Skocz do zawartości
haobao_PRO

PES2016 myClub

Rekomendowane odpowiedzi

Można to robić seryjnie, farmić w koło?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Nie, dostajesz jednorazowo, tak samo np. puchar krajowy jak zrobisz w lidze brazylijskiej, to grając ligę dajmy na to włoską i też wygrywając puchar krajowy nie ma punktów. Jedynie "ligi mistrzów" w różnych regionach dają punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za ligi, za każdy wygrany mecz wchodzą GP, czy tylko przez jeden sezon a potem już nie?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy będą jacyś specjalni agenci z większym prawdopodobieństwem trafienia czarnej piłki? niedługo dobiję do 200 tysięcy gp i nie wiem czy w ogóle jest sens chomikować gp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losuj bo na razie się nie doczekasz. Zdążysz jeszcze nachomikować.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za ligi, za każdy wygrany mecz wchodzą GP, czy tylko przez jeden sezon a potem już nie?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Tylko przez jeden sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te 25k to poza tymi 60k?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te 25k to poza tymi 60k?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Nie no wliczyłem do całości, chciałem tylko podkreślić że warto przepuścić te 3 lata żeby je dostać, nie wiem może dalej są jakieś bonusy za 5 lat, chociaż wątpię bo 25k to sporo.

Teraz pytanie czy w become a legend też są takie bonusy, na razie widziałem że są punkty za wygrany pierwszy mecz i pierwszą bramkę, może będą za wygranie klasyfikacji strzelców i asystentów w poszczególnych rozgrywkach. Może ktoś grał i coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losuj bo na razie się nie doczekasz. Zdążysz jeszcze nachomikować.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Na 17 losowań dwie czarne, Blind i Stocker. po 81 ovr. komedia. 170 tysięcy poszło na spacer  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 17 losowań dwie czarne, Blind i Stocker. po 81 ovr. komedia. 170 tysięcy poszło na spacer  :laugh:

Lepiej trenować piłkarzy ze słabym lvl. Szybko się rozwijają i nie ma sensu liczyć na koksów :) Ja mam 3 obrońców z białych piłek i teraz to wymiatają ponieważ się rozwinęli i są bardzo dobrze zgrani. Ze znanych piłkarzy to jest De Rossi, Ings -ława, Valencia-ława, Lahm, Luiz Fabiano, a reszta to no name he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To od farta zależy niestety.... A do lutego - marca nie ma co liczyć na agenta lm. Ja zaraz będę miał 200 k i polosuje... W 2015 jak miałem wersję US to przy niewielkiej ilości losowań miałem Kroosa, RVP, Ramiresa, Oscara, De Sanctisa i nawet fajnych ze złotej... Jak kupiłem wersję EU to duuuuużooooo więcej losowań i szrot. Nie ma reguły. O tyle fajnie, że piłkarze się rozwijają. Będziesz długo grał to będzie lepiej... Choć z drugiej strony drużyny niektórych to gruba przesada.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Nie no wliczyłem do całości, chciałem tylko podkreślić że warto przepuścić te 3 lata żeby je dostać, nie wiem może dalej są jakieś bonusy za 5 lat, chociaż wątpię bo 25k to sporo.

Teraz pytanie czy w become a legend też są takie bonusy, na razie widziałem że są punkty za wygrany pierwszy mecz i pierwszą bramkę, może będą za wygranie klasyfikacji strzelców i asystentów w poszczególnych rozgrywkach. Może ktoś grał i coś wie?

W Bal skipa nie zrobisz

Dark poziom trudności ma znaczenie?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To od farta zależy niestety.... A do lutego - marca nie ma co liczyć na agenta lm. Ja zaraz będę miał 200 k i polosuje... W 2015 jak miałem wersję US to przy niewielkiej ilości losowań miałem Kroosa, RVP, Ramiresa, Oscara, De Sanctisa i nawet fajnych ze złotej... Jak kupiłem wersję EU to duuuuużooooo więcej losowań i szrot. Nie ma reguły. O tyle fajnie, że piłkarze się rozwijają. Będziesz długo grał to będzie lepiej... Choć z drugiej strony drużyny niektórych to gruba przesada.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

W Bal skipa nie zrobisz

Dark poziom trudności ma znaczenie?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Ja gram w ML offline ale nie dla punktów tylko dla zabawy i w poprzednich wersjach nie chciało mi się grać przeciwko CPU to w tej  na super star gra się bardzo fajnie. Z tego co kojarzę to na tym poziomie dostawałem GP w wysokości 1250, 2000 np za pozyskanie piłkarza.

