + 1 za drugi etap. Kiedy będę miał pewność że mogę dłużej posiedzieć, będzie trzeba to wykorzystać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam idzie operacja ? Ja już lecę z ostatnią częścią :)

I nie chce was martwić ale prawdopodobnie niedługo czeka nas kolejna operacja ... 

Najprawdopodobniej czołg amerykanski i taki którego nie było jeszcze na konsoli , ludzie przewidują ze może to być M46 Patton KR.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem na 90 tyś.i mam z 11tyś.premium odpalone ale nie wiem czy dam rade bo jestem na urlopie i różnie z tym graniem ale jak będzie jakaś następna operacja to czołg będzie mój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Elliot778 napisał:

Jak wam idzie operacja ? Ja już lecę z ostatnią częścią :)

 

Też już robię trzecią część. Uzbierałem dziś ponad 50 tys. xp. W weekend powinienem skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @czyli w jeden dzień udało Ci się nabić 50tyś. expa?

Jeżeli tak to może zdąże z tym czołgiem. Ładnie.

Ja wczoraj zagrałem dla2 gwiazdek tym niemieckim premium co się go dostaje i padł rekord. Przy jednym czołgu zniszczonym i to z tarana zarobiłem 160tyś. srebra bez premium. Z premium pokazywało tylko o 5tyś. więcej. W odpowienim temacie w rzucę później zdjęcie.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy etap ukończyłem w 2 dni, drugi w 3 dni, trzeci - dzisiaj powinienem dobić do 60k. Takie operacje mogę robić. Świetny pomysł że wszystkie pojazdy biorą udział. Tylko ciekawe czy otrzymujemy CDC z załogą na 100%. Jak to było z Motherlandem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem tego AMX CDC, uff.

Bardzo przydaje się kilka czołgów w garażu. Bonus x2 znacznie przyspieszy zakończenie operacji.

O 23.07.2016 o 14:09, Thrasher8888 napisał:

Tylko ciekawe czy otrzymujemy CDC z załogą na 100%. Jak to było z Motherlandem?

Tak, załoga jest wyszkolona na 100%

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ja nie dam rady. Ma 45 tyś na 90 a jeszcze trzeba 135.

Niestety mam 2-2,5h dziennie a w dodatku 28lipca wogóle więc odpuszczam a żałuję. 

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego "tanka" od rana, w 90% gram artylerią, jestem nią w połowie do X tieru i jak z ciekawości nim zagrałem to miałem wrażenie, ze gram z NFS ;) Grzeje 60 km/h, szybki, sprawny i zwrotny, a ja przyzwyczajony do setek bitew ciężkim i mozolnym działem. Zostawię go sobie, ale za 1000 golda w tym evencie już nie gonię, wolałbym odwrotnie albo jakąś artylerię Premium VIII tier mieć do wyboru jako nagrodę.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze chociaz zaloga na 100% to ustawie perk mentor coby sie jescze szybciej szkolila. Gram bez premki i we wtorek CDC juz powinien byc w garazu.

Na jesien i okres swiateczny WG musi wprowadzic nowe maszyny: HTki japonskie, drzewko czechoslowackie i zamiana FV4202 na Centuriona Action X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff...X tier artylerii wbity :banana: Wbicie tych 260.000 PD na koniec już mnie męczyło. Bywało ciężko grać tygodniami artylerią, czasami po 2-3 minutach już trup albo po 3-4 mecze przegrane pod rząd...ale te momenty - "imponujące zniszczenie", uszkodzenia 1500-2000, wpadające "1" i "M" w podsumowaniu, zaproszenia do klanów po meczach gdzie kosiłem po 5-6 - bezcenne. Trochę przerwy i chyba ruskim niszczycielem czołgów zacznę poważnie grac. Tak przy okazji pytanko do tych, którzy wbili X tier - Przy jego wbiciu, ile mieliście opracowanych umiejętności załogi? Ja 5 całych i ze 30% szóstej. Czy grając X tirem jakoś szybciej wpada doświadczenie załogi?

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operacje na nowy darmowy czołg premium Tiger "The Hammer" mają rozpocząć się 15 sierpnia a kończyć 29. Czołg ma posiadać 1700HP na VII poziomie, działo to krótka 88 czyli 132 pen/220 dmg. Więcej można poczytać tutaj: http://forum-console.worldoftanks.com/index.php?/topic/147427-wot-console-facebook-announcement/#topmost

jak i w grze w zakładce log. Na razie nie pojawiła się informacja na stronce wot.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historyczny Tygrys ? Fajnie , tylko mam nadzieję że będzie go rzucać do VIII bo na IX z krótką 88 to będzie free frag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , dluga 88. Wczoraj nie bylo do konca wiadomo jakie ma posiadac Hammer. Z takich roznic w porownaniu do zwyklego Tigera to ten premium ma wiecej HP - 1550, o 50 wiecej. No i kamuflaz. Losowanie do IX.

WG ma niezle sposoby na zarabianie - zwykly czolg przerobic na hero tank, dodac unikalne camo i do tego dla niecierpliwych wrzucic do zestawu kanonenjagdpanzer za 21k zlota to ok. 350 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, JacaC8 napisał:

Działo długie o penetracji 203mm http://forum-console.worldoftanks.com/index.php?/topic/147544-walczcie-o-tiger-„hammer”-–-nowy-czolg-bohaterski

Nie rozumiem tylko naliczania punktów. Za przegraną, z wynikiem w pierwszej piątce wychodzi na 0?

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Za przegraną w pierwszej piątce masz +1 , jak przegrasz i nie będziesz w pierwszej piątce to -1

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×