Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Troche nie rozumiem tej gry, mam m4 lie czyli czołg średni który w starciu z lekkimi robi robotę aż milo, kupiłem wczoraj czołg ciężki dw2 i waliłem nim do trzech czołgów lekkich na wprost i nic im nie robię, tymi drugimi pociskami zdejmuje po kilka hp, zreszta one mi tez nic nie robia, na dystans pociski lecą wolno, czołg tez wolny jak ślimak. Pozostałe ciężkie czołgi tez takie są? Do czego one służą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nie rozumiem tej gry, mam m4 lie czyli czołg średni który w starciu z lekkimi robi robotę aż milo, kupiłem wczoraj czołg ciężki dw2 i waliłem nim do trzech czołgów lekkich na wprost i nic im nie robię, tymi drugimi pociskami zdejmuje po kilka hp, zreszta one mi tez nic nie robia, na dystans pociski lecą wolno, czołg tez wolny jak ślimak. Pozostałe ciężkie czołgi tez takie są? Do czego one służą?

Zobacz jakie miałeś działo w tamtym czołgu a jakie w tym (penetracja/uszkodzenia)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem we wcześniejszych postach o DW2. Grałeś pewnie stockowym działem które jest okropne. Topowe też i trzeba się wspomagać pociskami za kredyty co przynosi niezłe straty. Trudno będzie ci wygrindować ten czołg. Za to na V poziomie dostajesz już niezłą maszynke i topowe działo najlepsze w swej klasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paniczu 12GB aktualizacji a internetu milczą co to :( naboru WoT console (angielskim) jeden gościu pytał o to i cisza... W informacjach od twórców tyz cisza, WTF?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądź tu mądry. Na forum napisali o godzinie 9ej, a w grze o 11.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paniczu 12GB aktualizacji a internetu milczą co to :( naboru WoT console (angielskim) jeden gościu pytał o to i cisza... W informacjach od twórców tyz cisza, WTF?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

byl mniejszy. 12gb to waga wszystkich poprawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już serwery padły :-D

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyłączyli własnie serwery, pewnie dopiero wgrywają update.

 

EDIT: Już po robocie :)

Edytowane przez liljon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje czy ja widzę już 2 nowe mapy + grafa troszkę lepsza?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcialbym zapytac odnosnie prowadzenia czolgu, czy zlikwiduja opoznienie sterowania ? na PC tego nie ma, czy jest cos moze gdzies wspomniane ze to naprawia ? czy wedlug nich tak ma byc i tak jest dobrze ? PC bez opoznienia w sterowaniu a na Ps4 no niestety z opoznieniem ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakim opóźnieniem?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcialbym zapytac odnosnie prowadzenia czolgu, czy zlikwiduja opoznienie sterowania ? na PC tego nie ma, czy jest cos moze gdzies wspomniane ze to naprawia ? czy wedlug nich tak ma byc i tak jest dobrze ? PC bez opoznienia w sterowaniu a na Ps4 no niestety z opoznieniem ?!

Stoczyłem 475 bitew i nie zauważyłem żadnych opóźnień w sterowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku zaznacze ze gram na serwerach europejskich z najwyzsza mozliwych jakosci polaczenie wszystkie kreski na zielono.

Juz wczesniej na forum ktos napisal o wspomnianym problemie, ale nie uzyskal odpowiedzi.

Mianowicie zaczyna sie bitwa czolg rusza pelna para do przodu, skrecamy wierzyczka wszystkoe pieknie dziala bez opoznienia, ale cala reszta czolgu (podajze lewa gałka) w momencie kiedy chcemy skrecic w lewo nastpuje to z opoznieniem (0,5s-1s) a nie w danej chwili gdy wcisniemy. Zwroccie uwage na to, nie wiem czy graliscie rowniez na Pc ale na Ps4 jest to masakra przyzwyczailem sie, ale jest o wiele trudniej wprowadzenie w blad przeciwnika z tym opoznieniem.

Nie wiem czy zrozumieliscie przekaz ale siedze w robocie dzis 24h i moge byc troszke zmeczony ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po 1500 bitwach już się przyzwyczaiłem do tego małego laga i mi już nie przszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero z bratem zacząłem grać, ale kompletnie nie idzie nikogo zabić :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtf pobralo mi aktualizacje przed wczoraj, dziś z wolnym dniem i zamiarem farmy expa odpalam ps4 a tu aktualizacja 12 gb, to ile razy muszę aktualizować... Damn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na poczatku zaznacze ze gram na serwerach europejskich z najwyzsza mozliwych jakosci polaczenie wszystkie kreski na zielono.

Juz wczesniej na forum ktos napisal o wspomnianym problemie, ale nie uzyskal odpowiedzi.

Mianowicie zaczyna sie bitwa czolg rusza pelna para do przodu, skrecamy wierzyczka wszystkoe pieknie dziala bez opoznienia, ale cala reszta czolgu (podajze lewa gałka) w momencie kiedy chcemy skrecic w lewo nastpuje to z opoznieniem (0,5s-1s) a nie w danej chwili gdy wcisniemy. Zwroccie uwage na to, nie wiem czy graliscie rowniez na Pc ale na Ps4 jest to masakra przyzwyczailem sie, ale jest o wiele trudniej wprowadzenie w blad przeciwnika z tym opoznieniem.

Nie wiem czy zrozumieliscie przekaz ale siedze w robocie dzis 24h i moge byc troszke zmeczony ;]

To samo, lewy analog reaguje z opóźnieniem, prawy normalnie, jednak po jakimś czasie da się przyzwyczaić. Tak czy inaczej znajomi z którymi grałem mają tak samo ;(

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy będą języki dla każdej z nacji,bo Polski lektor mnie męczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mielibyśmy słuchać rozkazów byłych okupantów? A kysz!

Edytowane przez Nath_147
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy będą języki dla każdej z nacji,bo Polski lektor mnie męczy?

To ty lewy jesteś... Ten lektor to znak rozpoznawczy...

Jak tak tobie ryjek wykreca bo PL to spadaj mieszkać do CIAPATYCH...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy będą języki dla każdej z nacji,bo Polski lektor mnie męczy?

Na X-ie nie ma tego do tej pory. Pozostaje zmiana języka w menu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam w jakimś poradniku wyczytałem, że za przejście tej minigierki oraz za przejście wszystkich samouczków dostaje się jakieś złoto. Prawda to ?

Czy żarówa ma jakiś sens skoro załoga sama nas informuje, że wróg nas widzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarówa się przydaje bo informuje nas czy zostaliśmy wyspotowani. A bez tego perku to info czy wróg na nas patrzy (inaczej celuje)a wtedy w przypadku tdków czy lightów może być za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×