Dziś pogram to bliżej opiszę co i jak.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To od farta zależy niestety.... A do lutego - marca nie ma co liczyć na agenta lm. Ja zaraz będę miał 200 k i polosuje... W 2015 jak miałem wersję US to przy niewielkiej ilości losowań miałem Kroosa, RVP, Ramiresa, Oscara, De Sanctisa i nawet fajnych ze złotej... Jak kupiłem wersję EU to duuuuużooooo więcej losowań i szrot. Nie ma reguły. O tyle fajnie, że piłkarze się rozwijają. Będziesz długo grał to będzie lepiej... Choć z drugiej strony drużyny niektórych to gruba przesada.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

W Bal skipa nie zrobisz

Dark poziom trudności ma znaczenie?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Nie wiem czy poziom ma znaczenie, ja po prostu nic nie zmieniałem tylko poszło "defaultowo" na regularze i tak nie grałem meczy tylko pomijałem. Za pozyskanie pierwszego gracza dostałem 1250 tyle pamiętam, tak samo bodaj za zmiany ustawienia treningu. A co do grania dla zabawy to tak jak kolega wyżej napisał region Europę w ML też gram dla zabawy na super star i całkiem fajnie to idzie.

A co do become a legend to tak samo jak z ML, azje i am. płd. edytuję koksa po 99 i lecę aby szybciej (do platyny), a europę robię swojego grajka i gram dla zabawy bez kombinowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Ci wyskoczyło 25 k

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja nie miałem.... Może czegoś nie zrobiłem

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja nie miałem.... Może czegoś nie zrobiłem

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

A wygrywałeś po drodze wszystko jak leci? Może o to chodziło, założyłem że chodziło o 3 sezony w jednym klubie bo te wewnętrzne wyzwanie i 25000 gp wyskoczyło po skończeniu 3 sezonu. Najgorsze że nie pamiętam nazwy tego wyzwania, może to by ułatwiło gdybanie.

Edytowane przez DarkVampire217

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta każdy mecz, każdy puchar. Gram Santosem może od początku nie grają we wszystkich rozgrywkach, nie za bardzo mam pomysł o co może chodzić zagram czwarty sezon i zobaczę. Jak myślisz?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta każdy mecz, każdy puchar. Gram Santosem może od początku nie grają we wszystkich rozgrywkach, nie za bardzo mam pomysł o co może chodzić zagram czwarty sezon i zobaczę. Jak myślisz?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Może poziom? I czy drużynę masz oryginał czy no name.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał, superstar poziom

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał, superstar poziom

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Oryginalną drużyną łatwiej się gra. Może trzeba zacząć grać no name. Nie chce wprowadzić w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał, superstar poziom

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Ja grałem Sao Paulo, przypomniałem sobie że te wyzwanie miało chyba słowo "legend" w nazwie, może chodzi o sprawienie by piłkarz stał się legendą klubu. W trakcie sezonu jak pewnie sam zauważyłeś pojawia się zajawka że jakiś piłkarz osiągną poziom "grand master" może o to chodzi żeby wbił ten grand master na maksymalny 3 lvl. Może jakoś to rozkminimy w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację trzeba szarpać nadal

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Zaraz po zagraniu ostatniego meczu w czwartym sezonie dostałem te 25k :) Dobrze, że zagrałem w sumie bo zdobyłem MŚ i 8k dodatkowo :)... Dziś wieczorem losowania 210k jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację trzeba szarpać nadal

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Zaraz po zagraniu ostatniego meczu w czwartym sezonie dostałem te 25k :) Dobrze, że zagrałem w sumie bo zdobyłem MŚ i 8k dodatkowo :)... Dziś wieczorem losowania 210k jest

No to gicior, ja skończyłem grę w Am. Płd. po 3,5 sezonu, zaraz po zdobyciu MŚ czyli jednak te wyzwanie i 25k musi być za coś innego, może za wygranie copa libertadores 3 razy? Pisałeś że Santos nie grał od razu w jakichś rozgrywkach, może to te? I dlatego dopiero po 4 Ci wpadło, bo puchar krajowy i ligę gra się siłą rzeczy co roku, zostaje tylko copa libertadores i sudamericana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką taktyką gracie w myclubie? lepiej wam idzie possiesion game czy counter ? od początku gram z kontry ale trzeba zmienić trenera bo już za słaby i zastanawiam się na jakiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×