Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

to już sam nie kapuję jedni piszą, że 3GB i potem się ściąga te ok. 40GB a drudzy że od razu? Dziś po pracy obadam o co kaman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już sam nie kapuję jedni piszą, że 3GB i potem się ściąga te ok. 40GB a drudzy że od razu? Dziś po pracy obadam o co kaman.

 

CHŁOPIE ogarnij się :) Napiszę najprościej JAK SIĘ DA :)

 

Zasysasz grę (czyli te ok 3GB), ale to jest dopiero LAUNCHER czyli dopiero teraz dalej pobiera się w tle gra, jak masz wybraną grę WOT w menu konsoli naciśnij TRÓJKĄT :triangle:  i wybierasz INFORMACJE (o ile pamiętam) i tam MASZ ILE się tobie CAŁEJ GRY pobrało (czyli ile z tych 40GB)...

 

No prościej się nie da... Teraz to już chyba małpa w zoo by się jarneła o co chodzi ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystkie dane gry się pobrały? Sam launcher waży 3GB natomiast z poziomu gry pobiera się ok. 40GB.

Wysłane z X Tetki

Przecież napisałem, że apka z PSS to tylko launcher i najwyżej w mini gierkę można pobrać.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem nigdy w czolgi moglby mi ktos krotko wytlumaczyc na co wydawac kredyty czy wogole ich nie wydawac? w jaka nacje isc i jakie czolgi kupowac?

Dołączam do powyższego pytania, podpowie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

67f561c4f5876459d265b47b72ebc151.jpg

Wszyscy tankowicze powinni takie posiadać ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzieckie ciężkie. Do IV tieru rekrutować darmową załogę, a od V już płatną wyszkoloną na 75%. Woźcie że sobą sprzęt eksploatacyjny; Mały zestaw naprawczy, Mapa Apteczka, Gaśnica. Moduły dodatkowe wg. uznania. Tak gra pod względem grindu nie jest tak bogata.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzieckie ciężkie. Do IV tieru rekrutować darmową załogę, a od V już płatną wyszkoloną na 75%. Woźcie że sobą sprzęt eksploatacyjny; Mały zestaw naprawczy, Mapa Apteczka, Gaśnica. Moduły dodatkowe wg. uznania. Tak gra pod względem grindu nie jest tak bogata.

Wysłane z X Tetki

 

W 100% się zgadzam co do Materiałów Eksploatacyjnych :) Apteczka, Naprawczy, Gaśnica... Co do wyposażenia to ja w czołgu montuję COKOLWIEK zmniejszającego czas przeładowywania... (co kto lubi :P jak widać)... OD 5 tieru się  opłaca inwestować w załogę bo tu już i jest co ugrać a i na 5 tierze więcej już czasu się spędzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakie czołgi najlepiej iść? Mógłby ktoś podać nazwami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakie czołgi najlepiej iść? Mógłby ktoś podać nazwami?

 

Twój problem jest taki, że chcesz od razu sprawdzoną receptę! NIE MA TAKIEJ!

 

Wszystko zależy od preferowanego sposobu gry jedni lubią czyhać w krzakach, inni z dystansu (artyleria), jedni lubią szybkie czołgi (lekkie) (np. JA ich NIE TRAWIĘ) inni Średnie (uwielbiam), jeszcze inni Ciężkie...

 

Pograj wyczuj i wybierz... 

 

Czego oczekujesz?? że powiem ten i ten a tamten... PROSZĘ: Sherman M4A3E2 (GENIUSZ!!) fajne działo, MEGA pancerz wieży więc grasz na tzw. wieżę (wychylasz się tylko wieżą aby tylko widzieć wroga i je...sz we wroga a on odbija się od Ciebie, bo pancerz jest w cholerę gruby  :) )...

 

Lepiej?? to dobrych snów...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie wracam z pytaniem, wczoraj zassałem całego szpila. i dalej to samo!! nie mam zielonego pojęcia o co kaman. Dziś założę drugi profil na konsoli i obadam czy będzie to samo. Wrzucam fotki na których widać kłodkę zamkniętą oraz tekst o niespełnienie warunków ? WTF?

http://zapodaj.net/5cccdf3d7a89b.jpg.html

http://zapodaj.net/236873757ad84.jpg.html

Edytowane przez rocker_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie wracam z pytaniem, wczoraj zassałem całego szpila. i dalej to samo!! nie mam zielonego pojęcia o co kaman. Dziś założę drugi profil na konsoli i obadam czy będzie to samo. Wrzucam fotki na których widać kłodkę zamkniętą oraz tekst o niespełnienie warunków ? WTF?

http://zapodaj.net/5cccdf3d7a89b.jpg.html

http://zapodaj.net/236873757ad84.jpg.html

 

Konto w konsoli ustawione jako podstawowe??

Przywracałeś licencje??

Pobierasz i grasz na tym samym koncie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak konto ustawione jako podstawowe. Nic nie robiłem z licencją. Pobieram i gram na tym samym koncie. Aczkolwiek kiedyś kupiłem na necie kod na 2tyg PS+ i konta nie usunąłem bo nie dało się tego zrobić offline. Tak sie zastanawiam czy to mi nie bruździ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasem tak jest z grami cyfrowymi (WoT i FIFA). Wchodzę w ustawienia i robię test połączenia z Internetem. Chwilę mieli, pokazuje prędkość i po powrocie do głównego menu wszystkie gry można normalnie odpalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoral tak mialem i trzeba tam poczekac z minute to sie odblokuje

do wszystkich co pytaja jak grac - ta gra na pc juz jest pare lat, wyszla masa poradnikow, opisy drzewek, jakie nacje wybrac (no tutaj zalezy czym lubimy grac) takze szukajta a nie zadawajta takie pytania tutaj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoral tak mialem i trzeba tam poczekac z minute to sie odblokuje

do wszystkich co pytaja jak grac - ta gra na pc juz jest pare lat, wyszla masa poradnikow, opisy drzewek, jakie nacje wybrac (no tutaj zalezy czym lubimy grac) takze szukajta a nie zadawajta takie pytania tutaj.

A po co jest to forum mamy o filatelistyce pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka nacja wedlug was ma najlepsze niszczyciele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się grało dobrze niemieckimi. Tobie mogą inne podpasować.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie!

 

Jako, że jesteśmy już po premierze WoT na PS4, więc ściągnąłem wczoraj z ciekawości WoT-a na swoją konsolę, aby zobaczyć, jak to wszystko ostatecznie wygląda. Grafika na pewno jest fajna i chyba lepsza niż w wersji na PC. Ja osobiście sobie w WoT na konsoli nie pogram, bo primo - WoT mnie już od wielu miesięcy nie kręci a secundo - sterowanie padem totalnie mi nie leży w porównaniu do wcześniejszego grania w WoT myszką i klawiaturą na PC. Natomiast chciałem zwrócić uwagę na pewne różnice pomiędzy wersją pecetową a konsolową:

 

- na konsoli nie mamy możliwości upgrade pojedynczych podzespołów/komponentów czołgu ale trzeba to robić poprzez odkrywanie tzw. pakietów modernizacyjnych

- na konsoli nie ma dostępnych drzewek wszystkich nacji, które są obecne w wersji na PC

- nie jestem pewien, czy niektóre dane takt-tech. pojazdów nie są inne na konsoli (grubości pancerzy, penetracja amunicji itp.)

- chyba także ceny w kredytach i złocie są inne w wersji konsolowej ale to musiałbym jeszcze dokładniej porównać

- plusem wersji konsolowej jest brak cheat-modów i (chyba) botów, które stają się coraz większą zmorą wersji pecetowej

- nie wiem jak jest z liczbą map w obu wersjach gry ale zauważyłem fajny "ficzer" z bitwami o różnej porze doby na konsoli

 

To na razie wszystkie różnice, jakie rzuciły mi się w oczy.

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co jest to forum mamy o filatelistyce pisać.

a po co sie produkowac skoro na necie wszystko jest gotowe i ludzie pisza takie poradniki pare lat po premierze gry wiedzac o czym pisza?

co innego gdy wychodzi swieza gra i ludzie pytaja sie nawzajem czym sie dobrze gra oraz w co isc itp. ale skoro jest juz masa poradnikow na necie to chyba warto z nich skorzystac? chyba ze wolisz sobie pare bezsensownych postow nabic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja odpowiedź jest prosta, gracie po to aby co chwilę się pytać, "grać tym czołgiem?" , "grać tamtym czołgiem?" to kto w końcu gra ? (osoba grająca, czy radząca)... GRAJTA tak jak jest dla was dobrze, grajta tak aby był dla was FUN... a nie spinacie się jaki czołg... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×